קודם כל תודה רבה למנהל הפורום

arye9

New member
קודם כל תודה רבה למנהל הפורום../images/Emo51.gif

על הוספת הקישור לאתר. דבר שני שאולי יענין הוספתי תוכנה (ראשונה לעת עתה) שבניתי התוכנה היא להורדה חופשית התוכנה תוכל עזור (לצערי לק לבעלי מחשב נישא, בכלי השייט) והיא מחשבת תאריך ושעת הגעה בעת ההפלגה או את המהירות הדרושה בכדי להגיע בשעה מסוימת. כמובן שאשמח לקבל חוות דעת + הערות לתיקונים אני עובד עכשיו בשיפוץ תוכנות נוספות שבהם השתמשתי בהפלגות. תודה אריה

G@T

New member
קובצי התקנה+תוכנה

אריה לא הצלחתי להתקין את התוכנה-מעניין אם אחרים הצליחו? בתיה

arye9

New member
אוי, מצטער

אם היתה הודעת שגיאה משהו כמו FILE NOT FOUND האם הרצת קודם את הקובץ FIRST ואחר כך את התוכנה? והאם לאחר הרצת הFIRST קיבלת שני קבצים eta.lmp eta.spd אם לא מה הודעת השגיאה אם יש עדיין בעיות אני אשנה את התוכנה, כי אצלי ניסיתי להוריד אותה וזה עבד. אבקשך לענות לי אם כן ואם לא תודה אריה

arye9

New member
ניסיתי עכשיו במחשב אחר וזה עבד

תרשמי לי בבקשה את הודעת השגיאה תודה אריה

G@T

New member
קובץ חסר

כשאני מנסה לפתוח את הfirst מתקבלת הודעה שחסר קובץ vbrun300.dll אולי מדובר בקובץ וינודוס שחסר לית ממש מוזר. בכל אופן אני אנסה מחר במחשב בעבודה. בתיה

skipper

New member
בתיה שלום

שלחתי לך את הקובץ שחסר לך. תבדקי בתיבת הדוא"ל (המפורסמת בכרטיס האישי) אמיר

האנטר34

New member
תודה אבל....../images/Emo9.gif

אמיר,מצטערת להטריד אותך אבל האי מייל הזה לא תקין אם תוכל לשלחו שוב ל: [email protected] הרבה תודה מראש בתיה

האנטר34

New member
עובד יופי!!!

יופי של רעיון. הקובץ החבר שדיברתי עליו הוא קובץ בסיסטם של הוינדוס ואין לו קשר לתוכנה. תודה, כל הכבוד על המאמץ בתיה

arik2000

New member
תוכנה

האם התוכנה שלך רק מחשבת את מה שכתבת אז לאיזה צורך יש אותה ,הרי כל g.p.s.עושה את זה . או שיש לך איתה שימושים נוספים?

arye9

New member
טוב הסיפור הוא כזה

את התוכנה הזאת כתבתי לפני שידעו בכלל את המילה GPS. העלתי אותה, אבל איני מחייב אף אחד להשתמש בה. התוכנה היא בעצם קיצור של תוכנה יותר מורכבת שמחשבת גם את כדאיות סיבובי המנוע הכדאיים בכדי לחסוך בדלק (לאניות) אבל זה סיפור אחר. תודה אריה

lizard

New member
מה ההכשרה הימית שלך ?

האם שרתת בצי סוחר או משהו כזה ? תודה מיכה

arye9

New member
צי סוחר

התכוננתי לכתוב באתר פרטים על עצמי, אבל משום מה אני לא מצליח להכנס לשרת כבר כמה ימים. תודה אריה

lizard

New member
אפשר בבקשה לדבר איתך

בטלפון ? האימייל שלי הוא [email protected] שלח לי את המספר ואני אתקשר איתך. תודה מיכה

למעלה