קביעת תור לרופא שיניים

קביעת תור לרופא שיניים

אני מנסה לקבוע תור לכל הילדים לבדיקת שיניים. הכי חשוב זה הבן האוטיסט כי משום מה לא מתחלפות לו השיניים ואני רוצה שיבדקו שאין בעיה.
התקשרתי וענו לי שיש רק רופאה אחת מומחית בילדים אליה מפנים ילדים שרופאים רגילים לא מצליחים לטפל. הבעיה שיש אליה תור רק באוקטובר.
אין לי מושג האם הילד ישתף פעולה. בגדול, הוא מודע לחשיבות ויש מצב שיתאמץ להתגבר על הפחד. ועדיין יצטרך מישהו נחמד (היינו אצל הרופאה עם ילד אחר והיא באמת נחמדה). קשה ביותר לקחת לו בדיקות דם, לדוגמה (מחזיקים אותו ממש חזק ומשתדלים להימנע מבדיקות לא מאד חשובות).
מחר אמורה להתקשר אלי אחראית על התורים של המומחית. האם כדאי לומר לה שהוא אוטיסט? האם יש חוק כלשהו שיכול לעזור לי בקטע הזה?
האם הם ירשמו את זה בתיק שלו?

TikvaBonneh

New member
רישום בקופת חולים

האם לא הגשת לקופת חולים את האיבחון שלו? אם הגשת אז זה רשום במחשב של קופת חולים לצורך החזרים על טיפולים. יש כמובן חוק של סודיות רפואית.
את לא חייבת להגיד שהוא אוטיסט אם לא נוח לך את יכולה להגיד שיש לו חרדות.

לא הבנתי

המחשבים של כללית וכללית סמייל מקושרים?
בסוף ביקשתי יפה, באמת אמרתי שיש חרדות בלי לפרט. למזלינו, היה לפני שנתיים אצלה, אז לא עשו בעיות וקבעו תור לעוד שבועיים.

TikvaBonneh

New member
אולי הם מחוברים, לא יודעת

במכבי בכל אופן אנחנו מקבלים במכבידנט תעריף מיוחד לפני סוג הביטוח המשלים שלנו במכבי, אז חייב להיות קשר בנושא התשלומים. אף פעם לא שאלתי...
טוב שהצלחתם לקבל תור.

למעלה