קדוש נשמה-למה תמיד זה ניגמר ככה ביננו

SINFULLY SEXY

New member
קדוש נשמה-למה תמיד זה ניגמר ככה ביננו ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

למה הייתה צריך להיתפרע על האומללים ההם בפורום לאימפוטנטים ולכאלו שמלקקים במרץ
תיראה מה עשית להם מתוקי-ביגללך עכשיו הם כועסים עלינו-ואני מכירה את הראש הפסיכי שלך ויודעת שאתה ואוסנת והליידי ופסיכו ושאר החבורה בטח עכשיו על האיסי והמסנג'רים מיתכוננים להיכנס באים-אימא שלהם ולהשאיר אותם בהלם להרבה זמן-די נשמה-צא מיזה-אתה יודע שהם לא כמו האחרים שניכנסנו בהם-סתם חבורה של אנשים קטנים וחביבים-רד מהם עכשיו למה אם תיכנסו בהם אתם סתם סתם תבזבזו אנרגיות על כאלו שלא ברמה שלכם. אני מתארת לעצמי שאתה בקריזה על זה שהם נתנו קישור למה שאתה כתבתה ואני יודעת מה אתה מסוגל לעשות נשמה-בישבילי עזוב אותם למה באמת שהם לא רעים-אני בטוחה שכבר הידלקתה את אוסנת עליהם ואני יודעת שהירעלתה לה את הנשמה עם השינאה שלך לאנשים כמוהם ואפילו שהם היתלכלכו עלייה בלי סיבה אל תיכנסו ואל תהרסו-בחיי שאני לא צוחקת איתך עכשיו-עזוב אותם וזהוא-הם לא היתכוונו ליפגוע ובאמת שהם תמימים בהשוואה לאלו שאנחנו ניכנסים בהם. ותאשר אותי בחזרה באיסי ובמסנג'ר-אני מיתנצלת שקיללתי אותך בטלפון-אתה יודע כמה אני עדיין אוהבת אותך מאמי-אל תיתאכזר סתם-הייתי לא בסדר-אבל אתה היתחלתה. תרגיע מאמי-לפחות דבר איתי ליפני שתעשה שטויות-אנא
אוסנת תעשי טובה דברי איתי ליפני שתעשי שטויות-אני נישבעת לך שאני מיצטערת שניסיתי לסכסך בינך ובין הקדוש-קינאתי נשמה-את יודעת שאני אוהבת אותך-אל תעשי עכשיו שטויות-דברי איתי
ביייייייי

LADY BELLADONA

New member
מי הזמין אנארכיה פעמיים עם צי'פס ומהפכה קטנה?

השף עובד על זה כרגע במטבח,אפשר להציע לכם קוקטייל מולוטוב על חשבון הבית ? סוף מעשה במחשבה תחילה-חיים ומוות ביד הלשון.... היו צריכים לחשוב על כך לפני שהעליבו סתם את הקדוש ! מכירים את הנוהל....איסיקיו,מסנג'ר וניקים חדשים.... סויה,מיאמוטו,וכל האחרים,מוזמנים לצפות...

TAINTED SAINT

New member
יופי-טופי ועכשיו להרגיע !

נהדר שפתחתם ניקים חדשים וטרחתם כאן לפרסם את זה כדי שהנהלת הפורומים תוכל להכנס לסרטים פראנואידים ולחסום את כולנו.... תעזבו את הפורום ההוא לבד-סתם בורגנים קטנים שמתרגשים מכתיבת גסויות מרומזות וגומרים בתחתוני המלמלה רק מעצם המחשבה על כך -כולל הגברים-ותאמינו לי שאם אלו גברים,אז עתידו של המין האנושי בסכנה... עכשיו תרדו מהענין,תנו להם להמשיך בשלהם,הם חסרי משמעות-בלי נקמות על פגיעות דמיוניות,אין לי דבר וחצי דבר נגדם,כמו שלא מכבים סיגריה על חשופית,כך גם לא פוגעים בהם,ברור ? ועכשיו כולם לחייך
[הנאמנות המטומטמת שלכם ראויה לשבח-בקצב הנוכחי בקרוב נתחיל לשדוד בנקים יחדיו....] לל'ט T\S

LADY BELLADONA

New member
חשופית מלשון נחשפת-כמו מול מצלמה....

או סתם יצור המפרודיטי קטן הזולל לתאבון גללי כלבים בגינה ? מתי בדיוק התחלת לכבות סיגריות על בנות זוג ? חבל שלא נעשה שמח כמו בימים הטובים [
] יורדת עכשיו לגינה לחפש חשופית או שתיים לכבות עליהן סיגריה,רוצא לבדוק בעצמי כמה זה באמת מהנה או לא

TAINTED SAINT

New member
כאילו שלא בדקת......./images/Emo4.gif

מאיפה ידעת שחשופיות בשטח עירוני מתרכזות בעיקר בגינות שבהם ישנה צואת כלבים וחתולים ? ! משום מה נראה לי שלאחד מידידיך\ידידותיך יש את אחד המדריכים של פ.אמיתי.... כמעט ותם עוד שבוע,נותר לעבור את מחר,סליחה,את מה שנותר מהיום. מהפורום שלנו לא נותר הרבה,הקיסרית כמעט ונעלמה,סויה1 כאילו ובלעה אותה הרשת,מיאמוטו יהיה אצלי בסוף השבוע הבא,אבל באמת שאלו כבר חבלי-גסיסה של הפורום.לדעתי עידן הפורומים והכתיבה בהם הולך ונעלם מן העולם,ישארו אלו אשר הפורומים מהווים בשבילם תחליף לחיי חברה,כאלו אשר פוחדים משינויים ומהתנסויות חדשות,כאלו שהפורומים מהווים בשבילם מקור שעשוע ודרך להפיץ את דעותיהם. אני רואה את התהליך קורה ברוב הפורומים בארץ,קטונתי מלנבא את שיהיה באחריתם,אך טרנדים ואופנות מתחלפים לבקרים,לטוב ולרע.לא נותר אלא להמתין בסבלנות ולראות מה ילד יום.אף אני אינני כותב עוד בפורומים כפי שעשיתי בעבר,רק פה ושם,מעורר סערונת פה וקצת בלאגן שם,משהוא אבד-הלהט,התשוקה,הענין... אינני כותב כאן נאום פרדה,חלקנו עדיין כותבים כאן,ומאלו שחדלו אני שומע לעתים בדרכים אחרות. קשה להאמין כי כך הפורום שלנו נראה כיום,קשה להאמין כי כנראה ומסתימת לה תקופה,אולי כשיחל החורף ישובו כולם לכאן,ואולי יתווספו חדשים,מזכיר לי שורה משיר "אולי עוד קיץ,כולנו נפגש,כולנו נתרגש...." קיסרית,אם את קוראת כאן לפעמים,דעי לך שאני חושב עלייך לעתים קרובות,מאחל לך ולשלך רק טוב
סויה,לך לא אשכח לעולם את אותו ליל סדר קסום שאזכור תמיד...
אלברט נשמה-אתה בטח בדרך להשתחרר בקרוב מהצבא,תכף תתחיל את חייך כאזרח [טוב נו,וקצת כפרחח,אבל זה מה שהופך אותך לכל כך מיוחד..],תצליח בכל אשר תפנה וראה הצלחה בכל שתבחר לעשות
ורסקול,כן,תתפלא לשמוע אך אני מתגעגע אלייך יותר משתוכל לשער,אך היה עליך לזכור כי ישנם דברים מסוימים שלא עושים,ולבטח לא לאנשים האוהבים אותך,עלה והצלח באשר אתה שם,שיהיה לך קיץ נהדר,ושכל העוזבים ישובו בשלום יום אחד-ואתה יודע למי ולמה אני מתכוון,תפילותיו עמו... סקסית,אחרי היום,קשה לי להאמין שאכתוב עמך שוב בפורום כל שהוא,אני עייף מהאשמות מטורפות ומקנאתך המטופשת בכאלו שאין לי צל של מושג מי הן.דרכינו נפרדו היום סופית,לא רוצה עוד התנצלויות,בכי הסטרי בטלפון ומלודרמות זולות,היה מה שהיה, מקווה שנשארו לך שניים שלושה זכרונות יפים מפני שבעתיד אינני רוצה כל קשר עמך,לטוב או לרע-הפנימי וכבדי את בקשתי.בהצלחה בהמשך הדרך. אם הפורום יסגר,וחוששני כי קיימת סכנה מוחשית לכך בהעדר פעילות המצדיקה את קיומו,לפחות ישארו הזכרונות,הפעם אינני חפץ בגיוס כללי להצלת הפורום כפי שעשינו בעבר,יש לאל סטיוארט שורה יפה באחד משיריו,אני עייף מכדי להקליד באנגלית עכשיו,תאלצו להסתפק בתרגום "אם זה לא בא בטבעיות,עדיף להניח לזה..." לילה טוב וסוף שבוע נהדר לכולם
כל שנבקש לו יהי TAINTED SAINT

TAINTED SAINT

New member
היי סויה ../images/Emo140.gif../images/Emo25.gif

בוקר טוב. לא הייתי מכנה זאת תפילת אשכבה,פשוט הכרה במציאות,היינו כאן שלושה שהחזיקו את הפורום הזה פעיל ומעניין,רסקול שהגיע לכאן ממש בתחילתו,אני ואת,כל אחד מאיתנו תרם והצחיק,חלק וכיסח,תמך והתפרע בדרכו.... מיאמוטו שלנו היה הצד השפוי והמדעי שלנו,זה שלא פעם התווכח עם אלברט שבמידה מסויימת הוא החבר הכי מעניין בחבורתנו,ובלי אלברט הפורום ושרשוריו לבטח היו משעממים יותר. כל האחרים שתרמו וצחקו,חלקו ובכו,כבודם וכבודן במקומו מונח,אבל אין לי אשליות לגבי העתיד-התהליך העובר על הפורום משקף בנאמנות את שמתרחש בקנה מידה הרבה יותר גדול ברוב העולם הוירטואלי,קנה המידה הטוב ביותר שלי לכך שעידן הפורומוים ככל הנראה מתקרב לקצו הוא אתר ברשת שאני פוקד לעתים,בעליו עושה לילות כימים בנסיון להפוך את אתרו למעניין יותר,אך בשורה הסופית הכותבים הפעילים בו הנם הוא ושני מנהלים מתנדבים,וכשמונה בני נוער משועממים בני 10.5-17,והוא משמש כאינדיקטור אמין למדי לשינוי המתחולל כיום ברחבי העולם הוירטואלי. בפורום אחר שאני כותב בו בתפוז ראיתי את אותו תהליך,רק ששם כותב רק בחור אחד בן 18 וכל השאר הנם מבוגרים,חלקם אף ממני,לפני כשנה כתבו בפורום ההוא כעשרים כותבים קבועים,נותרו בו כיום חמישה כותבים קבועים...מהם אחד בכלל ניק נוסף של הכותב הכי פעיל באותו פורום... אהיה כאן מאוחר יותר יקירתי,מקווה שגם הקיסרית תתחבר ממקומה המרוחק ב"אחר"... נראה מי עוד יצטרפו,אבל אם לא יתאפשר לך אבין,גם אם לא יתחשק לך אבין,אני יודע כמה הפורום היה חשוב לך פעם,כמה התאמצת להחזיקו "בחיים",לבסוף אף את הרמת ידיים.... להתראות מאוחר יותר. ואם לא,אז שיהיה לך ולמי שטרח להציץ לכאן סוף שבוע נהדר
TAINTED SAINT

למעלה