צריך עזרה בהכוונה:

מצב
הנושא נעול.
ועוד שתיים לא כ"כ קשורות:

לא מכיר את חיפה, אבל מכיר את רעננה
ומחיפה לצומת רעננה מגיע קו 947. תבדוק אם יש לו תחנה בנקודת היציאה שלך או תכוון את עצמך לשם. [צר לי אבל אני בקוצר זמן ורוצה לעזור לך, אבל לא יכול לבדוק כעת באתר של אגד].
ועוד שתיים לא כ"כ קשורות:

ואותה המשאית; מי יודע לזהות

לא מכיר את חיפה, אבל מכיר את רעננה
ומחיפה לצומת רעננה מגיע קו 947. תבדוק אם יש לו תחנה בנקודת היציאה שלך או תכוון את עצמך לשם. [צר לי אבל אני בקוצר זמן ורוצה לעזור לך, אבל לא יכול לבדוק כעת באתר של אגד].
היכן צולמה התמונה, ומה יש שם כיום? לא קשה במיוחד.

DannyJJ

New member
תמונות יפות מאיט חלקיקים !

היכן צולמה התמונה, ומה יש שם כיום? לא קשה במיוחד.
ויש לך כינוי חביב חחחח
מאיפה המצאת את זה חחחחחח

../images/Emo6.gif תודה תודה...

ויש לך כינוי חביב חחחח
מאיפה המצאת את זה חחחחחח
תודה תודה...
כל פעם ששמעתי את המונח "מאיץ חלקיקים" (שאגב, אין לי מושג מה זה, ואם בכלל יש דבר כזה
),הרגשתי שאני חייב להמציא את ההיפוך שלו, והרי הוא לפניך- "מאיט חלקיקים". נ.ב שכחתי לציין שהתמונות צולמו בסביבות 1996-7, בחיפה מזרח.

orensaab

New member
מאיץ חלקיקים

תודה תודה...
כל פעם ששמעתי את המונח "מאיץ חלקיקים" (שאגב, אין לי מושג מה זה, ואם בכלל יש דבר כזה
),הרגשתי שאני חייב להמציא את ההיפוך שלו, והרי הוא לפניך- "מאיט חלקיקים". נ.ב שכחתי לציין שהתמונות צולמו בסביבות 1996-7, בחיפה מזרח.
מאיץ חלקיקים
הוא מתקן המשמש ל"הפגזה" של אלקטרונים בעת ביצוע ניסויים בתחומים שונים של פיזיקה , חשמל ומדעי הגרעין. בארץ קיים מאיץ אחד הנמצא במכון וייצמן הבנוי בתוך בנין יפה בצורת עמוד ועליו מעין כונכיה. ממרפסת הכונכיה היה אפשר לראות את כל רחובות וסביבותיה ...עד שנבנו עוד בנינים גבוהים בסביבה.

DannyJJ

New member
ותודה לך שוב ../images/Emo8.gif

תודה תודה...
ותודה לך שוב

ההרכבה הישראלית

דר' הספל בני שים לב לכנפים זההם ישר
ות עם היו עגולות היה זה ביבר לא כך?
ההרכבה הישראלית
היא עם כנפיים מרובעות ואני מבקש כבר בפעם המיליון ואחד לא להצמיד לי את התואר ד"ר, פרופ', רב, גאון, מלכת בריטניה, או כל תואר אחר המגיעים לי בדין או שלא בדין...

ה דרומי

New member
מילה אחת צודק מילה שניה כבוד מגיע

ההרכבה הישראלית
היא עם כנפיים מרובעות ואני מבקש כבר בפעם המיליון ואחד לא להצמיד לי את התואר ד"ר, פרופ', רב, גאון, מלכת בריטניה, או כל תואר אחר המגיעים לי בדין או שלא בדין...
מילה אחת צודק מילה שניה כבוד מגיע
לכבודו . ושוב תודה להסבר

zvir1

New member
בני, אבל אתה חבר מסדר האימפריה

ההרכבה הישראלית
מאחר ואביך ז"ל זכה בתואר האצולה OBE , הרי שגם אתה זכאי לתואר אביר האימפריה הבריטית, חבר מסדר הביריות (רגע אתה הולך עם ביריות? .. לא ידעתי) וכמובן אביר הדומיניונים הבריטיים וכל מקום שבו נסע קטר 8F.

אהמממ...קפטן (צבא הוד מלכותו)

מאחר ואביך ז"ל זכה בתואר האצולה OBE , הרי שגם אתה זכאי לתואר אביר האימפריה הבריטית, חבר מסדר הביריות (רגע אתה הולך עם ביריות? .. לא ידעתי) וכמובן אביר הדומיניונים הבריטיים וכל מקום שבו נסע קטר 8F.
ברנרד הספל היה "רק" MBE ולכן אני לא צריך את הביריות אלא רק את החרב באבנט... ואגב, בספר המהודר הצמוד למכתב שחתום על ידי הוד מעלתה, אליזבט השניה, יש לי אכן כמה חובות וזכויות... ובעינין הכבוד, נכון שמי שלא רודף אחרי הכבוד אז הכבוד רודף אחריו, אבל אנא, לרדוף אחרי רק עם קטר 8F ?OK, Sir

WOW איזה יחוס, כל הכבוד../images/Emo140.gif

ברנרד הספל היה "רק" MBE ולכן אני לא צריך את הביריות אלא רק את החרב באבנט... ואגב, בספר המהודר הצמוד למכתב שחתום על ידי הוד מעלתה, אליזבט השניה, יש לי אכן כמה חובות וזכויות... ובעינין הכבוד, נכון שמי שלא רודף אחרי הכבוד אז הכבוד רודף אחריו, אבל אנא, לרדוף אחרי רק עם קטר 8F ?OK, Sir
WOW איזה יחוס, כל הכבוד

orensaab

New member
בייצור בארץ

ההרכבה הישראלית
בייצור בארץ
השתמשו בכנפיים המעוגלות בביר של שנות ה 60, ובישרות בסופר ביבר של שנות ה 70. ניתן לזהות את הייצור בארץ לפי הקבינות ה"פשוטות" בהשוואה לקבינות מתוצרת דנמרק של דגמי ה"צ'יפטיין", ה"קליידסדייל" וה"סקאמל קונטרקטור" ששימשו גם כמובילי טנקים בצבא. לעומתן, קבינת הטלוויזיה האיטלקית של מיצ'לוטי בדגמי ה"קומט" שונה גם היא מהקבינה הישראלית. דרך אגב, מיצ'לוטי גם עיצב את סדרת הטריומף 1300 / 1500 (שנקראה בארץ "טריומף פח") ואת הקונטסה 1300, שתי מכוניות שהורכבו בארץ בשנות ה 60 ותחילת ה 70.

orensaab

New member
ליילנד קומט עם קבינת מיצ'לוטי

בייצור בארץ
השתמשו בכנפיים המעוגלות בביר של שנות ה 60, ובישרות בסופר ביבר של שנות ה 70. ניתן לזהות את הייצור בארץ לפי הקבינות ה"פשוטות" בהשוואה לקבינות מתוצרת דנמרק של דגמי ה"צ'יפטיין", ה"קליידסדייל" וה"סקאמל קונטרקטור" ששימשו גם כמובילי טנקים בצבא. לעומתן, קבינת הטלוויזיה האיטלקית של מיצ'לוטי בדגמי ה"קומט" שונה גם היא מהקבינה הישראלית. דרך אגב, מיצ'לוטי גם עיצב את סדרת הטריומף 1300 / 1500 (שנקראה בארץ "טריומף פח") ואת הקונטסה 1300, שתי מכוניות שהורכבו בארץ בשנות ה 60 ותחילת ה 70.
ליילנד קומט עם קבינת מיצ'לוטי

מצב
הנושא נעול.
למעלה