קבלו ביטול - משהו חדש

NoaRing

New member
עגלה - קושיות לפני החלטה סופית

לאחר קריאה מרובה, כולל תשובות בפינה של אבי ורון, להלן הבחירה (שלוש שמתוכן תצא אחת
), ולאחר מכן מספר קושיות סופיות : א. עגלה של מוטסי דגם 4RIDER LIGHT + אמבטיה קשיחה + טיולון + סלקל מוטסי נשכב = כ 4,500 ש"ח. ב. עגלת אינגליזינה ZIPPY עם אמבטיה קשיחה + טיולון + סלקל מקסי קוזי = כ 3,800 ש"ח. ג. עגלת פג פרגו P3 הדגם המפואר יותר + אמבטיה קשיחה + טיולון + סלקל P3 תואם = כ 3,700 ש"ח. היתרונות הממשיים של מוטסי הם הסלקל הנשכב, שמאפשר לשנות את זווית הישיבה עד חצי שכיבה וכך גם ניתן להשאיר זמן רב יותר בסלקל, לראות את התינוק טוב יותר ברכב וכו' (ניתן לרכוש סלקל לא נשכב, זול יותר בכ 400 ש"ח), ידית אחת לעגלה, 4 גלגלים נוחים, קלים ויציבים מאוד, אפשרות להוסיף בעתיד בורד (מקום עמידה לילד), טרמפולינה (הופכת את העסק לנדנדה) ואופניים. הקושיות
: 1. אם למישהו יש משהו חשוב לומר (לחיוב ו/או לשלילה) על אחד או יותר מהדגמים הנ"ל, זה הזמן
2. החלטנו לרכוש אמבטיה קשיחה, מכיוון שבפועל אנו רואים שלתינוקות הרבה יותר נוח, יש מרחב וכו', אבי ורון טוען שמחקרים אחרונים קבעו שעדיף לא 180 מעלות, אלא בזווית, וזאת מכיוון ששכיבה מלאה דווקא לא מומלצת וגורמת לבעיות כגון דלקות אוזניים. השאלה שלי - כיצד זה יתכן ? הרי בחודשים הראשונים התינוק נמצא גם זמן רב בשכיבה במיטה, אז מדוע אמבטיה עלולה לגרום לבעיות, ושכיבה במיטה לא ? 3. למישהו יש ניסיון עם הסלקל הנשכב של מוטסי ? הוא נראה מאוד פרקטי ונוח לתינוק ולהורים, האם הוא עומד בקנה אחד עם שאר הסלקלים שהוזכרו מעלה ? (מבחינת בטיחות, פרקטיות ונוחות) תודה !

NoaRing

New member
החלטה

ראשית, אני מודע לכך שלא כולם אוהבים את השאלות הרבות, את ההתעסקות האולי מיותרת וכו', עמכם הסליחה
אך יחד עם זאת מצאתי אותן מועילות מאוד, לדוגמא : סלקל מוצי שנשכב - פחות מומלץ מוצי 4RIDER LIGHT, אינגליזינה ZIPPY, פרגו P3, שלושתן טובות, שאת אחת לא תעלב, אבל קיבלתי את הערותיו של אבי ורון ובין האינגליזינה ל P3, ה P3 יצא מהמשחק
מוצי 4RIDER LIGHT : חסרונות - כבדה יותר, רחבה יותר (שזה יתרון לנוחות, אבל יכול להיות בעייתי בכניסה למקומות) יתרונות - ידית אחת, ארבעה גלגלים רחבים מוקצפים, יכולת להפוך את האמבטיה/טיולון, עגלה גבוהה יחסית, אפשרות להוספת בורד/אופניים/טרמפולינה בעתיד. היתרונות / חסרונות של אינגליזינה ZIPPY הם הפוכים משל המוצי. 1. בעקרון, אני נוטה לכיוון המוצי, מכיוון שאין לי בעיה של מקום בתא המטען / מעלית / בית וכו', והכבדות היחסית שלה משתלמת לעומת הידית האחת, הגובה והעבירות, מבחינתי לפחות. אז מה אני משגע אתכן ? רק רוצה לדעת האם יש יתרונות / חסרונות ששכחתי עבור 2 העגלות הנ"ל. 2. הסלקל של מוצי ואינגליזינה לא רלוונטים, הבנתי שאין טעם לרכוש את המקסי קוזי במידה ולא רוכשים גם את הבסיס, מה מומלץ ? קראתי שאגרקו, האם "סל קל גרקו - autobabay II" זה המוצר ? האם יש סלקלים נוספים מומלצים ? אגב, אבי ורון אמר שאגרקו עולה כמחצית ממקסי קוזי, ואני רואה שאגרקו עולה כ 650 ש"ח, שזה כמו שעולה המקסי קוזי (ללא בסיס), מה פספסתי ? אולי מדובר בדגם אחר ? שוב תודה

NoaRing

New member
אמבטיה קשיחה וסלקל - פיקציה ?

לא שזה משנה משהו, אבל הפעם השאלות לא עבורי, אלא אני צינור לשאילתות בתחום (מסתבר
) (אגב, העגלה שנבחרה היא אינגליזינה זיפי אמבטיה קשיחה, דגם חדש, שילב
) 1. מה ההבדל בין אמבטיה קשיחה לאמבטיה רכה ? האם שניהם נשכבים ל 180 מעלות ? האם ההבדל היחידי הוא בקשיחות הדפנות, כלומר אספקט בטיחותי (באיזה אופן ?) ? האם הקשיחה היא מרווחת (רחבה) יותר מהרכה, או שאין קשר ? 2. האם יש סיבה אמיתית לרכוש סלקל ? אנו מתניידים מהבית ישירות לרכב, מהרכב למקום היעד (משפחה, חברים וכו') - וחזור, או מהבית ישירות לפארק בעגלה, וחזור. באיזה מקרים צריך בכלל סלקל ? (מי שמתנייד הרבה תחבורה ציבורית ?) ע"פ צרכי הניוד שלנו, האם נכון יהיה לוותר על סלקל, ולרכוש כיסא בטיחות מותאם מגיל 0 ? (כגון הטריומף דלוקס של איוונפלו או האלפא אומגה עלית) הדאגה העיקרית היא שלא מדובר במדפסת משולבת (מדפסת-פקס-סורק-מכונת צילום), אלא במוצר חיוני יותר, והשאלה היא האם הניסיון לאחד שני מוצרים (סלקל וכיסא בטיחות) למוצר אחד, לא פוגם באפקטיביות של כל צורך, לדוגמא כיסא בטיחות מגיל 0 יהיה פחות נוח לתינוק בחודשים הראשונים, מאשר סלקל שכל ייעודו הוא לשרת תינוק בן יומו, ואולי גם התפקוד שלו ככסא בטיחות לאחר גיל שנה יפגם, מכיוון שניסו להתאים אותו להיות גם סלקל...

יעל כץ

New member
זהו פורום של צעצועים התפתחותיים...

יש פורום בטיחות של שילב. אולי דפנה תוכל לעזור לך יותר...

ToolBeer

New member
סהרה, X6, סגל וכלבו סימה

א. ראינו עגלה של ד"ר בייבי דגם סהרה, עולה כ 1,200 ש"ח, טיולון ואמבטיה קשיחה שניתן להפוך לשני הכיוונים, גלגים יציבים, קלה ולא יקרה, על פניו, המחיר זול לעומת שאר העגלות שראינו, אמשח לדעם האם הדגם הנ"ל מומלץ או שלא, עומד בכל התקנים ונוח. ב. ראינו גם עגלה Bertini X6, מה דעתכם עליה ? יתרונות/חסרונות ? ג. מחפשים סלקל כולל בסיס קשירה ל ISO Fix של הרכב, ראינו את Chicoo KeyFit 30 שעולה כ 770 ש"ח (כולל הבסיס), האם בטיחותי ? מומלץ ? עדיף משהו אחר ? ד. ראינו שידות + מיטות של סגל דרך כלבו סימה, מישהו יודע האם המיטות והשידות הללו עומדים בכל התקנים והבטיחות ? (פינות עגולות, דבק, מנגנון, תקן ישראלי/אמריקאי/אירופאי וכו') ואפשר לרכוש ללא חשש ?

NoaRing

New member
קבלו ביטול - משהו חדש

מצטער על כאב הראש, קבלו ביטול על שאלותי הקודמות, באמת שלא משעמם לי, אבל החלטנו על הגדרת צרכים חדשה לנושא העגלה. (כן, אני יודע שזה לא דבר כ-ז-ה חשוב
), נשמח להמלצות בהתאם : 1. מעוניינים בעגלה עם ידית אחת (חובה), אמבטיה רכה שמתקפלת עם העגלה (חובה), עגלה מעט גבוהה יחסית מהממוצע, בעלת עבירות טובה, קלה יחסית ולא מסורבלת. אנו עם רכב צמוד, אין בעיית מקום בתא המטען. 2. בפורומים שונים קראתי אנשים שונים שטענו שהסל קל האגי של אינגליזינה לא היה נוח, אשמח לשמוע האם הכוונה היתה שלא היה נוח להורים, או לתינוק/ת, כמו כן אם מישהו כן מרוצה מהסלקל, גם אשמח לשמוע
תודה.

למעלה