קבלת חשבונית מס מהחיובים החודשיים באופן אוטומטי (יותר שייך למס פחות צרכנות)

• פותח הנושא k-don
  • פורסם בתאריך

k-don

Well-known member
האם גם לכם יש חברות שלא שולחות באופן אוטטומטי חשבונית מס , או ששולחים רק לינק להורדה ואתם צריכים ידנית לגשת כל חודש ולהוריד את החשבונית?
דוגמא לחברה שלא שלחה עד החודש:
סלקום היתה שולחת לינק להורדה של החשבונית ועכשיו הם שולחים לי את החשבונית כצרופה.
רוב החברות שולחות את החשבונית כצרופה
מנהרות הכרמיל וכביש שש שולחים לינק לאתר, שבו אתה צריך לבחור "הורדת חשבונית מס" ואז להזין תז ולקבל מסרון ואז החשבונית יורדת אליך לצפייה.
כרגע מנסה לגרום לשני האחרונים לשלוח לי את החשבונית במייל המקורי.
הטענה של מנהרות הכרמל היא צנעת הפרט, כאילו יש פירוט נסיעות בחשבונית, אבל בחשבונית עצמה מופיע רק מספר הנסיעות

k-don

Well-known member
בשיחה עם דרך ארץ (שמתפעלים את כביש שש ואת מנהרות הכרמל), טענו שכרגע אני מקבל את החשבונית צמודה ישירות למייל.
כלומר, זה מה שיקרה מעכשיו ואילך, אקבל את החשבונית כצרופה גם אצלם

k-don

Well-known member
בשיחה עם דרך ארץ (שמתפעלים את כביש שש ואת מנהרות הכרמל), טענו שכרגע אני מקבל את החשבונית צמודה ישירות למייל.
כלומר, זה מה שיקרה מעכשיו ואילך, אקבל את החשבונית כצרופה גם אצלם
כרגע לא ברור אם ישלחו כצרופה.
אני לא מבין את כל האנשים שמעבירים את החשבוניות לרפואה חשבון ולא מתעקשים לקבל כצרופה

trilliane

Well-known member
מנהל
אין ספק שנוח יותר לקבל את החשבונית בקובץ מצורף. עם זאת, מבחינת אבטחת מידע זו דרך בעייתית יותר, כי דוא"ל (רגיל) אינו מוצפן (בדרך כלל).
למיטב ידיעתי הבנקים וחברות האשראי לא שולחים דפי פירוט בדוא"ל אלא דורשים להיכנס לאתר שלהם.

k-don

Well-known member
אין ספק שנוח יותר לקבל את החשבונית בקובץ מצורף. עם זאת, מבחינת אבטחת מידע זו דרך בעייתית יותר, כי דוא"ל (רגיל) אינו מוצפן (בדרך כלל).
למיטב ידיעתי הבנקים וחברות האשראי לא שולחים דפי פירוט בדוא"ל אלא דורשים להיכנס לאתר שלהם.
גם חברות הביטוח.

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
הם כן שולחים דפי פרוט בדוא"ל (למרות שאני מעדיף בדאר על נייר)

ב ר ז י ל י

Active member
מנהל
הם כן שולחים דפי פרוט בדוא"ל (למרות שאני מעדיף בדאר על נייר)

k-don

Well-known member
חברת כביש שש שולחת אימייל עם לינק שתקף רק לחודש, בלינק רואים חשבונית אבל זו להבנתי לא חשבונית מס (וזה גם לא PDF) - זה הצילום הראשון - כאן לא מופיע תז, אני לא בטוח שזה יכול לשמש חשבונית מס לצורך הוצאה מוכרת

הצילום השני זה החשבונית שמורידים מהאתר

(מקווה שמחקתי מספיק פרטים המזהים)

קבצים מצורפים

• חשבונית דצמבר.png
    חשבונית דצמבר.png
    KB 92.9 · צפיות: 3
  • החשבונית של דצמבר.png
    החשבונית של דצמבר.png
    KB 127 · צפיות: 3
למעלה