צריך עזרה ומהר

בוביץ

New member
צריך עזרה ומהר

שלום שמי יעקב ואני אורח פה בפורום.. מקווה שתעזרו לי בבעיה שיש לי.. אני צריך לקרא מאמרים באנגלית בגלל הקורס בפסיכומטרי יש לי רמת אנדלית די ירודה או בסיסית איך שתקראו לזה... ואני צריך מאמרים עד מחר באנגלית שאני צריך להביא ותם למחר כדי שאני אוכל לקרא אותם... מקווה שתביאו לי לינק למאמרים. עדיפות ראשונה מאמרים של הנשיונל גאוגרפיק או כל דבר אחר כל דבר יעזור תודה רבה בוביץ

Arana

Active member
מנהל
מאמרים באנגלית

כאן
אבל אתה חייב לקרוא באנגלית והרבה, כדי להעלות את הרמה שלך. תמצא נושא שאתה מתעניין בו (כדורגל, ביולוגיה ימית, משהו) ותחפש עליו חומר באינטרנט או בספרייה או בכל מקום אחר. כאשר הנושא ימשוך אותך לקריאה, זה יהיה קל יותר מאשר סתם נושאים משעממים שמקבלים בפסיכומטרי.

בוביץ

New member
ברור לזה התכוונתי

מישהו יודע מאיפה מחפשים.. אני ממש ממהר תודה רבה

Arana

Active member
מנהל
באיזה נושא?

ותיכנס ללינק שנתתי לך, אולי יש שם משהו שמעניין אותך.

בוביץ

New member
בכל מינני נושאים כמה שיותר

ככה עדיף.. במגוון של נושאים. אבל המליצו לי על מאמרים של נשיונל גאוגרפיק

«Spider»

New member
יש לי משהו שיכול לעזור לך מאוד

תן לי אי מייל או איסיקיו ואני מבטיח לשים קץ לצרותיך (כן.. זה נשמע בלתי אפשרי אבל זה נכון)

Sern

New member
לפי הסיג שלך,

אפשר להבין שכתביו של הפרופסור מעניינים אותך? אז למה לא לקרוא אותם בשפת המקור? טולקין כותב ברמה לא גבוהה מדיי (הסיפורת שלו כמובן. רוב המיתולוגיה כתובה בשפה דיי גבוהה). לך לסטימצקי הקרוב ותקנה את The Lord of the Rings. אני מבטיח לך שתהנה. ארם.

kyle

New member
מצטרף להבטחה!../images/Emo13.gif

שעורי אנגלית נעשו הרבה יותר כיפים כשהמורה הבינה שישעמם לי אם היא לא תיתן לי לקרוא משהו באנגלית!

אתה משוגע?

אני לא הבנתי מילים בשרה"ט בעברית, ואתה רוצה שהוא יקרא אותו עם האנגלית הוקטוריאנית שלו???

kyle

New member
חח.. אנגלית כמו של מונטי פייטון!../images/Emo6.gif

אגב,
מומלץ! במיוחד "monty python and the holy grail" "And Saint Attila raised the hand grenade up on high, saying, 'O Lord, bless this Thy hand grenade that, with it, Thou mayest blow Thine enemies to tiny bits in Thy mercy.'"

kyle

New member
אז זה טוב...

במיוחד למי שאוהב מבטא בריטי, ראיתי שיש פה הרבה!

קייל, אני אוהבת אותך.

מונטי פייטון!!! "Your mother was a hamster and your father smelt of elderberries!"
"מונטי פייטון והגביע הקדוש" הוא אכן סרט קאלט. מומלץ בחום, כמו כל יצירות המופת שלהם. אין כמו הומור בריטי טוב :)))

kyle

New member
שניה ואני כותב פה את כל התסריט..../images/Emo6.gif

להרגע, אור, להרגע...

בוביץ

New member
נכון אני מת על שר הטבעות

אבל עם העברית קצת קשה להבין למרות שהבנתי באנגלית אני אצטרך להיות סופר דובר אנגלית... אני מעדיך מאמרים

למעלה