קונספרציות

פנומן 72

New member
תעשה מה שנראה לך והעיקר שתהיה מרוצה

אתה לא צריך את האישור שלי. אבל להגיד שכל מה שנאמר על 2012 הוא קשקוש - נובע מבורות. תקרא מאמרים ותבין קודם כל איך הגיעו למסקנות בנוגע ל-2012. ואחרי זה תמתין בשקט או שתצא למסע זיונים של הרגע האחרון, כי 2012 זה ממש מעבר לפינה...

זיקן

New member
מנהל
קראתי הכל אני מאוד מיתעניין בזה

גם על השערות ודברים שקרו ולא קרו נוסטרדמוס. תרבות האינקה וכל שאר הדתות שכל זה כתוב בהם. אני מציע לך לקרוא את הספר "חולית" של פרנק הרברט (מדע בידיוני)שם יש איזכור לזריעת אגדות משיחי שקר ועוד כמה מהסוג הזה. בכל מיקרה את דעתי אתה לא מוכרח לקבל ואני לא מוכרח לקבל את שלך זה בסך הכל ויכוח בריא שמוציא מאיתנו את "הטופ" ואן כל סיבה שלא נהיה ידידים...

xcalibur

New member
מה הקשר בין קונספרציות ונבואות זעם?

קונספרציות נולדו על מנת להאכיל את הסקפטים והסקרנים בינינו. נבואות זעם הם על מנת להרעיד לזעזע ובעיקר לאחד את כל החלשים וקטני האמונה תחת קורת גג אחת. אני ממש ממש אבל כל כך לא מאמין ב-2012 כמו שאני מאמין שיגאל עמיר לא רצח את יצחק רבין.

זיקן

New member
מנהל
מסכים איתך

היתכוונתי שאחרי שהנבואות זעם מיתגשמים (כמו מיגדלי התאומים) אז אחכ מתחילות כל מיני קונספירציות...

זיקן

New member
מנהל
תיסלח לי על מיגדלי

התאומים וגם רצח רבין יש נבואות שהיתגשמו גם על אסון המסוקים ועוד היו אנשים שניבאו את הארועים הללו זה גם כתוב בתורה. שמעת במיקרה על אדגר קייסי ? הוא ניבא הרבה דברים ויש על זה הוכחות. תיראה אני אדם חילוני גמור אבל יש כמה דברים שקרו ויקרו שקשה להסביר אותם ואח"כ נולדות הקונספירציות עזוב אחרת נישתגע.

xcalibur

New member
לאלאלאלא

אני רוצה לראות את האדם הראשון בהיסטוריה שבא ואמר "בשנה זו וזו יקרה כך וכך" וזה ממש קרה בדיוק כפי שטען. שים לב "שהנבואות" האלה תמיד מתגלות לאחר מעשה. כמו למשל בתנך. אני זוכר היטב שהראו בטלויזיה אחרי הירצחו של ראש הממשלה איזה קידוד מסוים בתנך שמצא שרבין ירצח איפה ומתי הכל כולל הכל. קצת מוזר שמצאו את זה אחרי שהוא כבר היה 2 מטר מתחת לאדמה, לא חושב?

goldy

New member
קודם קורה אירוע, *אח"כ* 'חוזים' אותו

ב11/9/01, ידעתי שתכף יבוא אידיוט תורן ויגיד שהתנ"ך חזה את זה. בתוך 10 דקות מפירסום הודעתי אנשים החלו לפרסם כל משפט שהוא המכיל את המילה "תאומים", ושנכתב לפני הארוע
.

זיקן

New member
מנהל
גם זה נכון

אני לא הולך לחפש את האדם הזה שהקונספירצים יעשו את זה אבל להאמין להם זה לא בשבילי.

פנומן 72

New member
צא מההלם

יש אנשים שחזו דברים בדיוק של שניות. מדיום בשם ריקי קיטארו שהיתה לה תוכנית ברדיו חיפה במשך שנים, אמרה 4 ימים לפני שהאנס בני סלע נתפס כי הוא ייתפס ביום מסוים בעיר מסוימת, וזה מה שקרה בדיוק. היא חזתה עוד מספר דברים בדיוק מצמרר, לרוב היא חוזה אותם לאנשים ולא ברמה לאומית. הבעיה מתעוררת כאשר היא מפספסת ואז באים ואומרים לה - את לא ממש חוזה דברים כי עובדה שיש לך גם נפילות. זו גם ה"בעיה" עם התנ"ך. הוא לא יכול להגיד לך שבשנת 2001 לספירת הנוצרים ייפלו בניינים. תחשוב בהגיון. המאמינים האדוקים טוענים שהכל מקודד. זוכר את אסון המסוקים ? 1997 ? היה מי שמיהר לצטט מספר ישעיהו את הקטע הבא: "וַיֹּאמֶר יְהוָה, אֶל-יְשַׁעְיָהוּ, צֵא-נָא לִקְרַאת אָחָז, אַתָּה וּשְׁאָר יָשׁוּב בְּנֶךָ: אֶל-קְצֵה, תְּעָלַת הַבְּרֵכָה הָעֶלְיוֹנָה--אֶל-מְסִלַּת, שְׂדֵה כוֹבֵס. וְאָמַרְתָּ אֵלָיו הִשָּׁמֵר וְהַשְׁקֵט אַל-תִּירָא, וּלְבָבְךָ אַל-יֵרַךְ, מִשְּׁנֵי זַנְבוֹת הָאוּדִים הָעֲשֵׁנִים, הָאֵלֶּה--בָּחֳרִי-אַף רְצִין וַאֲרָם, וּבֶן-רְמַלְיָהוּ. " אז הם אמרו - "שני זנבות האודים העשנים" זה זנבות שני המסוקים, שהעלו עשן לאחר שהתרסקו. אחרים אמרו שזה לא מעיד על כלום - אבל היה קשה להתעלם מהעובדה שבפסוק מופיעה המילה "שאר ישוב" מקום שבו נפל אחד המסוקים. תמיד אפשר לומר שהכל מקרי, שהכל בפוקס, וגם אפשר לומר תמיד שהכל כתוב והכל מקודד והכל מעיד על משהו. ואני אומר שהאמת עוברת איפשהו באמצע ...

yagluli

New member
לא שולל

המוסד והשב"כ ארגונים כאלה רציניים שאני מאמין עליהם שהם יכלו לעשות כזה מבצע באופן נקי.. מה גם שרבין ידע שהוא עושה טעויות ולמרות זאת המשיך עם שטות אוסלו.. באותה יד שערפאת לחץ לו יד אותו ערפאת גם אירגן לנו את האוטובוסים השווקים והקניונים המתפוצצים.. ובידיעה הזו רבין בכל זאת בא לעשות איתו הסכם.. דילמה רצינית.. מסתבר שכולם רק מדברים על שלום.. אף אחד לא חושב על שכל : \

למעלה