צעד ראשון לפרק ב´?!?!

*יערית

New member
צעד ראשון לפרק ב´?!?!

לא יודעת אך.... התחלנו במסע של חיפוש דירה,הוא נותן לי להחליט באשר למיקום , שנינו מסכימים על גודלה של הדירה..מאוד רוצה גינה....והפירגון הוא עצוםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אם הייתי יודעת שכל החיים אמורים להיות כך,למה נתתי לו לחכות לי כ"כ הרבה זמן?
הוא שאל איפה הייתי ב-22 שנים האחרונות לפני שנישא
נו??????????????איפה?בכיתה ג או ד´... באמת בגיל כזה אסור להתחיל עם ילדה
))))))))) אבל כנראה שהיינו צריכים לעבור כברת דרך ארוכה בכדי להעריך את הטוב ולדעת מהו רע,כנראה שבסופו של דבר לכל סיר יש את המכסה שלו, ולעיניני הדירה....???????אנחנו כבר נמצא משהו....בתקווה שעם כניסתינו לשם יפתח בפנינו הדרך אל החיים שכ"כ חלמנו וציפינו. (אל תציץ
) הרבה הרבה הרבה
יערית

זה מה שנקרא לקום עם שיר חדש בלב

הלכתי לנום את שנת היופי שלי וקמתי עם החיפושים שלך. נפלא. ואגב בקשר לטוב ,איך נדע שהוא טוב אם לא נחווה את הצד הפחות טוב? הלו גיברת מה זה לא להציץ? תציץ, אני מרשה לך ואתה גם יכול להגיד לנו שלום ולהשתתף
רגע יעריתוש אני הולכת לשים

*יערית

New member
איך נדע לאהוב????

החיפושים כרגע בהפסקת שבת
ארוחה טובה סרט מעולה ומה שאחרי....הדימיון שלך יכול לעבוד שעות נוספות
*אפרופו אל תציץ..הוא מאויים(קריצה אייקון נתקע) יערית

מייקי69

New member
צעד ראשון? פיוווווווו!!!

לי זה לא נשמע כמו צעד ראשון. עד שעוברים לדירה - יש כל כך הרבה צעדים. כל כך הרבה שדים למגר. אז הגעתם לחיפוש הקן? - הללויה!!! היו זמנים בהם חשבתי שללכת על פרק ב´ זה וואחד גבורה. כמעט התחצפות. חחחחחחח. בפרק א´ אנחנו ירוקים מדי להבין את גודל המשימה (הגדרה מחורבנת, אבל ככה, בתחושה) בפרק ב´ - העיניים פקוחות.... "ללכת על זה" נראה לי בזמנו - ממש חוצפה.
מצד שני - לפעמים נדמה לי שצריך להתחיל ישר משם מפרק ב´. מהחוכמה, מהתובנה, מהבגרות והסובלנות אז שמחה לך שמחה גדולה! ויותר מזה!!! בהצלחה, הא?

את יודעת מייקי הזכרת לי את השאלה

הבנאלית - אם היית חיה את חייך שוב היית עושה אותו הדבר? והתשובה שלי היא שהייתי מוכנה כבר עכשיו לחזור למשל לגיל 16 עם התבונה של היום. הכל היה נראה אחרת
אבל הרי זה רק הדמיון ולכן איזה מזל שאפשר להתחרט ולהתחיל מהתחלה.

*יערית

New member
צודקת....

מאז שעברנו למחשבה הזו אנחנו ישנים בעיניים פקוחות
וד"א..פרק ב´ לא מחייב נשואים..ילדים וכול "הבלאגן"מהפרק הראשון..... (דעתי שונה..) ללכת עד הסוף זה רק עם ה-מיוחד ולא עם כל חבר שעוברים לגור יחד, אצלי זה אחרת! יערית-מודה לך על הפירגון

מייקי69

New member
מי דיבר על נישואין? ../images/Emo13.gif

המחשבה על האומץ הגדול והחוצפה זה דווקא לקבל את הילדים זה של זה ראבאק - לא חוצפה? לקבל את כל החבילה ה"קודמת"? כולל הצלקות? כולל האלרגיות שפותחו עם השנים? טוב, אבל את זה את בטח יודעת!
לא, אנחנו לא שונות בדעתנו. לא כל כך שונות, בכל אופן

*יערית

New member
בינתיים

רק לו יש את הכבוד לחוצפה..
בתקווה שגם לי תינתן החוצפה מתיי שהוא.... (כשפרעה תשחרר..
) לילה טוב יערית.

למעלה