ציפור על גדר בית הספר

ציפור על גדר בית הספר

מישהו מזהה?
משמיעה קול מעניין: קה, קה (עם הפסקות של כמה שניות בינהם)

שי גנדל

New member
יש פורום ציפורים, אפשר לשאול שם

לי זה נראה כמו עורב כלשהו. קאק אולי

זה קאק - מין של עורב תכול-עין ומשובב נפש...

רואים אותם הרבה באיזור בית גוברין, אבל גם במקומות רבים נוספים. מרחוק עיניהם נראות לבנות אבל במבט קרוב יותר מתגלה צבען התכול-בהיר. קריאותיהם עזות ובולטות, מעט מזכירות את העקעק שמצוי מאוד באנגליה.
הם עושים תימרוני תעופה מרהיבים לפני התכנסותם ללינת לילה. יותר קטנים מעורבים אפורים ועורבנים: גודלם בינוני. אני מאוד אוהב אותם...

אני חושב ש - KA-AK ולא KAK (שביידיש נשמע דווקא לא טוב...)

מה לעשות, לא אני המצאתי את השם הזה...
כנראה שהומצא לפי הקולות שמשמיע (יעני)

את הקאקים המתלהקים בקריאות רמות ויפות ומבצעים פעלולי טיסה

הסרטתי לפני כ-16 שנה בבריכת יער דרומית לחדרה - כשהם הפגינו את להטוטיהם בפני עורבים אפורים מתוסכלים...
זה הצטרף להמולת אלפי הקורמורנים שהתכנסו על האקליפטוסים מסביב לבריכה הקטנה יותר הסמוכה לכביש הראשי - הם הגיעו בתעופה מרשימה בראשי חץ מרחבי השרון ומעגן מיכאל (בריכות דגים וכו') וחלקם ירדו למים לשחייה ופרישת כנפיים לצדדים לייבוש. תוסיפי לזה המוני ברווזים צהובי מצח, מריות וברכיות שהתגודדו בשחייה צפופה יחדיו למרגלות גזעי האקליפטוסים השקועים במים ולהקה גדולה של אנפיות בקר שנחתה על העצים ללינת לילה בשעת דימדומים - כשנוצותיהן הצחורות נצבעו בכתום-ורוד קלוש עד שהאפירו עם תחילת רדת החשיכה. חוויה רבת קסם אחת מתוך אינסוף חוויות שזכיתי להן וזוכה עד עצם היום הזה (ואפילו כתבתי ספר קטן וטיפה פיוטי על החיים בשלוליות..)

יש לי את הצילומים הלא-ערוכים בקסטות VHS

שהעברתי מפורמט הוידאו המקצועי כאסמכתא לפני עריכה ובאיכות פחותה.
ועם טיפה סבלנות אני מקווה שהסרט על השלוליות יהיה גמור תוך 7-8 שנים.
אבל לא תהיה לך סבלנות לראות סרט באורך משוער (סופי) של כ-40 שעות...

למעלה