צלף קורסא

kerreth

New member
צלף קורסא

על מנת למנוע קיטורים בקשר לניקוד בצלף קורסא אני אגיד מראש, השתמשתי בעכבר MICROSOFT סטנדרטי שום חומרת עזר ושום תוכנות. הניקוד יצא כמו שיצא מכיוון שעברתי את ה100000 ואז יריתי כמה פעמים סתם באוויר כדי להוריד ניקוד מתחת ל100000 (מניסיון אישי זה לא מקבל מעל). יש שיטה לקבל הרבה נקודות ואני בטוח שלפחות האנשים שמקבלים מעל 70000 יודעים אותה......

kerreth

New member
נקח סיכון לטיפים

בוא נגיד ככה... לפוצץ את העצמים על ההתחלה (כלומר לנסות תמיד לפגוע באמצע בפעם הראשונה) זה לא רעיון טוב(גם גוזל זמן לכוון), למען האמת אם לפגוע כמה פעמים בעצם אפשר לקבל יותר ניקוד. 3 פגיעות בנקודה כלשהיא מפוצצות את האובייקט אבל פגיעה פעמיים בחלק כלשהו ואח"כ במרכז נותנת יותר ניקוד. הרגע בדקתי על אובייקט ספציפי: עציץ בשלב הראשון - פגיעה ישירה במרכז - 160 נקודות 3 פגיעות שלא במרכז - 119 נקודות 2 פגיעות בחלק כלשהו ואחת במרכז 240 נקודות (אם מישהו יגיד שזה שונה גם במהירויות שונות אז חיכיתי לשתי עציצים איטיים) בפתוח זה כל מה שאני אגיד על מנת שלא יהרגו אותי פה. נ"ב: הודעה בפרטי....

kerreth

New member
אגב בקשר להוראות בצלף קורסא

כתוב שהמשחק מורכב מארבעה שלבים כל אחד באורך דקה. זה לא נכון, השלבים מתחלפים לפי מספר הנקודות שצברת ככה שאפשר לעבור שלב לפני שעברה דקה. הרעיון הוא להגיע לשלב האחרון כמה שיותר מהר, שם מקבלים הכי הרבה נקודות על עצם.

kd78

New member
מעבר שלבים

מעבר לשלב 2 - 2000 נקודות מעבר לשלב 3 - 7000 נקודות מעבר לשלב 4 - 15000 נקודות נראה מתי זה יגיע להוראות

kerreth

New member
----

הכי אירוני שעכשיו יכול לקרות זה שיבוא מישהו יכנס למשחק כמשתמט וגם יעשה ניקוד כזה, קורה שהאחרון שקיבל ניקוד שמביא למצב של תיקו קופץ למקום שמעל האדם השני שיש לו אותו ניקוד. ואז כבר לא יהיה אפשר לעשות כלום......... (זאת אם אני צודק והניקוד המקסימלי זה 99999 כי אם זה בדיוק 100000 אז יש עוד תקווה..... LOL)

kerreth

New member
LOL

רק דיברתי.. הרגע שמתי לב שאני לא לבד.....(מזל שהוא לא משתמט)

aaa123

Member
אני חושב שאין לך מה לדאוג כי בדרך כלל אנשים

לא יזדהו עם המשתמטים. הבעיה שלך היא דוקא במקרה שיותר מ5 אנשים שיזדהו כחיילים ישיגו 99999 כי אז לא ברור אם תזכה בפרס(אין כללים איך להכריע מי יזכה בפרס במקרה של שויון נקודות,ומנהלי האתר יכולים להחליט מה שבא להם).

aaa123

Member
ואכן נכון לעכשיו דקות לפני סגירת הטורניר

יש 6 אנשים עם תוצאה של 99999. מעניין מי ישאר בלי פרס.

שתהיו לי בריאים...

איך אפשר לשחק במשחק הזה? עושה כאב ראש !!! ולמה הוא כל כך ארוך? לדעתי צריך לקצר אותו בדקה לפחות... זה כמו לעשות מלך ההקפצות 4 דקות. בשביל מה כל כך הרבה???

למעלה