צריך עזרה בבקשה

GoaBoy

New member
צריך עזרה בבקשה

נגיד אני פותח ערוץ אודיו אחד בקיוביס ומקליט עליו משהו ואז פותח מתחתיו ערוץ אודיאו שני ולוחץ הקלטה כשרק השני מסומן ואז מנסה להקליט עליו משהו אחר אבל זה מקליט עליו גם את מה שמתנגן בערוץ הראשון ואז זה כאילו מכפיל את עצמו למישהו יש מושג איך מתקנים את זה?

בהנחה שאין לך באג מסתורי

פשוט תוריד את סימון הרקורד מהערוץ....הכפתור האדום על כל ערוץ

GoaBoy

New member
העפתי

את הכפתור של הרקורד בערוץ הראשון אבל כשאני לוחץ על הקלטה בערוץ השני בזמן שהראשון מתנגן זה מקליט כולל את מה שאני מקליט לערוץ השני גם את מה ששומעים בערוץ הראשון לאף אחד אין מושג מה זה?

תן לי בבקשה

תמונת מסך , אני רוצה לראות בעיניים , יודע איך עושים אתה לוחץ על קונטרול ביחד עם PRINT SCREEN שבד"כ נמצא בצד ימים למעלה של המקלדת אח"כ הולך לצייר או כל תוכנה בסגנון ועושה פייסט (קונטרול V) מחכה

GoaBoy

New member
תודה שאתה מנסה לעזור

והנה שמתי ת'תמונה של המסך

זה משהו בכרטיס קול

לא בתוכנה כנראה הוא מקליט דרך הכניסה גם את היציאה נסה לבדוק אם יש מצב BYPASS על הכרטיס הפיזי או על המיקסר שלו האם יש מצב MUTE חלקי או האם במיקסר רואים את זה....תשמיע סתם את הטראק ותסתכל על האינפוט שלך....(במיקסר של הכרטיס כמובן...אם יש כזה)

GoaBoy

New member
במיקסר

של הכרטיס קול אם אני משמיע סתם שיר במחשב זה לא מראה תזוזות באינפוט.. זה מראה שם תזוזות רק אם אני מנגן משהו.. ומה זה BYPASS? ויש לי כרטסי קול כלשהו של M AUDIO אם יש לך מושג איפה עוד אפשר לחטט במיקסר שלו במחשב

HeavenlyB

New member
בהגדרות ההקלטה של כרטיס הקול

אתה כנראה בחרת שזה יקליט את כל מה שהמחשב משמיע. אני לא זוכר את ההגדרת בכרטיס הקול, אבל אם תהיה תמונת מסך של מאפייני ההקלטה של כרטיס הקול, אז זה יהיה יותר ברור.

GoaBoy

New member
הנה

תמונה של ההגדרות שאני מקווה שהתכוונת אליהן.. יש למישהו מושג<?

HeavenlyB

New member
לא

יש ל-m-audio תוכנה משל עצמה כדי לשלוט על הכרטיס, ולא מה שמגיע עם windows. אתה יכול לראות את האייקון של הכרטיס בפינה של המסך ושם תוכל לשלוט על הכרטיס.

GoaBoy

New member
חח בעיה חדשה

מחקתי והתקנתי את הקיוביס ועכשיו זה בכלל לא מקליט כלום כאילו אני שומע ברמקולים כשאני מנגן אבל זה לא מקליט את זה כשאני לוחץ ריקורד, לא רק בקיוביס גם סתם בתוכנת הקלטה של הוינדוס

GoaBoy

New member
דווקא עכישו

נגעתי קצת בהגדרות ובתוכנה של הוינדוס זה כן מקליט אבל בקיוביס עדיין לא...

roaic

New member
יש לי עוד אותה בעיה...מישהו יכול לעזור בבקשה?

בדיוק באתי לרשום הודעה כזו ואז ראיתי שמישהו עם אותה בעיה.

roaic

New member
עוד תמונה שיכולה אולי לעזור?

זה ה IN דרך המסך של התוכנה.................

HeavenlyB

New member
אתה צריך לבדוק את ההגדרות של הכרטיס עצמו

מחוץ לקיובייס. במאפייני ההקלטה של הכרטיס עצמו ללא קשר לקיובייס. וודא שלא מסומן להקליט את כל מה שהמחשב שומע.

roaic

New member
אממממ..סליחה על הבורות

אבל איפה אני רואה את מה שקשור לכרטיס שלי:?

למעלה