צ'מעו - קיבלתי מייל מחיים כץ

אפרת12

New member
צ'מעו - קיבלתי מייל מחיים כץ../images/Emo70.gif

בתגובה על המכתב ששלחתי, ולפי דעתי לא אליו, לקראת הישיבה הראשונה של ועדת הכספים (לפני זו של שבוע שעבר לא שלחתי עקב מצוקת שרת מייל). מעניין מי עוזר לנו שם... הנה התגובה: שלום רב, הנדון: פנייתכם הנרגשת בנושא הקיצוץ בטיפולי הפוריות כאב לשלושה ילדים אינני יכול להישאר אדיש לנוכח העוול הנגרם לציבור רחב של אנשים הנזקקים לסיוע על מנת להגשים את חלומם – והוא הרחבת המשפחה. הילדים של היום הם דור ההמשך של המחר – פגיעה בצורך הבסיסי והטבעי של בני הזוג על ידי קיצוץ מספר טיפולי ההפריה הוא בכיה לדורות. במסגרת הכלים הפרלמנטרים העומדים לרשותי הגשתי הסתייגות לחוק ההסדרים שמבטלת את רוע הגזירה. כמו כן נפגשתי בלשכתי בכנסת עם נציגות הזכות להורות (חגית וחברותיה) והעוזרת הפרלמנטרית שלי עומדת איתה בקשר רציף ומעדכנת אותה בהשתלשלות העניינים. מי ייתן ונצליח במאבק מהותי וחשוב זה- כי ילדינו הם התקווה של מחר!!!! ב ב ר כ ה , ח"כ חיים כץ ואני חייבת להגיד שאני פתאום נורא מתרגשת...

s h i r a 3 0

New member
קיבלתי גם כן את אותה התגובה. בכל

אופן טוב שלא שכחו אותנו. גם שלחתי מכתב תודה קצר.

Endless Rain

New member
גם אני

זה היה המייל הרביעי אחרי אלו של חיים אורון, אורית נוקד וניסן סלומינסקי. אגב, גם ח"כ גילה גמליאל ציינה "אותנו" בראיון עם שלי יחימוביץ ב-6 אתמול בערוץ 2, והמילה "נחרצת" הופיעה בערך 10 פעמים בנאום שלה. הכל טוב ויפה עד הרגע בו נדרשת המשמעת הקואליציונית, ואיום הכסא מגיע לח"כים - זהו רגע האמת ואליו טרם הגענו. עדיין לא תם המאבק.

למעלה