צריכה פיענוח

חולמנית

New member
צריכה פיענוח

אני בן אדם עם ביטחון עצמי בריצפה ובשנתיים האחרונות אני למדתי פיתוח קול ולא הרגשתי שמצליח לי... איפושהו באמצע השנה חלמתי שאני אמורה להופיע ולשיר אל במה, ופחדתי מוות, עמדתי מאחורי הבמה עם המורה שלי ועם ילדה אחת שאני לא ממש אוהבת והיא גם לא ממש אוהת אותי. המורה שלי עודדה אותי והיא צחקה עליי ונסתה להראות שהיא יותר טובה ממני והמורה שלי עודדה אותי... פסוף נכנסתי לפניקה ואמרתי למורה שלי שאני ילך לאנשהו וכשיגיע תורי לעלות, אני יחזור... בסוף הלכתי ונרדמתי שם ובבוקר המורה שלי באה וכעסה. זה החלום הראשון... לקראת סוף השנה התחלתי להשתפר והביטחון שלי בקשר לזה קצת עלה, ויום אחרי חלמתי עוד חלום... ושוב הייתי צריכה לעלות להופיע, פחדתי קצת וגם היו לי כמה בעיות בדרך אבל הפעם עליתי על הבמה והתחלתי לשיר... אני חושבת שיש הרבה משמעות לחלומות האלה... אבל אני צריכה לשמוע ממישהו שמבין יותר ממני!

שוב אני...

נראה לי שהחלומות האלה מראים, באופן די ברור, את השינויים שחלו בבטחון העצמי שלך בקשר לשירה, כמו שהתקיימו במציאות- בהתחלה היה לך פחד במה אז חלמת שאת מפחדת לעלות לבמה. היחס של המורה אמביוולנטי כלפייך ומראה לדעתי על שני צדדים שהיו בקונפליקט אצלך: מצד אחד הרצון להופיע (המורה שמעודדת אותך) ומצד שני הפחד שיש טובים ממך ולא תעשי את המיטב (המורה שצוחקת עלייך ומראה שהיא טובה ממך). בחלום הראשון בחרת לברוח מההופעה על ידי הירדמות, והמורה כעסה עלייך- כלומר ידעת שזוהי לא הדרך להתמודד. בסוף השנה הבטחון העצמי שלך עלה וכך גם בחלום- סוף סוף עלית לשיר...

למעלה