צריכה המלצות

צריכה המלצות

חנוכה שמייח לכן,
יום ראשון אנחנו יוצאים לנופש שנקבע בסופו של דבר בנתניה - מלון רמדה, ראשון- רביעי.
עם כל הכיף שבדבר, להעסיק ולעניין ילדה שובבה בת שנה ו-9 זה לא דבר קל בכלל, אז אם תוכלו לתת לי רעיונות למקומות קרובים לטייל בהם, משחקיות שוות ושאר ירקות אני מזזזזזה אשמח..

תודה.

הסהר

New member
אז מה שאני מכירה

זה את חופ הים
המקסים ! של נתניה.

חיפשתי בספר שהאיש קיבל "משפחות מטיילות בישראל - מסלולים עד 3 ק"מ"
(גם הבית שלכם מתמלא עוד ועוד ספרי טיולים עם כל שנה בקבע ?! )

ומצאתי את :

יער חדרה.
נשמע מקסים, מלא פרחי בר ועצי אקליפטוס עתיקים.
כניסה ליד תחנת הרכבת "חדרה מערב".

שמורת נחל פולג.
אגם, שולחנות פיקניקים, מסלולים קצרים וארוכים מסביב.

ובכלל
איזה כיף לכם ! איזה יופי שהצלחתם לקחת חופש באצמע השבוע.
אני חושבת שהקטנה תהיה בעננים רק מלהיות עם אמאבא

אגב , איך היתה מסיבת חנוכה בגן ?

תודה

נופש אצלנו זה תמיד אמצ"ש כי בשבת אנחנו שובתים ואי אפשר לעשות כמעט כלום...
הבעיה
היא שאחרי כל השבועות השמשיים שהיו כנראה יהיה מזג אוויר חורפי וגשום. כן, חוק מרפי הארור.

אני די חוששת מאיך שיהיה איתה שם. זאת ילדה שדי צריך להעסיק אותה, היא לא לוקחת משחק לבד ומתחילה לשחק, וגם משחקים נמאסים עליה מאוד מהר. מה שמעניין אותה זה לפתוח ארונות מטבח ולהוציא הכל החוצה סכו"ם, צלחות, שימורים, שקיות וכל מה שבא ליד...(מה שגורם לי כל היום לרדוף אחריה) מקווה רק שלא נחזור מהנופש יותר עייפים...

מסיבת חנוכה, אחח רק לחשוב עליה אני מתחילה לצחוק...
הקטנה מזה הפתיעה...זרמה בטירוף, רקדה, השתוללה, כמובן הרסה כמעט את כל האביזרים שהגיעו לה לידיים, בין השירים כשכל הילדים חזרו לשבת במקום היא הרגישה בנוח להסתובב במרכז הרחבה לפרק את התפאורה (לנסות לפחות), להרים את השמלה ולחשוף תחתונים, ואני בצד יושבת חצי מתפדחת חצי נקרעת מצחוק...

הסהר

New member
יש כאן מישהו מנתניה והאזור ?

הבת שלך מדהימה אמיתית !
כמה מרץ ושמחה !

אולי תביאו מוסיקה ותרקדו איתה בחדר , ככה כולכם תהנו

ומה עם משחקים בחול הים ?

אני בטוחה מהזמן יהייה שמשי ונעים ...

אמאבולי

New member
הייתם איתה פעם בנופש?

האמת זה אכן נשמע לא קל.
ואת יודעת מה חשבתי כשקראתי אותך? שלא חייבים לצאת לנופש. באמת. אם היא ישנה יותר טוב במיטה שלה, ומעסיקה את עצמה יותר טוב במשחקים שלה, ואת חוששת מהמזג שבחוץ, זה עלול להיות לך יותר נטל מאשר נופש. אולי אפשר לשלוח אותה לגן ולעשות לעצמכם בקרים זוגיים עם גיחות מהבית? או לנסוע לפחות לילות?
אם לא הבנתי נכון ואתם תהנו מהנופש למרות הכל- אז ברור ששווה.
אני הרבה שנים הרגשתי שנופש עם ילדים זה לא נופש בשבילי (בשבילנו שנינו), וגם כשהיינו יוצאים איתם היינו מעדיפים לצאת לצימר בקיבוץ ולא לבית מלון.

יש מצב שאני אשבר באמצע ונחתוך...

האמת שדי ניסיתי להתחמק מהנופש הזה (נופש ראשון עם הקטנה), אבל מר פלפל כל כך התעקש על זה שהוא רוצה קצת לנפוש ולנוח כמעט התחנן כך שהסכמתי. לא סתם זה נדחה עד דצמבר...

מצד שני, החיים לפעמים מפתיעים
כמו שחשבתי שבמסיבת חנוכה היא תידבק אליי ולא תרצה לקום ולרקוד, ובסוף המסיבה אמא של אחת הילדות בגן אמרה לי "הבת שלך גנבה את ההצגה"
כמו שבגיל שנה, היא עברה ניתוחון שהצריך מאיתנו להתאשפז איתה ליום וחצי, והייתי בטוחה שיהיה סיוט, אז קנינו לה משחקים חדשים שיעסיקו אותה קצת, ובסוף היה מזה בסדר (אפילו שבחדר היינו עם עוד 3 ילדים מאושפזים) ואפילו ההתמודדות שלה עם הניתוח וההרדמה והצום שבעקבותיו הייתה פשוט מעוררת הערצה...

אז אני אומרת אולי בכל זאת הקטנה הזאת תפתיע אותי ותהיה מקסימה ורגועה... אני לא רוצה לפספס דברים בחיים בגלל הפחד הזה ולעצור את החיים כי הבת שלי "קצת" שובבה... ומקסימום הכי גרוע, נחתוך הבייתה מוקדם, לא נורא.

והוא עוד אומר לי "מגיע לנו 5 לילות בשנה אולי נאריך את הנופש בעוד יום?" הגברים האלה כאלה מנותקים מהמציאות זה משו...

למעלה