צרות קטנות...........

קייטלין

New member
צרות קטנות...........

מה אפשר לומר בימים ספוגי דם אלו.... אז פתאום אני חושבת שהצרות שלי קטנות וחסרות משמעות, ותסלחו לי כולכן אבל גם הצרות שלכן! כי אם תפנימו את גודל האסון תבינו שמזונות מלאים או חצי ורכב על שמי או לא וילד מגבר אחר ......... הכל הבל הבלים. צר לי שחוץ ממיכל כולכם קצת אדישים אז תצאו מהבועה ותתחברו לאנרגיות שממלאות את המדינה כאב ויגון בלתי נתפס. ליבי ליבי עם הזוג הטרי והדמעות על לחיי על ילד קטן ןעל זוג אוהבים מחובקים וקרים. אז אולי נעצור כולנו לרגע את טירוף החיים כי ונעביר מסר ברור לאותם מושחתים שסוגדים לאלוהי הממון- לא נעבור לסדר היום! אז היום חברות וחברים כנראה שאני קול המצפון והרגש האנושי . מבטיחה שזה חד פעמי. בפעם הבאה: שיעורי תעופה החלמה מהירה לכל הנפגעים ואין מילות נחמה לשפחות הנספים ןלכולכן בריאות שפע ואהבה

קייטלין..את מזייפת..

מה קורה לך? מה הקשר בין הבעיות שלנו לאסון הנורא שקרה שלשום???? ליבי ליבי עם משפחות ההרוגים, ועם הכאב העצום של משפחת השמחה שהפכה בין לילה למשפחה עצובה ביותר. אני מניחה שכמוני - כמוך, כולם כואבים את האסון הזוועתי הזה, אבל מכאן ועד האשמות שכאלה, מהולות בציניות לא חביבה... לא לעיניין! - קייטלין!

למעלה