צריכה את עזרתכם

צריכה את עזרתכם ../images/Emo9.gif

היי, רציתי לשאול שאלה קצת מוזרה... אני צריכה להגיע לצומת רעננה רק הבעיה היא שאני גרה בחולון... ואני לא יודעת איך לנסוע בקיצור רציתי לשאול על הדרך לנסוע אם מישהו מכיר: אם אני נוסעת בקטנוע אני יכולה לנסוע מחולון דרך כביש 2 (ת"א חיפה) עד צומת הכפר הירוק שם לקחת ימינה ושמאלה בכביש 4. 1. מישהו יודע אם מותר לנסוע עם קטנוע 50 סמ"ק בדרך זו? (או אם יש לכם מושג איפה אני יכולה לברר את זה- כי ממש בעייתי לנסוע לראות תמרור באמתע הדרך שאוסר כניסת קטנועים 50 סמ"ק). 2. קל למצוא את זה? כלומר השילוט נוח לדעת את הפניות.. אלה בטח שאלות ממש מטומטמות בל אני נהגת חדשה וזה בעייתי. הייתי נוסעת באוטובוס רק שזה לעבודה חדשה ואם אי אפשר לעשות את הדרך בקטנוע אני מוותרת על העבודה. אם אתם יודעים משהו אני אשמח אם תרשמו לי... המון תודה מראש :)

מחולון לצומת רעננה

הכי פשוט: מחולון לנסוע למחלף גנות, כביש 4 (גהה) צפונה עד צומת רעננה (לשים לב שיורדים בצומת רעננה ולא במחלף רעננה דרום הנמצא ק"מ אחד קודם). אם את מעדיפה כפי שתיארת, זו גם אפשרות סבירה. לגבי תמרורים, לא זכור לי שראיתי - אבל את יכולה לשאול בפורום קטנועים בתפוז (ככל הידוע לי יש חיה כזאת).

חחח כן... אכן "יש חיה כזאת"

הכבישים האלה מהירים מידי לקטנוע קטן כשלי :/ לכן נתחיל ללמוד לנהוג באוטו.. תודה !!

למעלה