צריכה עצה בנוגע לבית חדש

שוגי13

New member
צריכה עצה בנוגע לבית חדש

סוף סוף הגיעה העת והרילוקיישן להולנד יוצא לדרך. הפקלאות כבר בדרכן לאמסטרדם ואנחנו נזוז מפה ביום רביעי בבוקר. אני צריכה עצה מבעלי ובעלות הנסיון בעלי בתים עם יותר מקומה אחת. אנחנו נגור בבית עם שתי קומות (החדרים למעלה), המדרגות הן צרות ולולייניות ואני כל הזמן חושבת איך נתארגן לעניין... נקצה צעצועים לסלון וצעצועים לחדר של איה? צריך להכין "ערכת החלפה" לסלון כדי שלא נצטרך לעלות לכל החלפה? וכו' וכו'. וכמובן המלצות בעניין מחסומים למדרגות יתקבלו בשימחה... סופשבוע רגוע לכולם!

גם לנו יש כמה קומות בבית

בכל קומה יש ערכת החלפה. אני מקפידה שהצעצועים יישארו בחדר המשחקים, אבל מדי פעם יורדים צעצועים למטה. אני לא יודעת בת כמה איה, אבל אם היא עדיין צריכה אותך לידה כל הזמן כשהיא משחקת, אז כן - צעצועים למטה ולמעלה. לגבי מחסומים, אנחנו עשינו שערים אצל אותו איש שהכין את המעקות כולם. צריך לוודא שילד לא יכול לפתוח אותם.

ronnieyuval

New member
גם לנו יש שתי קומות

המשחקים נמצאים בפינת המשחקים למטה. אנחנו לא עולים לשחק בחדר במשך היום. רק בערב אחרי האמבטיה, ואז זה בד"כ סיפורים. אז למעלה יש המון ספרים וגם למטה, אבל רוב הצעצועים נמצאים למטה. כמו כן יש לנו ערכת החלפה שנמצאת בסל קש נחמד, וכוללת חיתולים, מגבונים, ומשחה. אם יש משהו שדורש יותר מזה אנחנו כבר עולים למעלה... כשיובל היתה יותר קטנה היה לנו לול ששימש בעיקר כחוסם למדרגות ולאחסון של כל מיני. המדרגות שלנו לא מתאימות לאף מחסום שניתן לקנות.... אבל מגיל מאוד קטן יובל יודעת לטפס ולרדת, ולדעתי כדאי ללמד את איה גם. כמובן שצריך תמיד להשגיח, אבל הם בשניה יכולים לטפס ורצוי שהם ידעו לפחות איך מטפסים. זה גם תרגיל מצויין במוטוריקה גסה!

אצלינו בדיוק כנ"ל. ולגבי שערים -

כדאי לברר כשתהיו כבר בבית תנסו לברר מה עושים בדרך כלל במקום, ותלכו לפי זה. מנסיוני - לכל מקום עזרים משלו, ולא תמיד שער או מחסום שמשתמשים בהם בארץ יתאימו לבית שלכם בחו"ל. מעבר קל ונחיתה רכה!

למעלה