קאמבק מדהים ל....

TheRasmus

New member
קאמבק מדהים ל....

BLONDIE!!! 4 שנים כבר עברו מאז שהוציאו את MARIA ו-23 שנה אחרי להיט הענק CALL ME בלונדי חוזרים באלבום חדש ומתוכו סינגל ראשון פצצתי(!!) שיהיה להיט ללא ספק! לשיר קוראים GOOD BOYS ואני מקווה שבקרוב נשמע אותו גם בארץ..

TheRasmus

New member
הקליפ לשיר החדש של בלונדי

כל המעוניין לצפות בקליפ החדש שיכנס ללינק המצורף.

TheRasmus

New member
לא לא לא זה 4 שנים כי מדובר ב1999

ואנחנו נמצאים ב-2003 אז לא נתווכח על חצאי שנים.. הסינגל יצא ברחבי העולם בפברואר 1999!!!!!

ramoni

New member
לא ולא ב98. וכנס לצאט מיד

לחדר קופסת הלהיטים אני מתכוון...

TheRasmus

New member
לאיפה??????

אה והנה הוכחה שזה כן מ-1999 ואתה הטועה! תכנס לקישור המצורף ותסתכל טוב טוב על הסינגל הרביעי!

Raz male

New member
הם חוזרים!!!!

שיט כמה חבל. לא מספיק שהמוסיקה של היום סובלת מחוסר טעם וריח אז עוד כל מיני דינוזאורים חוזרים לחיים...

TheRasmus

New member
מה??????????????

איך אפשר לסרב לקאמבקים???? מצידי שכל להקות האייטיז הגדולות יחזרו.. ואיזה חוסר טעם אתה מדבר? כל להקת אייטיז שמתקאמבקת מביאה איתה להיט גדול כמו A-HA שהביאו לנו את FOREVER NOT YOURS ו LIFELINES ועכשיו BLONDIE עם שיר מדהים וקליפ מדהים הלהקות האלו יכולות רק להוסיף לנו! וחוץ מזה השנה יש יותר מדי להיטים כך שתהיה תחרות גדולה במצעד השנתי. זאת השנה הכי טובה מבחינת ריבוי בלהיטים מאז שנת 2000..

Raz male

New member
שנת 2000 לא היתה משהו מיוחד

TheRasmus גועל נפש a ha היו טובים והיום מגעילים blondie אמרתי מספיק

TheRasmus

New member
הכל זה עניין של טעם.. וחוץ מזה

The Rasmus זאת לא להקה מהאייטיז.. A-HA גרועים?? פחחחחחחחחחחחחחחח השיר שלהם היה מועמד לזכות בשיר השנה אפילו בארץ! FOREVER NOT YOURS זה כזה שיר מדהים אני לא יודע איך אפשר לשנוא את השיר הזה!? ולא פלא שהם היו מקום 1 בכל אירופה עם השיר הזה, ולא פלא שהאלבום האחרון שלהם נמכר במיליוני עותקים ברחבי אירופה! ובלונדי? הם נחשבים כלהקת הפופ האמריקאית הטובה בכל הזמנים אז אל תתווכח עם עובדות..

Poi§on

New member
A-HA מאז ומתמיד להקה מצויינת!

השירים האחרונים שלהם פשוט מצויינים! אין בכלל ספק שהשיר שלהם Forever Not Yours הוא להיט לכל דבר וגם Lifelines.

TheRasmus

New member
שנת 2000 לא הייתה משהו מיוחד?

תראה כמה שירים לא נכנסו למצעד השנתי של 2000 מרוב שהיו מפוצצים בלהיטים וחוץ מזה יש המוווון שירים שישארו איתנו לעוד הרבה זמן כמו: STAN-EMINEM CALIFORNICATION-RHCP FREESTYLER-BOMFUNK MC'S LADY-MODJO MARIA MARIA-SANTANA BORN TO MAKE YOU HAPPY-BRITNEY SPEARS ואני יכול עוד להאריך את הרשימה.. בכל אופן זאת שנה יותר טובה מ-2001 או 2002 והכל כמובן באופן יחסי.. כי אתה לא יכול להשוות את שנת 2003 לשנת 1991...

ramoni

New member
ששכת את בוי גור'ג האגדי

שהתקאמבק לא מזמן עם השיר "RUN" עם ההרכב SHAS

TheRasmus

New member
ולא רק בוי ג'ורג' שכחתי

יש גם את מטאליקה שהתקאמבקו.. וגם את REM וIRON MAIDEN...

Raz male

New member
כמו שאמרתם, זה עניין של טעם.

אף פעם לא אמרתי שTheRasmus שייכים לשנות השמונים, הם שייכים לשנות המיותרים. ולא אמרתי שr.e.m, metallica זו זוועה, הם לא ממש עשו קאמבק הם היו כאן תמיד. לגבי a-ha, הם היו...פעםלהקה ענקית!!! אני מאוד אוהב את השירים הישנים שלהם... החדשים הם פשוט מ-י-ו-ת-ר-י-ם!!! ולא מעניין אותי איזה מקום הם היו וכמה הם מכרו. זו דעתי האישית ! ! ! אני בטוח שלא כל מה שאני אוהב כולם אוהבים אני לפחות מקבל את זה...

למעלה