קולנוע וטלויזיה

קולנוע וטלויזיה

נרשמתי לאוניברסיטה לתקשורת קולנוע וטלויזיה ומנגד לבר אילן כלכלה ומנהל עסקים. לא בטוחה עם ללכת על הבטוח- כלכלה ומנהל עסקים או ללכת על משהו שאני אוהבת- תקשורת קולנוע וטלויזיה... מה אתם אומרים? אפשר לעשות משהו עם תואר בקולנוע וטלויזיה בארץ כמעט חסרת קולנוע??

lollapalooza

New member
בתור אחת שלומדת קולנוע,

אני ממש מכירה את הדילמה שלך. אפשר לעשות משהו, השאלה היא מה. והשאלה היא כמה את טובה בזה וכמה את מסוגלת להלחם על מקומך בתעשייה. אצלי לא הייתה התלבטות כי לא ראיתי את עצמי לומדת משהו אחר. פשוט תשאלי את עצמך אם את רוצה לעבוד כל החיים במה שלא מעניין אותך אבל הוא "בטוח", או להלחם על עבודה שמעניינת אותך ואת אוהבת אותה. לי התשובה ברורה, אבל זו החלטה שלך...

lollapalooza

New member
סבבה,

את יודעת, אבל, שאם את לומדת דו חוגי, הקולנוע שתלמדי יהיה עיוני בלבד, כן?

אני יודעת

שיש את החלק העיוני אבל זה כולל גם תסריטאות ובימוי ועריכת סרטים וכו וכו.. אולי פחות דגש על הקולנוע אבל זה כולל הכל לא?

lollapalooza

New member
לאלאלא,

אם את לומדת קולנוע בדו חוגי עם עוד משהו (במקרה שלך, תקשורת), את לומדת רק חומר עיוני בקולנוע. את לא מתעסקת בכלל עם כתיבת תסריטים או עם בימוי, צילום, הפקה, עריכה וכו'. הקורס המעשי היחיד שתקחי יהיה "סרט וידאו" בסמס' א' של השנה הראשונה (שזה אומר, קורס אחד בעשיית סרטים, שהוא מאוד- מאוד בסיסי) וזהו. את לא תוכלי לגשת לועדות בסוף השנה כדי להגיע למגמת הפקה או תסריטאות, וכל החומר שתלמדי בקולנוע יהיה עיוני בלבד.

למעלה