צריך עזרה

צריך עזרה

שלום אני רוצה להתחיל לתקשר עם מלאכים ולא יודע איך וגם עם זה יכח לי 10 שנים אני מעונין משיה יכול להגיד לי איך להתחיל

איך להפתח לתיקשור

המלאכים נמצאים איתנו כל הזמן, מלווים אותנו ומעבירים לנו מידע שעוזר לנו בחיים. העניין הוא שביום יום שלנו אנחנו כל הזמן חושבים. אין ואקום בגוף - המחשבה, הרגשות ועוד אנרגיות נמצאות כל הזמן, המוח שלוט בנו, וזה מקשה עלינו להקשיב למשהו אחר. כשאנחנו מתקשרים, אנחנו לומדים להכנס לאיזשהו שקט של ההכרה (המחשבות) כדי לאפשר למידע להכנס. בהתחלה, הדרך להפתח לתיקשור, היא באמעות מדיטציה השקטה של ההכרה, והקשבה פנימה. אחרי שנפתחים אפשר ללמוד להשתמש בכלי המדהים הזה גם תוך כשי שעושים דברים אחרים. כדי להתחיל ולהפתח לתיקשור אפשר להעזר בספר - יש כמה טובים. למשל: "להפתח לתיקשור" של סאניה רומן ודואין פקר. ודרך נוספת היא קורסי תיקשור למינהם. יש הרבה מתקשרים ותיקים שמלמדים. היתרון של קורס הוא שעושים זאת בהנחייה ועם קבוצה - וזה מסייע להפתח לתיקשור בצורה מהירה.

cookimonster

New member
היי הילה וכולם

מה השם של הספר "להפתח לתיקשור" באנגלית? מישהו יודע?

את הספר

אפשר לקנות כמעט בכל חנות. לא בטוחה לגבי הגירסא האנגלית. תרגילים - מומלץ לא בשכיבה כי אז נרדמים: יש המון תרגילים. כדי להתאים לך ממש, אני צריכה להכיר אותך מעט ולדעת מה הידע המוקדם, עד כמה אתה עושה או עשית מדיטציה (אם בכלל). בספר יש ממש הנחייה ותרגילים טובים. הדבר שהכי עוזר להפתח לתיקשור זה להתחיל דרך מדיטציה לפתוח את הצ'אקרות ולהשקיט את החשיבה. יושבים, מרפים את הגוף ומדמיינים שאור לבן עובר דרך כל הצ'אקרות. אחרי כן עובדים על שיפור הריכוז - אחרי שעושים ניקוי והכנה כמה ימים, צריך לנסות להעלות תמונות (מחוויות עבר) בתוך המדיטציה ולהתרכז בהם. ממש לחוות את התחושות שהיו שם. וזה ממשיך וממשיך לאט לאט ההכנות עד לשלב שבו ממש מתחברים ומתקשרים. זו תשובה על רגל אחת, אני מודה. כי כדי ממש להבנות לך תהליך שיתאים לך צריך להכיר.

למעלה