צל"ש?

ESU Boscorelli

New member
צל"ש?

הועלתה הצאה מחדש להעניק לאילן רמון צל"ש סוף כל סוף מישהו התעורר שם

A d i 23

New member
זה כל כך לא בסדר

מה יש כל כך לחשוב על הזה? היו צריכים להעלותו בדרגה מיד אחרי האסון ולהעניק לו צל"ש עכשיו זה סתם נראה רע כאילו הם עושים טובה למישהו... ממש מגעיל

יפתח14

New member
למה מגיע לו צל"ש?

אני מאוד מעריץ את אילן רמון, וגם אני הייתי מזועזע ממה שקרה..אבל חבר'ה אין צורך להגזים. אין צורך בצל"ש...על מה? למה לאילן רמון מגיע צל"ש אבל למאות חיילים ששומרים עלינו לא? תחשבו על זה.

A d i 23

New member
האסטרונאוט הישראלי הראשון

זה תפקיד גדול!!! אני חושבת שבהחלט מגיע לו צל"ש על המשימה שלקח על עצמו... עם סיכוי שהוא לא יחזור והוא לצערי באמת לא חזר. אמנם הוא לא יהיה האחרון שהגיע לחלל... אני מאמינה שיהיו עוד... אבל הוא היה הראשון ובהחלט מגיע לו צל"ש לדעתי.

Pink Princess

New member
עזבי את זה רגע... אתן מבינים מה הוא

עשה??. הוא קידש את שם ה' ברבים! מתוך כוונה אמיתית! הוא היה נציג של כולנו! בתור עם! בתור יהודים בתור המשכיות! הוא היה הישראלי הראשון בחלל! אבל היהודי הראשון שקידש את שם ה' ברבים! אתם מבינים מה הוא עשה??! הוא באמת היה בן אדם שיש ממה ללמוד ממנו.

Pink Princess

New member
אילו אם הוא לא יקבל צל"ש...

הוא עדיין עשה את זה! ואני לא מבינה למה לו לא לקבל צל"ש או העלה בדרגה! מגיע לו! אני לא מבינה את זה, המדינה חושבת רק על כסף??

A d i 23

New member
ומה יש לך להגיד עכשיו...

על המדינה שלנו? כי לי בא לבכות! אתה כתבת "עדיף מאוחר מאשר אף פעם" כבר היה עדיף שלא היו חושבים על ההצעה מחדש, כי הם רק עושים צחוק מעצמם.

למעלה