קוניאק ובורדו

קוניאק ובורדו

קוניאק ובורדו

מחפשת חומר כתוב על (חבל הארץ ולא מה שבתוך הבקבוק)....... נמצאת בזמן אמיתי בשעות הקרובות 5185050 תודה מקרב לב, ר`

alex

New member
תנסי את...

www.askjeeves.com . זהו מנוע חיפוש חביב (וענק) שהפנייה אליו נעשית בשאלות : 1)where can i find info about cognac region ? 2) where can i find touristic info about bordeax ? וכדומה והוא מפנה אותך לאתרים המתאימים. שיהיה בהצלחה ( בוחן פתע , אה ? ).

ר` היקרה,

לבקשתך, מצ``ב לינקים לחומר בנושא קוניאק ובורדו. שימי לב כי ביקשת חומר בשני תחומים בהם כמות האינפורמציה היא עצומה ורצוי שתמקדי להבא את שאלתך, כך שנוכל לעזור ביתר יעילות. ד``ש לאנשי זמן אמיתי.

תודה רשמית וסליחה אישית

מנהל פורום יקר, גם, חן חן על התגובה המהירה והיעילה, יואב מודה גם. למעשה הזדמנתי במקרה ל``זמן הזה`` ונתבקשתי לסייע...והצלחתי, הצלחנו. זאת גם הזדמנות להודות לטל (חוטינר!!!)שעשה טלפון מהיר והבטיח חומר בפקס. תבורכו כולכם, גם אלכס. אגב, אני מצטערת, כל כך מצטערת שקשה לי להתבטא. וברגע של חולשה, צער ובלבול, מחקתי את שאר ערוצי התקשורת שהיו לנו ואין לי איך להתאמץ ולהגיד את זה בקול או באותיות כחולות על רקע תכול. נכון שאתה מבין?

ר` זאת אופססס ???

לא, כי הסגנון, והמילים שמרפרפות, אך לא נוגעות, והכוונה שמועברת, אך לא במילים, והכל, ובכלל, ובפרט .... נ.ב אופסססי - מה את אומרת ? קמו חקיינים לסגנונך ? או שמא ר` היא המקור ואופסססי שלנו צעדה בעקבותיה ? לאלוהי החתולים הפתרון.

למעלה