צעצועים לגיל חצי שנה

סוצאנג

New member
צעצועים לגיל חצי שנה

שלום רב, בני בן 4 וחצי חודשים אך אני כבר חושבת על צעצועים עבורו לכשיגיע לגיל חצי שנה. אני מתכוונת לרכוש את הגליל המתנפח לעידוד זחילה. וכמו כן מתלבטת לגבי "רעשן ספר שמש זורחת" ואחד מפעלולוני טייני סמארט. אימי לדוג' אומרת שבמקום הספרון עם הדפים מבד (רעשן ספר שמש זורחת) עדיף לרכוש ספרים קשיחים. מה את אומרת? כמו כן אני מתלבטת לגבי המשטח מים ברווז והפינגווין השר והרוקד. האם את ממליצה עליהם? מה עוד כדאי לרכוש?.. תודה רבה, תמר

יעל כץ

New member
צעצועים לגיל חצי שנה

שלום לך הצעצועים שכתבת: גליל מתנפח, ספר הבד, משטח מיים ברווז - מומלצים, ומתאימים כבר מעכשיו. צעצוע מאד מומלץ של טייני סמארטס לגיל 5-6 חודשים: כדור פלחים! הפינגווין - התרומה המשמעותית שלו היא לתינוקות שמסרבים לשכב על הבטן. ומתאים לעכשיו. ספר בד או קרטון קשיח - כל אחד מספק חווה שונה לגמרי. לכן אין סיבה שלא יהיה גם וגם. בהנחה שהילד משחק לבד - ספר קרטון מתאים מגיל קצת יותר מאוחר, כי היכולת לדפדף מתפתחת בסביבות גיל 9 חודשים. לכן אם ספר קרטון - אז אני ממליצה על ספר עם תחושות. ספר הבד שכתבת - מתאים כבר לעכשיו. תינוקות יכולים לשחק איתו גם בשכיבה על הגב או בעגלה. עוד צעצועים: למעשה הייתי קונה 1-2 פעלולונים קטנים מפלסטיק (כמו כדור פלחים, או צעצוע של ברייט סטארטס). ופעלולון גדול למשחק על הרצפה. כמו אקטיביטי סנטר דו-צדדי המצוין של טייני לאב, או למשל ההליכון של וי-טק, שיש לו פעלולון מעולה לגיל 6 חודשים ומעלה, שאפשר לנתק מההליכון ולשים על הרצפה. צעצועים רבים שכתוב עליהם שהם מתאימים לגיל 6 חודשים ומעלה - מתאימים בעיקר לתינוקות שיושבים. כך שיש לך מספיק צעצועים לתקופה הקרובה.

למעלה