צריכה עזרה דחופה!!!!

asuwish77

New member
צריכה עזרה דחופה!!!!

לא יודעת אפילו למקד את השאלה אך אנסה...
מחר מי שפיר אחרי שבסקירה התגלה עובר קטן שילייה עבה ומעיים אקוגניים...בקיצור מצב לא מציאה.
היות והיה גם מיעוט קל של מי שפיר...רוצה לדעת מה האופציות שלי בכל מקרה.
מה קורה אם אכן מעט מדי מי שפיר, איזו בדיקה יבצעו לי במקום?
במידה והעובר לא גדל בכלל זה ברור שהולכים להפסקת הריון אך מה קורה אם גדל במעט,האם לתת סיכוי וללכת לחוות דעת נוספת או לבצע הפסקת הריון כבר מחר.
אני מבולבלת ולחוצה ומפחדת לעמוד מחר בפני מצבים שלא אדע איך להגיב להם,ברור שלא רוצה ללדת תינוק שאינו בריא אך מצד שני מפחדת לפעול מתוך הלחצים שיופעלו ע"י הרופאים...מי שעברה פעם או שמעה או יכולה לעשות לי סדר לגבי העניין אני אשמח

מקוםבלב

New member
היי יקרה,

מציעה לך לשאול בפורום הריון בסיכון.
איפה את עוברת את המי שפיר?
אני מציעה תמיד ללכת לעוד חוות דעת אלא אם הדברים הם חד משמעית. אבל למען השקט הנפשי כדאי לשמוע עוד דיעה.
מקווה איתך שהכל יהיה בסדר.
חיבוק גדול ותעדכני מה קורה

היי

קודם כל אם את עושה מי שפיר לא יציעו לך הפסקת הריון באותו יום ויחכה לתוצאות. תמיד עדיף כמובן לקבל דעה נוספת. לי כבר קרה שרופא ראה כל מיני דברים בסקירה שלא היו לעולם, הוא פשוט טעה. עכשיו בטח תהיי במעקב גדילה. לגבי מיעוט מי שפיר זה תלוי אם זה קיצוני או לא למרות שמיעוט אף פעם לא מראה על מצב טוב וצריך להיות זהירים. אני מאמינה שתקבלי את כל המידע שאת זקוקה לו ביעוץ גנטי ולא ייתנו לך להחליט בלי שתדעי מה המצב ויהיו בטוחים שהבנת את הכל. בהצלחה.

נתנאלה2

New member
מציעה לך לעשות פיש

יתן לך תשובה תוך יומיים, ואז תוכלי לשלול מום גנטי, או חלילה לדעת שיש במהירות האפשרית.
כמו כן לעשות מעקב צפוף, שבועי
לצערנו, במקרים כאלה העובר יכול למות ברחם, ומשכך, עדיף לדעת כמה שיותר מהר,
זה יהיה ההבדל בן גרידה ללידה.
מאחלת שהסוף יהיה טוב !

למעלה