צריך עזרה =[

Virons

New member
צריך עזרה =[

היי ... זה הפוסט הראשון שלי כאן חבל שלא בנחמה יותר חיובית.... אז ככה אני מנגן על שתי כלים וההורים שלי שמו לי אולטימטום לבחור כלי אחד מבין השניים או סקסופון או גיטרה.... אני לא יודע מה לעשות ...... אני לא רוצה לבחור ואני אוהב את שתי הכלים ניסיתי להסביר להם שאני רוצה לנגן שניהם אבל הם לא מבינים והם אומרים שאני משקיע בשניהם ואז לא יהיה לי זמן לכלום ואני לא ידע כלום משני הכלים. יש עצות?

מרי לי

New member
וואלה..... אני לא מקנאה בך.........

שמע.... אני לא נראה לי אעזור לך בזה..... אני הייתי שמה להורים שלי גם אולטימטום..... אם אתה לא יכולה להתנתק מאף אחד מהכלים הם יאלצו לחיות עם זה ולוותר על משהו אחר אם זה מבחינת כסף בטח יש לך עוד משהו במשוואה הזאת שאתה יכול לוותר עליו..... גם אם זה חוג אחר שאתה אוהב

feel so low

New member
למה מה איכפת לך בכלל מה ההורים

שלך רוצים אתה רוצה לנגן על שני הכלים תנגן על שניהם

לדעתי אם אתה אוהב לנגן על שניהם

תבחר במה שיהיה לך הכי שימושי לנגן הלאה. כלומר, אם אתה מלחין- במה יהיה לך יותר נוח להחלין? בסקסופון או בגיטרה? כמה זמן תוכל להקדיש לכל אחד מהכלים? מה יותר נגיש? למה יש יותר ביקוש- לסקסופונים או לגיטריסטים? וכו' וכו'' תחשוב על זה.

itoosh2

New member
תסביר להם שנגינה על שתי כלים ויותר

גורמת להתפתחות שלך במוזיקה בצורה רצינית ולא כל כלי בנפרד... אני אישית מנגן על 3 כלים שתיים מהם אני לומד עם מורה... ברגע שהתחלתי ללמוד בשתי כלים התחלתי להתעסק במוזיקה באופן כללי ובעיבודים ובכל כלי בתוצר הסופי ולא רק בכלי שלי... זה מפתח אותך לא רק ככליX2... אלא בצורה מורחבת הרבה יותר גדולה... זה דבר גדול ללמוד שתי כלים והידע הכללי הופך בנאדם מנגן למוזיקאי...

למעלה