קווים חדשים קונקס

• פותח הנושא ees
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

connex

Active member
יהיו גם קווים פנימיים 1,3 בנוסף

*********** עידכון ****************
קונקס רכשה 10 מיניבוסים חדשים והם ישולבו ב4 קווים בתוך העיר יבנה שיתחרו במוניות שירות. העוגנים המרכזיים תחנת רכבת מזרח(שוק עירוני) אל מתנ"ח מערב (איזור תעשייה) שהשוני בקווים הוא המסלול בעיר קווים מרכזיים קו 2 מהמתנ"ח(תחנה מרכזית שעתידה להשתלב עם תחנת רכבת מערב) אל תחנת רכבת מזרח (תשולב באופן מדוייק להגעת הרכבת בנוסף ללוח הרגיל) קו 4 איזור התעשייה צפוני(הרבה עובדים מאשדוד שיגעו בעזרתו למתנ"ח ומשם לאשדוד בחופשי חודשי קונקס) המשך מתנ"ח מערב אל תחנת רכבת מזרח .
ובנוסף ישונו מסלולים של 48,178,179 אגב מה קורה עם 212? האם כתוצאה מהפעלת קווי יבנה ישונה לוח הזמנים והמסלול שלו?

846

Active member
התכוונתי לסוג המיניבוסים....

ובנוסף ישונו מסלולים של 48,178,179 אגב מה קורה עם 212? האם כתוצאה מהפעלת קווי יבנה ישונה לוח הזמנים והמסלול שלו?
התכוונתי לסוג המיניבוסים....

בדיוק היום הסתכלתי על זה

אם כך: נצל"ש עידכוני"קווים":
חברת קווים אמורה להתחיל לפעול באיזור פ"ת בעוד כ שלושה חודשים. לצורך זה יוקם חניון באזור התעשיה קרית אריה.רק כ 30 אוטובוסים ישארו במוסך אזור של אגד. כרגע החברה סובלת ממחסור חמור בנהגים ולאחרונה החלה קולטת לשורותיה נהגים יוצאי "בית"ר תור" שמתחילים לעזוב את החברה על רקע הפסקת פעילותה בקווי בית"ר. בנוסף נהגים רבים מגיעים מאזור עמק יזרעאל שגם שם פועלת חברת קווים וכן מאזורים אחרים בארץ. לצורך שיכונם נישכרה דירה ע"י החברה באזור המרכז.
בדיוק היום הסתכלתי על זה
כשנסע לפנינו אוטובוס של קווים וכל החלק השמאלי השחור של הוינקר היה מודבר במסקינטפ, אני יודעת שהשחור הוא בעצם מין ציפוי על האוטובוסים (ב-B7L), אבל מישהו שרואה "אוטובוס מודבק במסקינטייפ" זה לא נותן הרגשה של רכב תקין ובטוח.

אוהד11

New member
ככה זה כאשר המניע הוא אך ורק רווח

בדיוק היום הסתכלתי על זה
כשנסע לפנינו אוטובוס של קווים וכל החלק השמאלי השחור של הוינקר היה מודבר במסקינטפ, אני יודעת שהשחור הוא בעצם מין ציפוי על האוטובוסים (ב-B7L), אבל מישהו שרואה "אוטובוס מודבק במסקינטייפ" זה לא נותן הרגשה של רכב תקין ובטוח.

לא מדוייק

לא מדוייק
לעיתים קרובות גם בחברות שידועות בתחזוקה ברמה גבוהה צריך להדביק סילוטייפ על חלונות וכו' במקרה שלדוגמא שמים זגוגית חדשה ועד שהדבק מתיבש מאבטחים אותה בכל מיני צורות לפעמים גם ע"י הדבקת סלוטייפ ולפעמים כשכבר לא צריך אותו שוכחים להוריד אותו. אני מסכים עם אלונה שהמראה לפחות נראה קצת מפוקפק (גם אם בפועל המצב מצויין)

Image of me

New member
אבל מה עם קישור לפתח תקווה ורעננה?

קווים חדשים קונקס
313 אשדוד יבנה מרכז ראשון נתבג 330 אשדוד יבנה ראשון צריפין קו 2 4 בתוך יבנה
אבל מה עם קישור לפתח תקווה ורעננה?
דרך כביש גהה? מתי כבר יעשו את זה?

einatbash

New member
דחוף!!

קווים חדשים קונקס
313 אשדוד יבנה מרכז ראשון נתבג 330 אשדוד יבנה ראשון צריפין קו 2 4 בתוך יבנה
דחוף!!
יש למשהו מושג אם 330 או 313 יעברו דרך נס ציונה?? וחוץ מזה 313 ימשיך לעשות את אותו מסלול או שהמסלול שלו ישתנה... זה די דחוף אז משהו יוכל לענות מהר אני אודה לו מאוד!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה