צריכה עזרה לגבי העונה הראשונה:)

צריכה עזרה לגבי העונה הראשונה:)

כן, אני גיליתי את הסדרה לא מזמן! אני צריכה מעט מידע על הפרקים6+7 של העונה הראשונה. למי שבכלל זוכר:) תודה

SupeRonit

New member
מתוך tv.com

The Room Nate continues to learn disturbing things about his father. This time he finds out that sometimes his father would barter for funerals. In one case, he traded a room. While David is pursuing a closer relationship with his church, a divorcee tries to persue a closer relation with him. Claire meets Brenda's brother Billy and they hit it off extremely well. Ruth is still with Hiram, but is now also being pursued by her husband's florist, Nikolai. החדר נייט ממשיך ללמוד דברים מטרידים אודות אביו.הפעם הזאת הוא מגלה שלעיתים אביו עסק בסח חליפין להלוויות.במקרה אחד הוא החליף חדר.בזמן שדיוויד ממשיך לקשר יותר קרוב עם הכנסייה שלו,גרושה מנסה להשיג קשר יותר קרוב עמו.קלייר פוגשת את אחיה של ברנדה בילי והם מסתדרים מאוד טוב.רות' עדיין עם הארם,אבל עכשיו גם מחוזרת על ידי ניקולאי מוכר הפרחים של בעלה. ______________________________________________________________________________________ ______________________________________________________________________________________ Brotherhood Billy tries to get in the way of Nate and Brenda's relationship. Ruth invites Hiram over for a family dinner, and also takes a florist job in Nikolai's shop. David meets an open-minded associate priest and votes to keep him on for the church. Claire continues to have problems with school and life in general. אחווה בילי מנסה לחבל ביחסים של נייט וברנדה.רות' מזמינה את הארם אליה הביתה לארוחת ערב משפחתית,וגם לוקחת עבודת פרחים בחנות של ניקולאי.דיוויד פוגש כומר שותף עם 'ראש פתוח' ומצביע להשאיר אותו בכנסיה.לקלייר ממשיכות בעיות עם בית הספר והחיים בכלל.

מלא תודה!!! ועוד שאלונת

מה הקטע בין ברנדה ואח שלה? וכל העניין עם הקעקועים? תודהההההההההההההה:)

SupeRonit

New member
הו .זה מסובך ../images/Emo122.gif -

או שאני
או שבכוונה השאירו את זה מעורפל
כי לא הבנתי את זה בדיוק - כתבו עליהם ספר חושפני ולפי מה שהבנתי הייתה בניהם מערכת יחסים מינית (?!) בילדות

S m e l l y Cat

New member
לא נראה לי

ברנדה היא זאת שכתבו עליה ספר חושפני כשהיא הייתה ילדה[שארלוט לייט אנד דארק].. בגלל שהיא הייתה גאון וכל זה.. נתנאל ואיזבל היה ספר שהם היו קוראים כשהם היו ילדים והם נורא הזדהו עם הגיבורים של הספר שהיו כמובן נתנאל ואיזבל..אבל לא נראה לי שהייתה ביניהם מערכת יחסים מינית אלא יותר בילי הוא זה שנמשך אל ברנדה מסיבות כאלה ואחרות
ואז כמובן הוא נישק אותה ו"התוודה" אל אהבתו אליה[אמצע עונה שלישית אני חושבת]..סך הכל הם היו אחים נורא קרובים ותלותיים אחד בשני ובילי פיתח את זה לאובססיה שכזאת אל ברנדה.. בעייני המערכת יחסים שלהם היא אחד הנושאים היותר מעניינים בסדרה הזאת

pumiki25

New member
באשר למערכת היחסים... ../images/Emo22.gif

בפועל, לא מתרחש גילוי עריות בין בילי וברנדה. מה שכן - מערכת היחסים היא סימביוטית במידה חולנית, ואכן קיים מתח מיני מובהק בין השניים. הספר אותו קראה ברנדה לבילי כשהיו קטנים, בעיני, מסמל ואף מעצים את הנתק של השניים מהוריהם (האח והאחות המנסים להימלט מהדמות הסמכותית האחראית עליהם) המנותקים לא פחות מצרכיהם הרגשיים של ילדיהם. בין בילי וברנדה ובין ההורים קיימת עוינות נגלית לעין, כזו שמקרבת את בילי וברנדה אף יותר, ויוצרת חיבור מיוחד. בכל זאת - יש להם זה את זה, ואיש מלבדם. בסיטואציה שכזו, מתפתחת גם תלות הדדית בין השניים. התלות של ברנדה מתבטאת בדאגתה לבילי, בצורך הכמעט אובססיבי שלה לסעוד אותו בעת חוליו ולטפל בו. התלות של בילי בברנדה, לעומת זאת, עוטה גוון מיני בהרבה יותר. בילי - בין אם כתוצאה ממחלתו או מאיזושהו סיבוך אדיפלי שיצא מכלל שליטה - הצהיר לא אחת על אהבתו (המינית) לברנדה, דבר שהוציא את זו האחרונה משיווי משקל והבריח אותה, בסופו של דבר. וההמשך...? מעניין

edinborogh

New member
פרקי עונה ראשונה

באתר של HBO יש תקציר של כול פרק לפי העונות.... רק לא להתפתות ( כמוני ) לקרוא את הפרקים הבאים אחרי....

למעלה