ציפויים לעוגה

דיינס

New member
ציפויים לעוגה

היי, חדשה תחום של עוגות מעוצבות, מקווה שיצליח לי. אני רוצה להכין עוגת דורה לפי הצורה הבאה: http://www.coolest-birthday-cakes.com/dora-the-explorer.html#c7 כמה שאלות: 1) איך מכינים קרם שוקולד סמיך בשביל השיער? במתכון כתוב chocolate butter cream. יש למישהו מתכון לזה? 2) את קרם השוקולד בשביל לתחום את העינים, האף והפה, אני מניחה שפשוט ממיסים שוקולד חלב, נכון? 3) איך מכינים את המשטח הלבן בשביל העינים והפה? 4) ובמה משתמשים ליצור את הצבע האדום עבור הפה? תודה מראש!

net the jet

New member
הקרם שאת צריכה זה קרם חמאה עם שוקולד

או קקאו. אין לי מתכון מסודר, אבל יש מלא ברשת ( בעקרון מכיל חמאה רכה, אבקת סוכר, קקאו או שוקולד מומס וטיפת חלב. ) אני עושה קרם חמאה ע"פ הנוסחה של "כמה שלוקח"
) לתיחום עיניים אף ופה - אכן להמס שוקולד ולזלף. הלבן יכול להיות קרם חמאה ללא כלום, יצא לך טיפה צהבהב, אז אם יש לך אבקת צבע מאכל לבן- זה טוב , או אפילו להכין ממש טיפת רויאל לבן יכול להיות עדיף. ( רויאל: חלבון או תחליף חלבון עם אבקת סוכר... חפשי פה יש הסברים בשפע ) לצבע אדום- צבע מאכל, ושוב, את יכולה לצבוע קצת רויאל עם אדום זו שהכינה את הדורה בקישור כתבה שהעיניים והפה זה בצק סוכר צבוע. אם יש לך- את בהחלט יכולה להשתמש במקום רויאל.

קנגה רו

New member
קרם שוקולד עם חמאה:-

100 גרם שוקולד מריר משובח 100 גר חמאה 100 גר' אבקת סוכר 2-3 כפות חלב ממיסים את כל המצרכים על גבי "אמבט מיים רותחים" עד לקבלת קרם אחיד לחלוטין ללא גושים וכו'. קרם משובח ביותר תאמינו לי (אגב לשאריות הקרם בסיר הקטן אני מוסיפה חלב ומרתיחה ובני ביתי שותים בכיף ובשקיקה שוקו...)

למעלה