קבלו מתנה לחג הפסח(בזכות המנהלת המקסימה שלכם)

קבלו מתנה לחג הפסח(בזכות המנהלת המקסימה שלכם)

בליל הסדר התחיל המסע שלי : זאת היתה נקודת המפנה שלי שבה החלטתי לעזוב את הבית לאחר נסיון של 4 שנים לשפר (מתוך 10), שנה לאחר מכן כתבתי את זה : מאת: gn64 16/04/03 | 02:12 365 יום עברו מאז שהשחקן הראשי של ההצגה החליט להתפטר, ולכתוב את המחזה בעצמו מבלי לוותר. ועכשיו לאחר קריעת ים סוף והקושי שבדבר הגיע זמנו לפתוח את עיניו לגלות עולם נהדר. אמנם נכון שהיו ימים שבהם נאמר: "כִּי טוֹב לָנוּ עֲבֹד אֶת מִצְרַיִם מִמֻּתֵנוּ בַּמִּדְבָּר" אבל לאט לאט למד את עצמו לשנע מדרך הר שעיר ועד לקדש ברנע לפעמים היה צריך להסתכל בראי כדי לדמיין את עצמו למרגלות ההר האמורי ועכשיו 365 יום עברו להם ועדיין לא רואים את ארץ כנען באופק אבל השתנו התנאים וקרן אור באפילת יומו מגיחה בלהט אל תוך עולמו ומאירה לו את הדרך לארץ המובטחת מאת GN64 שאוהב להשתעשע וגם לחקור "מה שמאפשרים אותו הרי הוא אפשרי. מה שאין מאפשרים אותו איננו אפשרי. דרך נוצרת במקום שפוסעים בו." הבלוג שלי נקרא המסע אל ארץ כנען דרך מדרגות הרבנות כי עוד בתחילת המסע היה ברור לי לאן אני מכוון את צעדי עוד לפני שבכלל יכולתי לראות את המסלול אבל כן הגעתי לארץ המובטחת ! במהלך השנים קיבלתי משוב חיובי מקוראים של הבלוג שלי שנעזרו בתכנים שכתבתי והיום אני עוסק בליווי של אנשים אחרים למציאת הארץ המובטחת שלהם אז במסגרת הוקרת תודה לפורום הבאתי מתנה עבורכם לקראת פסח ואתם יכולים להדפיס את זה , לגזור את זה "ולשחק" עם זה בליל הסדר המתנה היא התמונה המצורפת חג שמח לכולם

../images/Emo20.gif../images/Emo142.gif../images/Emo42.gif../images/Emo203.gifסקר פסח חגיגי../images/Emo171.gif

"מה נשתנה הלילה הזה..." - איזה שינוי עברת לאחרונה?
"והגדת לבנך" - איזה מסר חשוב, לדעתך, להעביר לדור הצעיר?
"חכם, מה הוא אומר?" - תן/י עיצה חכמה לחברי הפורום.
חירות וחופש - מה צריך לקרות כדי שתרגיש/י כך?
איזה חמץ היית רוצה לסלק מחייך?
מצאת את האפיקומן - מה תבקש לעצמך?
שלושה מי יודע - מה שלושת הדברים שמנחים אותך בחיים?
"עבדים היינו" - מה הדבר שאת/ה הכי משועבד לו?
מעמד הר סיני - ספר/י על מאורע בחייך שמסמן עבורך התחלה חדשה או נקודת מפנה. יאללה - נקרא אתכם (ותודה לפשוט ואמיתי )

סקר פסח - התשובות שלי

"מה נשתנה הלילה הזה..." - אוהו. יש לנו מספיק זמן ?
"והגדת לבנך" - לכו עם מה שאומר לכם הלב.
"חכם, מה הוא אומר?" -אף פעם אל תתעצבנו על טפשותם של אחרים.
חירות וחופש - החירות היא בלב ובראש - אני מרגיש לגמרי איש חירות. (לא זו של בגין ..)
איזה חמץ היית רוצה לסלק מחייך? החיים שלי עכשיו נטולי חצץ, וגם נטולי חמץ.
מצאת את האפיקומן - אהבה אושר ובריאות ליקרים לי ולעצמי. כן, זה שלושה דברים. sue me.
שלושה מי יודע -
חברי אמת הם נכס יקר - יקר מאוד,
לדעת לשמור על האמת שלך גם כשקשה או לא נעים,
לא לוותר על עצמך, על המהות שלך, בשביל אחרים.
"עבדים היינו" - בזבוזים. סוג של שיעבוד. אבל אני משתדל להגמל ..
מעמד הר סיני - קורס משחק בו השתתפתי. מלבד ההנאה הגדולה, הבנתי דברים על עצמי וקיבלתי פשוט המון מהקורס הזה.

מייקי73

New member
יאללה, סקרררר

"מה נשתנה הלילה הזה..." - איזה שינוי עברת לאחרונה?- התחלתי עבודה חדשה. אחרי שלוש שנים גיליתי שאני יכולה עדיין להתאהב (ואוו גדול מאד מבחינתי
). "והגדת לבנך" - איזה מסר חשוב, לדעתך, להעביר לדור הצעיר?- תקשיבי לאינטואיציות שלך- כשמשהו מריח לך לא טוב, זה בגלל שהוא מסריח "חכם, מה הוא אומר?" - תן/י עיצה חכמה לחברי הפורום.-קטונתי חירות וחופש - מה צריך לקרות כדי שתרגיש/י כך?- שאהיה מאושרת ובטוחה במקום שלי איזה חמץ היית רוצה לסלק מחייך?- את החרדות האינסופיות מצאת את האפיקומן - מה תבקש לעצמך?- סוד
. בכל מקרה, זה לא קרה, אז לא נראה לי שזה כבר יקרה שלושה מי יודע - מה שלושת הדברים שמנחים אותך בחיים?-להיות בן אדם טוב, אמיתי ומאושר "עבדים היינו" - מה הדבר שאת/ה הכי משועבד לו? -עבודה מעמד הר סיני - ספר/י על מאורע בחייך שמסמן עבורך התחלה חדשה או נקודת מפנה.- 6 לנובמבר 2008- החברים הקבועים בפורום יודעים יאללה - נקרא אתכם (ותודה לפשוט ואמיתי )

תודה על המתנה הנפלאה

לא יכולתי להתאפק ושיחקתי עם זה,אני אשמור את תשובותיי לשנה הבאה בתקווה שהתשובות יתאימו לי או ישתפרו חג שמח

למעלה