קודם כל ברכות לבית החדש!!! ושאלה לי...

קודם כל ברכות לבית החדש!!! ושאלה לי...

המרכזית שלי, בת 11 לפתע פתאום לפני שלושה ימים הפסיקה לראות מקרוב, זה הגיע למצב שהיא לא יכולה לקרוא בכלל. כרגע נאמר לנו שהעיניים פשוט הפסיקו לעשות זום..האישונים מורחבים ולא חוזרים לעצמם כמובן שאנחנו בבירורים בשניידר וגם היינו אתמול בבדיקת m.r.i מח בהולה, אבל מאחר ועדיין אין תוצאות ואני בהיסטרייה (דר' גוגל ממש לא מקל עלי...) רציתי לדעת אם מישהי מכירה/שמעה על מקרה כזה...

juspan

New member
(רק בגלל הלחץ שלך)

בבקשה בלי ד"ר גוגל כל עוד אתם בבירור עכשיו, זה לא המקום לחפש הרגעות, גם אם מחפשים דברים הכי טריוויאליים רפואיים, תמיד יצוצו מקרי הקצה. מה הרופאים יודעים לספר לך על מקרים כאלו? לא נתנו גם תסריטים הכי פשוטים? מקווה שתימצא כאן מישהי שתוכל לספר דברים מרגיעים, רק הרייטינג של יום שישי... ושבאמת יש לזה הסבר פשוט ביותר

הכי פשוט..

פזילה פנימית מלידה שלא הייתה ניכרת בצורה חיצונית, מח שעבד קשה במשך 11 שנה והחליט לשבור את הכלים ולעשות פוס...טיפול במשקפיים לראייה מקרוב לתקופה מסויימת ואימונים מיוחדים שאמורים להחזיר את השליטה על השרירים, רק שזה מאד נדיר גם המקרה וגם המיידיות של ההתפרצות... את היותר מסובך מעדיפים לחסוך ממני כרגע...

rnavina

New member
ראיתם נוירואופטולמולוג?

ה- MRI נקי? אופס, הבנתי שאין תוצאות עדיין. בכל מקרה הבנתי שבמקרים דחופים יש תוצאות תוך שבוע אז נסי להיות רגועה ולא לבדוק אצל ד"ר גוגל
<מה קורה לפורום? זו כבר בעייה שלישית במה שקשור לעיניים, תוך חודש!>

ביום ראשון ימשיכו הבירורים, אני מקווה שיימצא

עד אז מי שגם יפענח את הMRI בגלל שזה בהול התוצאות ינתנו לנו תוך פחות משבוע, גם את ה-MRI קיבלנו מאתמול לאתמול..

בדקו לה את עצב הראייה?

לפני שלוש שנים הופיע אצלי טשטוש נוראי בראיה, עד כדי כך שבקושי ראיתי משהו בעין שמאל. לא אלאה אותך בפרטים - אבל בסופו של דבר הנוירואופ' בקופ"ח בדקה את פנים גלגל העין וזה הסתבר כדלקת בעצב הראיה - 3 ימי אשפוז עם סטרואידים לוריד + המשך טיפול בבית של סטרואידים למשך 10 ימים נוספים וזה עבר. מה שכן העין כבר לא אותו הדבר, ומדי פעם יש ירידה בראיה - לא משהו שמשקפיים יכולים לפתור כי זה משתנה כל הזמן (ברמה של דקות..),מתגבר בעיקר בתקופות לחוצות ובמצבי עייפות. אני ממשיכה במעקבים מדי שנה כדי לוודא שאין פגיעה חמורה יותר בעין. גם אני עשיתי אח"כ MRI שהתגלה כתקין ושאין פגיעה עצבית. בהצלחה

בדקו ותקין,

היא פשוט (
" פשוט"...) לא עושה "זום" בעין, היא לא מצליחה להפעיל את השריר שאמור לכווץ את האישון ולהתמקד בפרטים בראיה מקרוב. זה אפילו הגיע למצב שטיפות להרחבת האישון ששמו לה ביום שלישי משפיעות עליה עד עכשיו, יותר מ-72 שעות אחרי והאישונים עדיין לא חזרו לגודל המקורי שלהם.

Ahsoka Tano

New member
מחזיקה אצבעות לברור מוצלח

לצערי, אני לא יכולה לעזור לך אבל מציעה לך להתרחק מד"ר גוגל כמו מאש, חבל על כל האנרגיות והדאגה שזה יוציא/מוציא ממך. מה שאת קוראת שם לא קשור אלייך או לבת שלך, מדובר באוסף של מאמרים שלרב מתארים מקרים קיצוניים ומאד ספציפיים. כל מקרה לגופו, מחזיקה אצבעות לפיתרון והקלה במצב ובדאגה.

לא מכירה אבל הרבה בריאות לה

מקווה שיתברר כמקרה קל ולא מסובך לפתרון. מחזיקה לכם אצבעות ותעדכני אותנו. שבת שלום!

זיברה

New member
נשמע שמה שהם מתארים...

זה בעצם מה שיש לילדה שלי, רק כמה שנים קדימה, אילו לא היו לה משקפים. נשמע שיש לה רוחק ראייה שלא אותר. רוחק ראייה מתוקן בילדים אינטנקטיבית ע"י מאמץ של השרירים (מה שלפעמים מתבטא בפזילה). כנראה שהשרירים שלה התעייפו... היא חולה/הייתה חולה/משהו דומה? כי הרבה פעמים הדברים האלו מחמירים או באים לידי ביטוי בזמנים של עייפות או חולי... מחזיקה אצבעות שזה זה וזהו זה.

למעלה