צריכה המלצה על רופא לסקירה מורחבת

2קשת

New member
צריכה המלצה על רופא לסקירה מורחבת

באיזור תל אביב, רצוי רופא של מכבי. או לחילופין - האם מישהי שמעה על רופאה בשם ד"ר אניטה סילבר מרעננה? הרופא שלי המליץ לי עליה. תודה!

ענתש

New member
ב"הריון ולידה" דווקא התלוננו שהיא

אנטיפטית (תחפשי). יש לי המלצה על רופא מדהים ! עשיתי אצלו סקירה מאוחרת דרך הקופה והוא פשוט... אין מילים. אנושי, נחמד, עשה לי 40 דקות סקירה (דרך הקופה, להזכירכן !) דאג שאבין הכל, אראה הכל ובכלל היה מקסים מכף רגל עד ראש. השם הוא ד"ר עופר מרקוביץ', אני עשיתי במכון האולטרסאונד של בית חולים מאיר (כשמזמינים תור אפשר לבקש אותו ספציפית) ואני יודעת שמקבחל בעוד מקומות (מרכז בריאות האישה ב... ראשון אולי ? לא זוכרת...)

ענתש

New member
סליחה, השמצתי... זו לא היא שאמרו

עליה שהיא אנטיפטית. דווקא היא קיבלה ביקורות טובות בתחומי המקצועיות והאישיות כאחד. רק התלוננו שלקבוע תור לסקירה אצלה זה למעלה מחודשיים המתנה. אבל שווה ניסוי. לגבי המכון במאיר - עד כמה שהבנתי מהם הם מקבלים מכל קופות החולים, אבל במכבי מעולם לא הייתי... הייתי במאוחדת בהריון הראשון ובכללית בהריון שהופסק, בשני המקרים קיבלו אותי במאיר לכל מיני בדיקות. אגב, אם מדברים על מקצועיות - יש במכון של מאיר גם את פרופסור טפר, שהוא מאד מאד מקצועי (היחיד שאיבחן אתההריון מחוץ לרחם אצלי אחרי שכולם פיספסו) א-ב-ל אנטיפט ומגעיל ברמה עולמית.

ד"ר אניטה סילבר נחשבת טובה מאוד

אין לי נסיון אישי איתה. אני מבינה שהכוונה היא לסקירה מאוחרת מורחבת. האם זה בא עם הפנייה מיועץ גנטי? אם כן, את יכולה לקבוע תור בברנר בתל אביב. כשאת קובעת את התור אמרי את הסיבה ואז את מופנית לאחד הרופאים הבכירים, למשל ד"ר תמרקין (שאומנם מכאיב למדי, אבל נחשב בכיר ביותר. בהצלחה

2קשת

New member
הייתי אצל תמרקין

בהריון הקודם, והוא היה מצויין, מקצועי מאוד. אז הגעתי אליו עם הפנייה מפרופ' שוחט, עכשיו יש לי הפנייה מהקופה 'סתם' בגלל ההיסטוריה המופלאה שלי, אז אני לא יודעת אם אני יכולה להגיע איתה לתמרקין או לא. בגלל שממילא כל שבועיים אני בסקירת מעקב אצל נלינגר אז אני לא מאוד לחוצה על רופא ספציפי לסקירה הזו. ד"ר נלינגר בחו"ל עכשיו, אחרת הייתי עושה גם את זו אצלו.

שלי34

New member
בדיוק אתמול קבלתי המלצה

על ד"ר אניטה סילבר חברה שלי היתה אצלה בסקירה מאוחרת לפני שבוע והיא הרעיפה עליה מחמאות מפה ועד הודעה חדשה יצאה ממנה מוקסמת תבדקי גם לגבי ד"ר שנטל ממכבי- יסודית ומקצועית ביותר ב-ה-צ-ל-ח-ה

תתקשרי ותשאלי

אני מניחה שבגלל שאת ממילא במעקב ובשל ההיסטוריה יאשרו לך את זה, במיוחד אם ההפניה מן הקופה היא למורחבת, כולל איזכור של העבר. את ד"ר נלינגר פגשתי, הוא זה שראה במוקד שאין לי מי שפיר (אחרי שטכניאת הזעיקה אותו) הוא עשה עלי רושם אמפתי מאוד. אני חשובת שהוא רופא טוב מאוד, אבל לא בחנתי לעומק. בכל אופן, אני משערת שגם הוא מסתכל באופן יסודי כל פעם. אגב, אני לא יודעת אם דרך מכבי את יכולה להגיע לד"ר מרקוביץ במאיר.

בנצ100

New member
ד"ר סילבר

ברעננה היא רופאה מקסימה ומתחשבת ואכן הבעיה העיקרית היא להשיג אצלה תור. פגשתי אותה בהריון הקודם, אבל אז הייתי "סתם אחת" בלי הסטוריה או משהו יגרום לי לקידום בתור... אז בסוף ויתרתי...

2קשת

New member
תודה לכולכן! ../images/Emo24.gif אני אנסה היום

ונראה מה ייצא...

מצטרפת לענתש בהמלצה על ד"ר

מרקוביץ. הוא מקבל גם דרך מכבי ברמת מרפא רמת גן. (דרך הכללית במאיר) ופרטי במרפאה בגבעתיים.

תודה שהזכרת לי

זכרתי שהוא כן מקבל במכבי איפה שהוא (לאולטרה סאונד. הוא גם רופא קופה "רגיל" בסניף מכבי בראש העין). טוב שיש מי שעוזר לי להחזיר זכרונות אבודים. תודה

למעלה