קבלו את הכתבה בידיעות היום בפרצוף

a-s-inv

New member
קבלו את הכתבה בידיעות היום בפרצוף

שוטרים בבית הספר? שוטרים מעמידים ילדים לקיר שוטרים מוציאים בני נוער מבית הספר באזיקים תביישו לכם ותורידו את העיניים לפני שאתם מדברים על הדתיים שהם באמת החברה הנאורה בעלת החסד והתרבות היהודית המשתמרת כיין ישן שלא נס ליחו המוצר החדש שהמצאתם בדמות החינוך החילוני הקלוקל והמפחיד נכשל כצפוי עדיף שתשאירו את ילדיכם בבית שילמדו מול ערוצי הטלויזיה ולא יחשפו לסכינים אולרים וכלי נשק למיניהם תתביישו על המוצר המפוברק שלכם תורידו את העיניים מגדלי עבריינים פעם מגדלי חזירים היום מגדלי פושעים תודו באמת כאן מולי ותראו את אמיתותכם איפה אצל הדתיים יש מושגים כאלה אשרי הפרמיטבים אני מפרגן להם תשארו כך ואיך אומר הפתגם שאני עומד להמציא ``טוב לחיות ברבר מלמות נאור`` אגב זה מופיע באתר הבית שלהם

אלוני.

New member
מה קרה היום?

מישהו הרגיז אותך ?? בכל מקרה כדאי לדעת שפעם היה מין יצור כלאיים כזה , חצי ברווז ששווק תחת השם ברבר , והמוצר נחל כישלון חרוץ. העולם לא מחולק לשחור ולבן , ולא כל מי שאינו דתי מגדל חזירים בחצר או בכלל .

אלוני.

New member
תשובה

מערכת החינוך שלנו טעונה שיפור , אבל , לא הייתי מחליף אותה במערכת אחרת. אגב , לא הבנתי את מי אתה שם משני צידי המתרס בהשוואה שלך, באר פרט ונמק .

a-s-inv

New member
תענה במקום להתחכם בעצם,,,

תכתוב כאן אם אמיתי הינך כאן ועכשיו שהחינוך שלכם הוא כשלון חרוץ שנפלתם שאתם צריכים להתבייש בו ואל תתחיל עם,,, אתה מכליל גם אצלכם יש אתה יודע טוב מאוד שההבדל בין ילד רך בתלמוד תורה לילד בגילו מהחינוך הקלוקל הוא גדול זה פרמטיבי ,,,זה לא זה לומד חשבון,,,,זה לא זה לומד ציונות זה לא זה לומד לשנוא חילונים ,,, זה לא מבסוט ראה תוצאות ותכריע לבד

למעלה