צריכה המלצה למילון אלקטרוני

guanyin

New member
צריכה המלצה למילון אלקטרוני

מישהו מכיר מילון סיני-אנגלי-סיני אלקטרוני, שניתן לשרבט בו 汉字 ומכיל תפריט באנגלית? כל המוסר פרטים על מקום המצאו (או מחיר, דגם וכו') יזכה בבאו זה במילוי קרטון. שאו ברכה!

nitzano

New member
תוכנה או חומרה?

רם מדובר בתוכנה להתקנה על טלפון חכם אני ממליץ בחום על pleco. התוכנה הטובה ביותר שניתקלתי בה עד כה (ניסיתי רבות)

guanyin

New member
התכוונתי לחומרה

הטלפון מודל שנת האבן שלי אפילו לא תומך בלקרוא 22 אותיות עבריות.

GnomeBubble

New member
נראה לי שעדיף לך כבר לקנות טלפון חדש

ולהתקין עליו תוכנה כזאת. היתרון של תוכנות לטלפונים חכמים זה שאפשר לשדרג אותן.
אני חושב שמילונים אלקטרוניים עם עט עולים לפחות 200$, שזה אמנם לא המחיר של סמארטפון, אבל זה כבר מתקרב.

happydog23

New member
אני חושב שבסין הם הרבה יותר זולים -

יותר כמו סביב ה- 100$, אבל זה אחלה תירוץ בשביל להחליף את הפלאפון.

guanyin

New member
גם זה כנראה יקרה

אז אין למישהו המלצה על מילון כזה (שהא לא פלאפון)?

nitzano

New member
תראי, מנסיון המחירים כמעט זהים

מחיר מילון עם מסך מגע עולה טיפונת פחות מטלפון עם מסך מגע. עד היום היו ברשותי שני מילונים ובסופו של דבר הגעתי למסקנה שלסחוב גם מילון וגם טלפון זה מיותר ולא נח. טלפון שמאפשר התקנת המילון ועוד המון יישומים אחרים עדיף וחסכוני לטווח הארוך.

guanyin

New member
עזוב משטויות

אני מאותגרת טכנולוגית.
בכל מקרה - המילון ישמש אותי (בשאיפה) לקריאת טקסטים בבית, ככה שאין לי צורך בטלפון מסובך מדי... המלצות על דגם של נוקיה (פשוטה) שמוכרים בסין ואפשר להתקין עליו עברית גם יתקבלו בברכה.

GnomeBubble

New member
אז נצלי את זה כדי להתגבר על האתגר

שלוש ציפורים במכה!
לי אין המלצות על מילון אלקטרוני כי אף פעם לא היה לי כזה. זה תמיד נראה לי כמו בזבוז די רציני להשקיע מאה, מאתיים, שלוש מאות דולר בגדג'ט שישמש אותי רק בתור מילון. אני מעדיף לחסוך ולהשקיע את הכסף במשהו רב-שימושי. מה גם שאם אני משתמש בו רק בבית, אפשר להשתמש כבר במחשב בזהו -גם ב-Wenlin ואפילו איפשהו בתוך חלונות קבורה האופציה להשתמש בזיהוי סימניות עם העכבר. זה לא נוח כמו עט, אבל מצד שני אני לא צריך לזהות סימניות כל הזמן (חוץ מזה, לי יש גם מחשב נייד עם מסך מגע, אז זאת בכלל לא בעייה
).

נצל"ש ואיפה יש מכשיר שמתרגם סימניות

לפיניין , (שלטים ברחוב, תפריטים של מסעדה...)

GnomeBubble

New member
בכל המילונים הטובים יש פיניין

או שאתה מתכוון לתוכנה לפלאפון שתצלם סימניות, תזהה אותן, ותתרגם?

מכשיר שיאפשר לי לא להצטרך ללמוד את כל הסימניו

אני מעוניין לתרגם אוטומטית לפיין ין את כל הסימניות שאני רואה ברחוב (טיוואן) , שלטי חוצות,תפריטים במסעדות, הודעות לציבור "אין כניסה משעה ..." זה מייאש כמות הסימניות שצריך להכיר כדי לקרוא כל מה שכתוב בחוץ. (את הדברים שבהם אני נתקל תדירות אני כבר יודע לקרוא)

GnomeBubble

New member
ואיך תקליד את הסימניות?

לא הבנתי במה מכשיר כזה שונה ממילון רגיל?

במילון רגיל אני צריך לחפש מהי הסימניה

חשבתי שיש מכשיר שממיר אוטומטית את הסימניות לפיינין.

GnomeBubble

New member
אני לא יודע אם פיתחו מכשיר במיוחד בשביל זה

אבל אולי יש תוכנה לאייפון/אנדרואיד.

למעלה