צריכה רעיון ליצירת תיבת נוח

אלונה 35

New member
צריכה רעיון ליצירת תיבת נוח ../images/Emo4.gif

מישהו יכול לתת לי רעיון איך אפשר וממה אפשר להכין תיבת נוח?. צריכה את הרעיון בדחיפות!!!! תודה

אילנית03

New member
אפשר להכין מדס

ושילוב של מקלות ארטיק ואטבי כביסה. לצערי אין לי איך להעלות את התמונה עשיתי עם הבן שלי לפני שנתיים מקופסת נעליים ששינינו לה את הצורה וצבענו והופנו חיות קטנות ואביזרים שונים.

מדאס?

לחתוך בקבוק פלסטיק לשניים לאורך ולצפות אותו בדאס/עיסת נייר אפשר לעצב מרשת לולים ולעטוף בעיסת נייר אפשר להכין מעיתונים ארוגים להשתמש בקופסת קרטון כבסיס ולהדביק אליו מקלות ארטיק/אטבי כביסה/גפרורים. או להכין עוגה אליפסית, להוציא את הבפנוכו שלה ולעצב אותה כתיבה. בדו-מימד אפשר לעצב תיבה מדאס/פימו/חימר ולהדביק על משטח עץ.

smady a

New member
את התיבה הזו שידרגנו אסרוק את

המקור. לבני שהיום הוא בן 12 הכנו את התיבה הזו....מקרטון ביצוע דבק חם . יש חדר עם מדרגות בפנים. לא בעייה בכלל את חותכת את הקרון שני חלקים שווים לצידי התיבה וחלק תחתון. מדביקה ולא קל עם דבק חם. הילד צבעעעעעע והדבקנו המון חיות. את היונה הכנו ממפל וענף זית מהחצר. אני אסרוק את המקור היתה אחרת צבועה. וזו עכשיו נצבעה כך. ועברה עוד שלב .

אוי, אנחנו עברנו את הפרוייקט הזה

אם תרצי, אצרף לך תמונה של היצירה שלנו (מקווה שאכן שמרתי....)

עוד רעיון פשוט להכנה:

תיבה: לוקחים קופסת נעליים צובעים, מדביקים ומקשטים והנה התיבה אפשר בעזרת קופסא נוספת קטנה יותר ליצור מאין בקתה קטנה בתוך התיבה. חיות: קונים פלסטלינה ויוצרים ממנה בהנאה גדולה חיות שונות ומשונות. את החיות שפיסלנו מורחים בדבק פלסטי - זה ייקשה אותן לאחר שהדבק ייתיבש. והנה תיבת נוח. עבודה נהדרת לילדים ופשוטה ביותר, תהנו

טוב, תמונה אין לי ..... אבל ככה

הכנו- לקחנו קופסאת נעליים עם מכסה . את המכסה גזרנו לחצי, ציפינו את הקופסא וחצי מכסה בצבע חום. הדבקנו חצי מכסה על הקופסא- כאילו סגרנו את הקופסא כרגיל ואז יש "מפלס" של קופסא ומרפסת. על המרפסת הדבקנו בובות קטנות של נוח, אישתו ושלושת הילדים (לקחנו בובות משחק שהיו בבית) למטה בקופסא הדבקנו חיות- זוגות זוגות (קנינו בובות באחת החנויות הזולות). אפשר כמובן להוסיף חלונות בצידי הקופסא, נייר חום גרוס כמו קש בתוך הקופסא- הכל כיד הדמיון. אני אנסה לחפש שוב תמונה סרוקה....

מממ...

להכנת התיבה: קרטון ביצוע עיסת נייר תוכן התיבה (חיות): בובות קניות קרטון ציור

אלונה 35

New member
תודה ../images/Emo9.gif אחלה רעיון,,,,

בנתיים ממשיכה לאסוף עוד רעיונות של אנשים מבטיחה לספר בהמשך איך עשיתי ואפילו לצרף תמונה של העבודה אולי עוד מישהו יזדקק לזה בעתיד

רעיונות לתיבת נוח לקחת קרטון חום עבה כמו של אריזות גדולות של מקרר,טלויזיה וכו'. לחתוך ממנו את מבנה התיבה ולחבר בעזרת מסקינטייפ לבן ועל זאת שתיים שלוש שכבות עיסת נייר מנייר עיתון מודפס ונייר עיתון לבן כדי להבדיל בין שכבה לשכבה.ואז לצבוע בצבע אקרילי של קירות כמו סופרקריל וכד'.ואז צביעת התיבה בצבעים המתאימים . כשבתי עשתה זאת -היא עשתה עם חבריה וחברותיה מהמושב והתכנסנו ההורים והילדים.הילדים עבדו לבדם ובנו כמו סירה .אנו רק היינו לעזרה חיצונית והשגחה. רעיון אחר אך דורש מעט סבלנות -להדביק על הקרטון ישר מקלות ארטיק שנונתנות אפקט של קורות עץ וזה חוסך צביעה וכו'. אפשר לוחות של פרקטים -שאריות מבעלי מקצוע ומזה לבנות התיבה. אפשר לקחת חיות ובובות של לגו ולשלב אותן בתיבה. בהצלחה .

אלונה 35

New member
תודה לכל מי שנתן רעיונות.....

אשמח לקבל עוד רעיונות אם יש מבטיחה שלאחר היצירה אצלם את העבודה על מנת שתוכלו לראות את היצירה :)

lorli

New member
אני חושבת שסלסלת עץ

כזו שקונים בשוק ויש בכל מיני גדלים, תהיה נהדרת לבסיס וגם בצורה ובצבע המתאים. לחלק בעזרת מקלות ארטיק לחדרים ובכל חדר לשים זוג חיות אחר מייצג (משפחת היונקים, משפחת הציפורים, משפחת החתולים, וכו') אפשר לעשות מדרגות באמצע הספינה ולשים מעין תורן כזה ועליו דרגש שעליו יעמדו נוח ומשפחתו וחלון קטן שאפשר לחתוך בסלסלה

אלונה 35

New member
אז הנה תיבת נוח שהכנו בסוף ../images/Emo9.gif

יצא מהמם לדעתי וגם היה כייף להכין את היצירה ביחד. תודה לכולם על הרעיונות.

למעלה