קובית מטטרון

david999

New member
קובית מטטרון

שלום לכולם . אתחיל בנוסחה יבשה ולאחר מכן פירוש ופיתוח רעיוני . קוביה/ת מטטרון ק - בירידה החולפת מהקיום ו - כקיום ב - הנברא (קרקע המציאות האשליתית ). ה - למודעות היורדת ועולה (שינויי התודעה ). או - ת - לתחום . מ - במקיף ( חלקי תודעה המקיפים את המודעות ). ט - כמבטלת ט - הביטול ( התודעה כמבטלת את חלקי המודעות שנוצרו על ידי ביטולים קודמים ) ר - לירידה (כתהליך המעצב את שדה אשליית הקיום) ו - כקיום . ן - המתקיים וחולף מהקיום . הסבר : א)כלומר חלקי התודעה מתממשים כמקומות ומרחבים של קיום , המתיחסים באופן יחסי למקור התודעה , כתחום , המקיף את התודעה . והתודעה פועלת בתחום זה כמבטלת את ``המציאות`` שנוצרה מביטולים קודמים שנעשו על ידי התודעה , בירידתם כמרחבי קיום המתקימים וחולפים מהקיום האשלייתי . ב)אותו מקור של התודעה הינו מובדל ממציאות האשליתית ומתקיים כאלמנט המבדיל חלקי מודעות - מציאות ומעביר את קיומם האשלייתי מהעולם , ומצויין באות צדיק - רמז למהות הצדיק . אותה מהות של הצדיק נמצאת בכולנו , ויוצרת עבורינו בפעילותה המבדילה את מציאותינו האשליתית . רמת אחדותינו אם מקור התודעה הוא נושא הדבקות . דבק - בהבדלתינו כבוראי הירידה החולפת מהקיום . כלומר עד כמה אנו פועלים כצדיקים , או ביחס מנקודת לידתינו עד לצדיק היושב לעומת הים (יחסיות האשליה) ושומע את שירת הים (האשליה), ונקרא צדיק יסוד עולם , שיוצר עבור כולם את המציאות בה כולם מתקיימים ונולדים לתוכה . ג)נושא התחברותינו לצדיקי יסוד עולם מאפשרת לנו להתחבר ולהעלות את רמת דבקותינו במקור התודעה או את הדבדלותינו מהאשליה על ידי הבדלה במעשינו . פעולת האילוף של ההכרה בתודעה שנעשית בלימוד מודעותינו הפנימית והחיצונית כביכול כמקשה אחת . רעיון החשמל שבמרכבה . המרכבה היא שם תואר לכל חלקי התודעה המקיפים את קיומינו באשליה היורדים לאשליה ככוונות או דרכי פעולת ה``מציאות`` , ומיוחסים לצדיקים שונים . תחום מודעותינו הפנימית נקרא - חש . (תחושות היש הפנימי) תחום מודעותינו לחיצוני נקרא - מל , (מקיף כעולם מעוצב , המתואר במילים) יחדיו חשמל - המתארים יחדיו את התאימות בין הפנים לחוץ , או את רמת החיות , עד כמה מקור התודעה ירד לאשליה . הצדיק הוא כעין נקודת תקשורת בין הפנים לחוץ , ואין לה ממשות באשליה . התחום שעבורו מתקיימת הירידה של התודעה למודעות , נקרא תורה . ובו מגולם באופן יחסי , שדה של יחסיות בו מודעותינו משתנה ומתקיימת , כהבדלה פעילה של היחסיות , וזה פירוש המילה יהודי . עד כאן פסיק קטן , דוד

miracle_k

New member
דוד קצת יותר לאט

דוד היקר, כמשתתפת פאסיבית נלהבת של הפורום הזה אני תמיד שמחה לקרוא את הודעותיך אולם אני חייבת להודות שאני לא ממש מצליחה להבין את התוכן שלהן עד תום. הנושאים שעליהם אתה דן מ-ר-ת-ק-י-ם אולם אני מתקשה להבין אותם ואני משתדלת ע``פ רוב להתייחס לעצמי כאל אדם אינטיליגנטי שמבין עברית. ניכר בהודעות שלך שיש לך המון ידע ושאתה צמא לחלוק אותו ואני מרשה לעצמי לומר אני מאמינה גם בשמם של אחרים שאנחנו צמאים לידע הזהץ אולם האופן המורכב שבו הדברים מוצגים מקשה על ההבנה. לפחות שלי. אנא אנא אנא פחות אינפורמציה או באופן פשוט יותר כדי שכולנו, כולל אני, נוכל להבין, להשכיל ולחלוק את הידע המרתק הזה. המון תודות

למעלה