צריכה את עזרתכם לגבי פירסינג בצבא..

צריכה את עזרתכם לגבי פירסינג בצבא..

קודם כל היי, הייתי סמויה כאן לפני איזה שנתיים-שלוש למשך די הרבה זמן, כיף לראות שהפורום עדיין חי ונושם ומעניין :)
אז ככה, יש לי שני הליקסים באוזן שמאל, הראשון בן שנתיים וחצי בערך והשני בן שנה וחצי, ואני אוהבת אותם מאוד. וחוץ מזה, נראה לי חשוב לציין שאני עדיין עם העגילים הראשונים (לא יודעת איך קוראים להם.. חישוקים קטנים עם גולה, כאלה שאי אפשר לפתוח לבד). עכשיו, אני מתגייסת ביום חמישי. למודיעין. טירונות+קורס של חצי שנה (אני מניחה שבשירות עצמו זה יהיה פחות בעייתי).
יש לכם טיפים איך מסתירים שני הליקסים במשך חצי שנה? או שפשוט לוותר עליהם, וללכת לפירסר שיוריד לי אותם?
(מן הסתם אני לא אפיל עליכם את האשמה או משהו אם זה לא יעבוד, אבל אם יש כאן אנשים שעברו את זה ויש להם טיפים..)

תודה

מממ... מנסיון שלי..

הייתי מחליפה את כל העגילים שיש לי בעגילים צמודים, ואז שמה פלסטרים קטנים כאלה בצבע גוף.
או שאפשר באמת להוריד, ולהחזיר בהדרגתיות בסדיר, הליקס הוא פירס לא חוקי בצבא חח, ככה שאם תהיי בבסיס תצטרכי להסתיר אותו כל הזמן.
אני כמעט עליתי למשפט על אחד מהם....

בכל אופן, או לכסות כל הזמן או להוריד ולהחזיר כשבטוח (החורים לא יסתמו כזה מהר ניראה לי)

קיפרים שקופים ואוספת שיער על האוזניים

(קוקו נמוך כזה) מכירה מישהי שהצליחה לשמר ככה על כל העגילים שלה באוזניים. מה שכן היה לה גם עגיל בלשון וכשעלו עליו המפקדת שלה הסתכלה קצת יותר ושמה לב גם לעגילים באוזניים (הליקסים, טראגוס, רוק) והיא קיבלה אח"כ כמה פעמים ריתוק בגלל זה.
אבל זה סתם עניין של מזל.

Freckled Fawn

New member
מסכימה עם התגובה על הקיפרים

עגילים שקופים. קחי בחשבון שאם מסתכלים מקרוב רואים אותם.

אני הייתי עם טראגוס ועגיל בלשון בצבא...

אוליי להסתפר לאורך שמסתיר את האוזניים?

מספיק ארוך כדי להסתיר אוזניים אבל מספיק קצר כדי לעמוד בתקן (לא יעבור את קו הצווארון, משהו כזה). אבל גם אז כדאי להחליף לעגילים פחות בולטים.

אם תספורת לא באה בחשבון, ללכת לסטודיו ולקנות קיפרים (עגילים שקופים קטנים) ואם אין להם אז עגילים צמודים (מוט קצר) עם סוגרים שחורים (במידה והשיער שלך שחור) או שקופים ולאסוף את השיער על האוזניים כמו שכבר כתבו מעליי.
תבקשי בסטודיו שיחליפו לך.

אם את גרה בחור נידח ואין לך אפשרות להגיע לסטודיו... אני במקומך הייתי מורידה מראש את החישוקים ולוקחת איתי חישוק אחד (בלי הסוגר כי הוא מיותר וסתם יאבד) ולפני השינה או משהו מעבירה אותו דרך החורים כדי לוודא שהם לא יסתמו. שנה-שנתיים עם עגיל זה זמן שבדרך כלל מאפשר להיות יום שלם בלי תכשיט והחור ישאר כמו שהוא.

אני (שוב, דעתי האישית) הייתי מוותרת על שיטת הפלסטר. יש עליו דבק ולא הייתי רוצה להסתכן שזה יעבור לעגילים ולחורים ולכי תדעי אם בטירונות יצליח להיכנס לשם חול או משהו וזה יתערבב עם הדבק של הפלסטר...

הגולה הקטנה בחישוק זה מה שסוגר אותו. מחזיקים את החישוק ביד אחת ואת הגולה ביד השניה ודוחפים/מושכים את הגולה.

אני מבולגנת ומכורה לסוגריים.

תודה לכולם על התשובות :)

לאחר התייעצות עם כמה אנשים שעברו את אותו קורס- אני הולכת להוריד אותם :(
אני אשים עגילים בלילה ומקווה שהם ישרדו את החצי שנה הזאת..
תודה בכל מקרה :)

ozshomer

New member
אם את מורידה, פשוט תורידי

עדיף לא להתעסק איתם יותר מדי, זה סתם מתכון לבעיות.

למעלה