צריכה עזרה במסיבת רווקים ורווקות

osher fa

New member
צריכה עזרה במסיבת רווקים ורווקות

היי מיקי,

אני מארגנת לאחותי ולחבר שלה מסיבה משותפת של רווקים ורווקות.
הם רוצים מסיבה בוילה עם בריכה בשעות הצהריים (אם את מכירה מקום טוב באיזור המרכז ל-25 אנשים אשמח לשמוע)
אם יש לך רעיונות לדברים שאפשר לעשות במסיבה שיתאימו לבנים ובנות, כל מיני פעילויות משותפות אשמח לשמוע.

תודה רבה,
אושר

מסיבת רווקים ורווקות משותפת

היי אושר וברוכה הבאה לפורום!

מסיבת רווקים ורווקות משותפת ועוד בבריכה בשעות הצהריים- נשמע שהולך להיות מעניין!

לפני שנה בערך, הזמינו אותי להפעיל מסיבת רווקים-רווקות בחיפה שגם התקיימה בבריכה ומה שעשיתי להם זה חילקתי אותם ל-2 קבוצות uעשיתי להם כל מיני תחרויות בין הקבוצות בתוך הבריכה, לדוגמא: חילקתי להם כל מיני אביזרי מסיבה וכלי נגינה מתנפחים ונתתי להם להכין שיר על החתן והכלה בזמן מוגבל (זה היה מצחיק עד דמעות...) או שעשיתי להם חידון שירים וגם תחרות כזאת שכל פעם הם צריכים להסתדר לפי מה שאני אומרת (וכשיש גברים בקהל, יצר התחרותיות רק עולה והם הופכים להיות כמו ילדים בני 4!!!)

אחרי זה הפעלתי אותם בתחרויות בין זוגות, למשל: כל זוג קיבל נושא לריקוד + אביזרים תואמים (ריקודי בטן, קרנבל לטיני, ילדודס...) והם היו צריכים להכין ריקוד ולרקוד אותו לפני כולם והזוג שקיבל הכי הרבה מחיאות כפיים זכה בפרס!
עשיתי להם תחרויות עם מזרוני ים, פאות בקיצור מלא מלא שטויות וכיף והרבה צחוק

הייתה מסיבה סופר מוצלחת אבל, תקחי בחשבון שאני הפעלתי את המסיבה, שאני בתחום כבר כמה שנים טובות... אני מציעה לך בחום להזמין מפעיל חיצוני שזאת בעצם העבודה שלו ובזה הוא מתמחה ובכך את תוכלי להינות מהמסיבה ולא להתעסק בהפעלת האורחים!

עוד דבר שיכול לעזור לך הוא המדריך שכתבתי לארגון מסיבת רווקות, אני בטוחה שתוכלי לקחת ממנו כמה רעיונות מגניבים!
להורדת המדריך בחינם- לחצי כאן!

אשמח לענות לך על שאלות נוספות אם יש לך,
המשך ערב מקסים,
מיקי

למעלה