קודם כל שלום

• פותח הנושא 81518
  • פורסם בתאריך

81518

New member
קודם כל שלום

מזל טוב על הפורום החדש. הבקשה הראשונה שלי היא שלא תתעצבנו עלי כי הבעיה שלי נובעת מתמימות ולא רוע או חוסר סובלנות. אני בחורה רגילה ממוצעת...עברתי חוויות חיים רגילות וממוצעות...החברים שלי רגילים וממוצעים...וגם בן זוגי... הבעיה שלי היא אם חברה טובה שלי (הבעיה היא לא החברה אלא אני)שהחליטה לפני כמה שבועות להיפרד מהחבר שלה ולצאת ולקיים מערכת יחסים אם בחורה אחרת. אין לי בעיה אם זה שהיא יוצאת אם נשים או עושה מה שמתאים לה...להפך שנאתי את הx שלה הוא היה אידיוט גמור...ואני עדיין מאוד אוהבת ומוכירה את חברה שלי...והיא תמיד תהיה חברה שלי.... הבעיה שלי היא אנשים אחרים מהקבוצה שבה הסתובבנו...הם לא מסוגלים לקבל את הרעיון... והבעיה השניה היא שאותה בחורה שהיא יוצאת איתה עכשיו...היא בת 16 צעירה מידי לדעתי ולא אחראית כמו בן אדם בוגר שהיא מתיימרת להיות... אני דואגת לחברתי מן הסתם שלא תפגע אבל לא בגלל שהיא יוצאת אם נשים אין לי בעיה אם זה...יש לי בעיה אם אותה בחורה ספציפית(בדיוק כמו הx שלה)אבל אני לא יודעת איך לגשת ולדבר אם חברתי...כי ניסיתי בעבר והיא רק התעצבנה ואמרה שקשה לי לקבל אותה איך שהיא עכשיו... יכול להיות שלא הסברתי את עצמי כמו שצריך מה שאומר בעצם שאני מחפשת עזרה מיכן איך לתמוך בחברתי מבלי לגרום לה להרגיש שזה בגלל שהיא לסבית אלא בגלל שאני באמת דואגת לה לא מכוונה רעה ולא מכוונה של לבקר אותה על זה שהיא לסבית כי זו באמת לא הבעיה. אני מקווה שהצלחתי להסביר את הבעיה שלי כי היה לי קצת קשה להגדיר את הבעיה לעצמי וגם לחברה שלי. תודה מראש,

שׁזִיף

New member
בנות כמה אתן...../images/Emo35.gif

ובכלל.. אני חושבת שאת צריכה לתת לה לעשות את "הטעות" שלה. אם את חושבת שהיא טועה בכך שהיא עם אותה אחת בת 16.. שתהיה. אנשים לפעמים לא אוהבים שנכנסים להם לחיים ואומרים להם איפה הם טועים, הם אוהבים לטעות לבד. תהיה שם, תתמכי בה. תראי לה שאת לא נגדה אלה איתה ובעדה. ותני לה לעשות את הטעות שלה. אחרי זה היא תבין כבר לבד..

81518 - העצה לה חיכית

הלוואי עליי עוד חברות כמוך . אחת התכונות החשובות בחברות היא - כנות ,וכנותך יפה מאוד בעיני אני בטוחה שחברתך תסכים איתי. לפעמים קשה לשמוע את האמת ולקבל אותה ישר בפנים אולי זו הסיבה שלא קל לחברתך לקבל את דברייך בהבנה. אם הבנתי נכון היציאה שלה מהארון בפנייך ושאר החבורה התרחש לא מזמן וכל המצב טרי ורגיש ויתכן שהיא מרגישה מאוד חשופה ופגיעה .אם הייתי במקומך הייתי פשוט אומרת לה "אני חברה שלך ואני אוהבת אותך והנטייה המינית שלך לא משנה לי במהום ובגלל שאת חשובה לי ואני דואגת לך ורוצה בטובתך אני מרגישה צורך לשתף אותך במה שאני חושבת ולדעתי הבת זוג שלך לא בוגרת מספיק ובכלל איזה עניין את מוצאת בבת 16 - תקשיבי למה שיש לה להגיד לך , בכל מקרה אל תשכחי לומר שהדבר החשוב ביותר הוא הרגשת האושר שלך ואם טוב לך אני שמחה בשבילך. 81518(המספר הנוסף 9) חבל לך לקחת אחריות על החלטות כאלו ואחרות של אנשים אחרים הנטל שאת לוקחת על עצמך כבד מאוד ומיותר . זכותך ואולי לפעמים חובתך לבטא את דעותייך בפניהם אבל אחרי שעשית זאת תני להן/ם לחיות את חייהם וללמוד את הלקחים שעליהם ללמוד עד כאן פינתנו ניפגש בהמשך שלך , לביאה אצילית

תודה

אתמול באמת הייתה לנו שיחה ארוכה ונעימה יותר. אני מבינה שיש אנשים שרוצים לטעות לבד...אבל אותם אנשים צרכים לזכור שבלי חברים אם ישארו לבד. אני לא משלה את עצמי זו דרך ארוכה בשביל שתינו...והחלטנו שאם קשה לנו לשמור על הידידות והחברות שלנו במסגרת הישנה אז אולי הגיע הזמן לשנות קצת את איך שאנחנו מבלות את הזמן שלנו ביחד...החלטנו לנסוע לסוף שבוע בצפון ולהכיר אחת את השניה מההתחלה...בלי לחצים של חברים או סביבה. אני מאחלת לכולכן טוב אושר ושמחה...ואל תקשיבו לאנשים צרי עיין(קראתי את ההודעה הראשונה בפורום הזה) הכול בא מקנאה של אנשים שלא יודעים איפה לחפש את האושר שלהם אז הם מאמללים לכולם את החיים!

למעלה