צריך עזרה דחוף

Ram 20

New member
צריך עזרה דחוף

יש לי מכשיר סמסונג 612 של סלקום מצאתי קוד כלשהו שמחק לי את כל הזכרונות של המכשיר. אבל יותר גרוע מזה עכשיו כאשר אני מדבר עם מישהו אני שומע את עצמי באיחור של שניה - מאוד מאוד קשה לדבר ככה. הקוד שהקשתי הוא: *2767*2878# -> Custom EEEPROM Reset האם מישהו מכיר את הקוד ויודע מה אני צריך לעשות כדי שהמכשיר יחזור למצבו התקין בבקשה שיגיד לי בהקדם האפשרי. בתודה מראש, דורון.

האמת? מגיע לך! ../images/Emo46.gif

כבר ציינתי בעבר שכל הקודים האלה נועדו לטכנאים בלבד! לא סתם קראו להם "קוד טכנאי". צריבה מחדש באחד ממרכזי השירות מומלצת ביותר! זכרונות?? תגיד להם יפה שלום!

Ram 20

New member
זה לא קוד טכנאי...

וחוץ מזה אין לי בעיה עם הזכרונות גם ככה היו לי רק 3 בקשר לצריבה מחדש אתה בטוח ? אין אפשרות לתקן את זה ע"י קוד פשוט ?!?

זה לא קוד טכנאי?

אוקיי...אז אם זה לא קוד טכנאי אז אתה בטח יודע בשביל מה הוא נועד לא? אז בהצלחה לך איש יקר..אני בטוח שתוכל להסתדר בכוחות עצמך

ashomer

New member
כל הקודים

הם קודי טכנאים אם הם לא היו כאלה היו כותבים אותם בחוברת הוראות

תתפלא

כאשר אתה צריך לצע פעולות שונות ביורוקום או באורנג´, לפעמים שואלים אותך את המספר IMEI.

ashomer

New member
בוא נחשוב ביחד בהיגיון

בוא נדמה את זה לדיסקט. יש לך דיסקט עם מסמך כלשהו. אתה מחקת את המסמך מהדיסקט. יש לך דרך לשחזר אותו? לא! אני לא מבין למה אתה מפחד ללכת אל סלקום. אתה לקוח שלהם הם מחוייבים לשרת אותך השאלה רק כמה זה יעלה לך... למה הכלל ניסית קוד בלי לדעת מה הוא עושה

Ram 20

New member
חברה... תודה רבה על "העזרה"

בסוף הסתדרתי הוא רק מחר לי את כל הזיכרון שממילא לא היה בו כמעט כלום והקטע שאני שומע את עצמי חלף כאילו לא היה... כלומר לא נגרם שום נזק וכל האלה שאמרו לי ללכת לסלקום ..... וכל האלה שאמרו שטויות ..... וזהו. בכל מקרה תודה על הניסיון לעזור.

MaD-d0g

New member
../images/Emo46.gifבאמת שטויות !

הבן אדם בא עם בן אדם, ומה שעשיתם (טוב נו, לא כולכם) זה לרדת עליו ולומר לו שזה מגיע לו ! וזה לא יפה ! הייתם צריכים לומר לו שהוא לא היה צריך להכנס למצב הזה בכלל, ולנסות לעזור לו...

למעלה