קאפס!

AcE666

New member
קאפס!

קדימה, לכל מי שמכיר מקור להשגת, קניית קאפס שיכתוב פה! ולא מהאינטרנט... אני אישית מחפש מישהו מאיזה הצפון.. או מישהו שבא לפעמים לאיזור חיפה\קריות...

AcE666

New member
אהה ובהזדמנות זו

אני גם רוצה להגיד שאני מחפש אנשים לקרו מאיזור חיפה\קריות... אתם יכולים לפנות אלי לאייסיקיו: 160040962

Double A

New member
אני מהקריות אבל אני ממש ממש

'מתחיל' מה שנקרא בכל העסק הזה ואין לי ניסיון בציור על קירות.. על דפים אני יכול לעשות סקיצות יפות אבל לא בעיצוב ברמה גבוהה של אותיות.. לאט לאט זה יבוא חחח

MAD D

New member
אני מתחיל להפיץ....

אחרי שאני חוזר מברלין ומביא סתוק קאפים מי שם אני מתחיל להפיץ דרך הדואר במחרים של בערך שקל אחד לקאפ ואני לא מרוויח על זה אפילו

LiP original

New member
אחלה גבר

הבעיה בארץ הזאת שאין אפאחד שמוכר פקקים, אנשים שרוצים לקשט יוצא שהם מכערים, הכל נוזל ומעפן. אולי אם מספיק אנשים יפנו לאיזה חנות אומנות או משהו הם אשכרה יביאו. אם תהיה חנות שמביאה פקקים יבואו אליה מכל הארץ תכלס... LiP original

MAD D

New member
לא צריך שם חניות אומנות אנחנו...

לא צריך שם חניות אומנות אנחנו אנחנו נרים באצמנו משהו זה יקח זמן אבל זה יהיה שלנו לבסוף

522 אוקטן

New member
../images/Emo26.gifיש לי רעיון ...

למה שלא ננסה לשכנע את מר צ'ולו למכור בחנות שלו (מאדמן) ציוד גראפיטי, נראה לי הגיוני שהוא יכול להסכים ..

Mr SuTuL

New member
../images/Emo41.gif הזמנת "פקעקים" המונית |:)| ../images/Emo41.gif

אממ.. כמו שאתם יודעים לא פשוט למצוא חנויות בארץ שמוכרות caps אבל הנה יוזמה לרגל פתיחת הפורום. אני מציע שנתארגן כל מי שרוצה לקנות caps ונזמין ביחד מהאינטרנט יצא לכולנו הרבה יותר זול אם נקנה ביחד.

MAD D

New member
אני כבר הצעתי.......

אני כבר הצעתי לעארגן קאפים לאנשים אבל אנשים לא ממש נענו

522 אוקטן

New member
אולי פשוט

מי שרוצה יכתוב כאן בשרשור , ונראה כמה יש ? אני אישית הייתי רוצה , אגב אפשר יותר פרטים ומחיר (משוער ,מן הסתם )

MAD D

New member
זה כך....

זה כך שקל לכול קאפ אני לא מרוויח כלום הכול בישבילכם והמישלוחים בדואר ומה יש מה אין זה עוד בערך שבועים כאשר אני חוזר מברלין

fuckin shit

New member
בטח שאני רוצה....

נמאס לי מהקאפס המחורבנים שלי אני מוכן לקנות לשלם....

LiP original

New member
תרשום אותי

30 שמנים, 30 רזים. יש פקקים שהם ממש רזים ועדינים, עם כניסה שונה לפחית שעשויה מפלסטיק שקוף שונה מכל שאר הפקק. אז גם איזה 30 כאלה יכול להיות מעולה. LiP

fuckin shit

New member
אההה כן...

גם אני רוצה פחות או יותר 30 שמנים ורזים הכי חשוב לי שיהיו עדינים שהעבודה תיהיה חלקה ונעימה ולא ללחוץ עד שהצבע שלך מדדמת!!! (מניסיון, הראשונות יותר היו אם כאלה מקרביץ...חחח...שכאוב לאלאה ללחוץ איתם עד שזה ניהיה ממש לא כיף וקשה!)

fuckin shit

New member
משתמשים בזה כולם תיודע

אנחנו חברים עניינים זה בערך שקל או שתיים לקאפ לא רק לי!

למעלה