צריכה טיפים לסקס!

תולי0507

New member
צריכה טיפים לסקס!

אשמח עם תתנו לי טיפים, תנוחות בקיצור הכל לסקס מושלם... תודה.

שאלה קצת לא כל כך ממש בערך

בעלת תשובה.......... נתחיל מהדוגמה הפשוטה- אם היית שואלת את חברתי הטובה ביותר איך היא אוהבת להתנשק- היא תענה לך שהיא אוהבת נשיקות סוערות מלאות רוק והמון המון המון לשון.. עכשיו- אם תשאלי אותי- אני אגיד לך שהנשיקה המושלמת בשבילי מתחילה בעדינות, כשרק השפתיים נוגעות ולאט לאט מתפתחת לה נשיקה תשוקתית............ יאמי.. :) כך את מבינה שאין לי ממש יכולת לענות לך על זה- כי אולי בכלל את אוהבת סדו, ובלי כמה מכות הסקס לא יהיה מושלם.... קפיש? (;

היי תולי ../images/Emo13.gif

יש המון קישורים לאתרים בקישורי הפורום, שאת יכולה להיעזר בהם כדי לקבל השראה. בגדול, אין כזה דבר סקס מושלם עבור כולם. לכל אחד העדפות וטעמים שונים, וטוב שכך
חלק עצום מההנאה, לראייתי, הוא תהליך הגילוי שעושים עם בן זוג, בתוך מרחב פתוח, סקרני וקשוב. בהצלחה!

שגיתא

New member
הטיפ האולטימיטיבי שלי הוא ../images/Emo9.gif../images/Emo54.gif

פשוט לנסות, לעשות, לא לפחד לנסות
ולדעת שלא כדאי למצוא, תנוחת הזהב כי אני מכל מאהבי השכלתי שאלתי למדתי
הייתי פתוחה לרעיונות כמובן לא כולם מומשו ועד היום לא היו לי כל כך הרבה מאהבים, אבל שני המאהבים האחרונים שלי פנקו אותי בעינוגים
מטריפים, ונתנו לי יד חופשית
בקשר אליהם כלומר, אני תמיד מציינת מראש שאם יש מגע, מעשה או כל דבר שאני עושה והוא לא מענג, אם הוא כואב או אפילו מפריע שיגידו לי לא תמיד אני שמה לב אני מעדיפה לענג ולספק, מאשר סתם להשקיע בהילוך סרק
ועוד דבר הרבה פעמים כמציבים יעד ומטרה
שוכחים להנות גם מהתהליך
, אני והמדהים שלי למרות שישנה נגיד תנוחה אפקטיבית שטוב לדעת שהיא קיימת כתנוחת בטחון אבל כמוצא אחרון מעבר לנשיקה הראשונה שהיא נקודתהמפתח לא תמיד אנחנו יודעים לאן זה יוביל אני כל כך נהנית מהליטופים שלו, מהחום שלו מהגירוי שהוא מגרה בי
, ואפילו נהנית מאד כשאני מגרה אותו, אנחנו מסוגלים להגיע לאקט אהבה שנמשך כחצי שעה ולפעמים יש את האקט המהיר יותר, וכל פעם שאני חושבת שהגעתי לשיא או מחוז אורגזמה ותשוקה הכי גבוהים עמוקים (לא משנה
), עדיין אני מופתעת
לגלות מחוז שטרם הכרתי, אפילו אני לא אגמור בפרכוסים וזיקוקי דינור או אפילו בכלל לא אגמור וכנ"ל המדהים שלי אני יודעת שההנאה שלי עדיין מובטחת מתוך הביחד אני כל כך מדושנת ש..., נתקלתי עכשיו בבחור למשל שטוען שהוא שונא לחכות בתחנת אוטובוס כי זה בזבוז, ואני אומרת שלא זה זמן שאול לעצמי זה הזמן לתקשר עם עצמי לשאול את עצמי מה נשמע מה מפריע מה לא
,להנות השמש
או הרוח הקרירה מהאויר הצח (אני גרה בתל אביב כן אפילו בלחות) באותו זמן הוא חיכה איתי אז הטעמתי שיש לו התענוג לשהות במחיצתי
עוד כמה דקות מקווה שתצליחי ותהני לרוב שגיתא

למעלה