צריכה עזרה :)

no name 19

New member
צריכה עזרה :)

אוקי אז ככה אני מתנדבת בבית חולים במחלקה של ילדים חולי סרטן בעיקרון התפקיד שלי זה לשחק איתם ...לדבר איתם...להצחיק אותם....כל מה שעוזר להעביר להם את הזמן .... הרבה פעמים יש מצבים שילדים שם ממש עצובים ומאוד קשה להעלות להם חיוך על הפנים.....אני יודעת שאין מי שיכול כמעט לעמוד בפניי קסמים ...ותמיד זה מצליח להעלות חיוך רציתי לדעת איך אני מתחילה ללמוד קסמים.....? אם מישהו יכול לרשום לי איזשהם פרטים זה יהיה נחמד תודה בכל מקרה :)

היי-קודם כל ברוכה הבאה לפורום!

אין ספק שאת עושה עבודה מאוד חשובה ואני בטוח שקסמים יגרמו להם להמון חיוכים ולהקלה זמנית מהצרות... את יכולה לבדוק את הכתבה הזאת-מאתר שפן שתוביל אותך למקומות הנכונים. נראה לי שבעיקר יתאימו לך קסמים פשוטים, קלים שניתן לקחת אותם לכל מקום ובקלות. הנה כמה המלצות מתוך החנות של פורטל הקסמים הישראלי: קוביית חזיון מחשבות, שק מתחלף,חוברת צביעה קסומה, דיסקיות פולקה ועוד...ועוד... נשמח עוד לעזור לך ואולי גם לבוא בחנוכה לעשות קצת כיף.

ofer976

New member
אני יכול לעזור לך

דבר ראשון יפה שאת עוזרת לילדים! טוב שיש אנשים כאלה. אזז כה, אני הייתי מציע לך לקנות טריקים, מחנויות טריקים. יש "זמיר טריקים" ברמת-גן. שם אני קונה את כל הקסמים שלי. הם בכלל לא יקרנים, המחירים נוחים, המוכרים נחמדים והייתי מציע לך לקנות משם. ממש טוב ומשתלם! יש שם קסמים של קוסמים מקצועיים, וכל מיני סוגי טריקים וקסמים נוחים ללימוד! וגם בעלי המקום יכולים להסביר לך איך נקסם הולך. אז זה האתר:http://www.tricks.co.il/ מקווה שעזרי |U4|

למעלה