קודם כל,......

laserjet

New member
קודם כל,......

אני לא אחראי ישירות לחצי מהעץ הזה. אומנם הרבה רשום את הניק שלי, אבל אני אימצתי את זה בתור בדיחה אחרי זנעמי ועוגי האלה רשמו את כל השטויות האלה שממש אבל ממש לא ראויות לכתיבה גם בגלל שזה לא קשור בגרוש במזג אויר - מה שהם כתבו, וגם בגלל שזה ממש אינפנטילי וילדותי מצידם, כך שגם אם זה היה פורום על סריגה יוצרת (למרות שזה לא) - הם עדיין לא היו ראויות למראה. עכשיו, אני - לא רשמתי שום דבר שטות או הבל הבלים. אני בסה"כ ראיתי עץ מפותח (אגב... לדעתכם זהו עץ דולב? או ארז?), והוספתי כמה תגובות - אבל ל-א היה להם כל תוכן, בהודעה אחת אמרתי לבועז אכן למחוק את העץ הזה, ובשאר ההודעות אני רק הוספתי "מדרגות" ריקות מתוכן וללא כל תוכן שטותי או דבר שטות בתוכן ! אז בבקשה, לקחת את הדברים בפרופורציות ולא לתפוס אותי כאחראי לכל הבלאגן הבאמת לא מחויב המציאות הזה. תודה לייזרג´ט

דבר שני...

לא רק שפתחת עכשיו עץ נוסף, אשר בתוכו פירטת את כל מה שכבר ברור לכולם ממילא, אתה גם מנסה להתנער מאחריות על השטויות שעשית, במקום להודות בטעות ולהתנצל. עוגי עוגי מתנצל מעומקי ליבו
אם הוא גרם למישהו עוגמת נפש כלשהי. זו לא היתה הכוונה. מבטיח לא לעשות זאת שוב (וחוצמזה כן התחלתי בזה שירד גשם כתגובה להודעה המקורית). וד"א - היתה נורא הבדיחה הזאת על איזה סוג של עץ...
עוגי עוגי

למעלה