קודם כל מזל טוב..

shany5

New member
קודם כל מזל טוב..

ועכשיו לבעיות האישיות.. כמו הרוב גם אני מאוהבת בחבר ההומו שלי..אחרי שהוא בא פעם בשבועיים עם מדי חיל האוויר ומשקפי השמש שלו..אני מחזיקה את עצמי לא להציע לו את חזה שלי שוב(הוא אוהב למשש אותם).. פריסילה מה לעשות?

resputin

New member
הו, זה פשוט...

...לתת לו את המספר שלי! ויפה שעה אחת קודם. יקירה, זו באמת בעיה בקרב בעלות הביציות, נתקלתי בה לא אחת וכמו רוב הבעיות, הצעד הראשון להחלמה היא הבנה כי ישנה בעיה (או להצית לו את האוטו) ומשם הדרך קצת יותר קצרה. הצורך להכיר בחורים חדשים, כאלה שלא חובבים כל מיני איברים שאין במלאי, הינו בדחיפות מיידית - הרי מה היא הדרך הטובה ביותר להתגבר על בחור אלא להתרפק על אחר? וגם אם זה לא עולה בקנה אחד עם האושר ובסוף מוצאים את עצמנו לבד, בוכיים, שיכורים או סתם לא זוכרים ממש את אירועי הלילה הקודם (או איפה התחתונים שלנו) - זה מסיח קצת את הדעת לגבי אותו מר. בחור. נא להתרחק ממקומות "קהילתיים". תודה. כן יש לתפוס את עצמך חזק בידיים, לנער קצת את הקלבסה ולהבין שט'ר'ז נו ווי, הוזה - הבחור לא יהיה מעוניין בך לעולם ולא משנה כמה הקפצות חזה או שלל מישושים יהיו שם. (ובכלל, מה זה המישושים האלה? אני אומר - שד תמורת אשך! עין תחת עין! שן תחת שן! תחת תחת תחת! - וכולנו יודעים שהוא אוהב את האחרון.) בקצרה, יקירתי, שכחי ממנו ועברי הלאה, גם אם זה קשה (ועדיף שזה יהיה קשה, אחרת מה יש לעשות עם זה במיטה?) תמצאי לך מר. בחור אחר שגם הוא יראה טוב במדי ח"א. ובאשר למשקפיים? תני לזה חודש או חודשיים, זה גם יעלם. ועד אז? מישוש נעים.

שרימפי

New member
האמת היא שאצל הומואים

הדבר הראשון שקורה אחרי התמונה הזאת זה עיוורון זמני. גברים תמיד יהיו הכוס תה שלי כל עוד הם לא עוסקים כל היום בגבות שלהם.

TheBeast

New member
../images/Emo7.gif

אוי גוועלד

למעלה