צצה לי בעיה חדשה

שחר דוד

New member
צצה לי בעיה חדשה ../images/Emo7.gif

שלום לכולם. הבעיה אמנם לא חדשה אבל המצב מסתבך. אחי עידו מאז ומעולם צובט כל הזמן. א' אין לי מושג למה ב' הוא הפך את זה להרגל. כמה שלא אומרים לו לא קורה כלום. מה אפשר לעשות? אשמח עם תיעצו לי תודה

סהרעמי

New member
תיראה ../images/Emo45.gif

גם אחותי התינוקת צובטט אבל אין מה לעשות צריך להגיד לו לא ולהסביר לא שזה לא טוב.

שחר דוד

New member
זה לא קל כמו שאתה חושב....

סהר זה לא כל - כך קל, הוא אינו מקשיב, הוא אינו מבין שזה לא בסדר. הוא צבט את אחי באוזנו (ויש לו דלקת אוזניים) ואז הוא באמת עבר את הגבול. הוא לא כמו כל אחד, לא מוכן להקשיב לנו. ניסינו להתרחק ממנו שיבין שזה לא טוב. זה לא עבד.... אני שמח מאד שאתה והאנשים בפורום מעוניינים לעזור לי תודה שוב

סהרעמי

New member
ללא נושא

שחר-דוד אני יודע שזה קשה אבל צריך להמשיך לנשות
. ובסוף תיראה שמי זה
זה יהפוך לזה
. עם תצליך זה יוכל אולי למלות לך לפחות עמוד שלם בספר מחזיק לך אצבעות

שחר דוד

New member
אני שמח שאיכפת לך

אתה צודק שצריך להמשיך, המצב בהחלט משתפר! היום הוא היה ילד מופתי לגמרי, וזה משמח אותי. כל הדברים שקרו ב5 השנים האחרונות יוכלו לסייע לי לכתוב את הספר. אל תשכחו שאפילו שם עוד אין לו. קיבלתי כבר המלצה: "האח של שחר" אני רוצה כמה אפשרויות. אם אפשר תכתבו. תודה לכולכם

אני אהיה בקרוב 13..

אומנם אין לי אח אוטיסט, אבל אני גרה ממש קרוב ל"קרן אור" (אתה בטוח מכיר...) ויוצא לי לראות את האנשים שם.. המתנדבים, וכל האוטיסטים.. כולם כ"כ חמודים ונחמדים! ד"א אני חדשה.

שחר דוד

New member
אני דווקא לא מכיר../images/Emo62.gif קרן אור?

אני דווקא איני מכיר אשמח אם תספרי לי על המקום תודה

שחר דוד

New member
הרעיון לשם של הספר נחמד מאד.

יש לי כבר שתי המלצות יפות ומתאימות, אולי אתחיל לכתוב בפסח, אני כותב סיכומים של מה שקרה עד עכשיו, שומע סיפורים, אוסף ידיעות. עד פסח או אפילו חנוכה אעשה זו, אשמח לפרסם קטעים מהספר כאן בפורום תודה נ.ב הייתי בטיול ולכן זמן רב לא ביקרתי בפורום.

סהרעמי

New member
לפי דעתי

אני חושב שזה שם ספציפי מידי ושאתה צריך משהוא יותר כללי כמו "ליהיות אח לאוטיסט"

למעלה