קונקשיין קצר מידי

Fellowship

New member
קונקשיין קצר מידי

שאלה בנוגע לתכנון טיול אחר, מאוחר יותר.
אני שואל רק מכיוון שאני יודע שיש כאן אנשים עם ניסיון טיסות שלא היו מביישות קברניט בחברת תעופה.

האם הטיסה בצילום המסך המצורף משמעותה שבוודאות גבוה מאוד נפספס את טיסת ההמשך?
בתנאים רגילים לא היינו שוקלים אותה, אבל יש מצוקת טיסות, זו הטיסה הכי פחות בעייתיות, אבל נוטים לוותר עליה.

Boston Guy

New member
זה קונקשן לבעלי עצבים חזקים במיוחד

שדה התעופה של הונג קונג ענק - ואם אין מזל והגייט של טיסת ההמשך נמצא בקצה השני של השדה יכול לקחת 50 דקות רק לרוץ מגייט לגייט.
אחוזי העמידה בזמנים של הטיסה מפוקט הם די טובים (קצת יותר מ 80% ON TIME) - אבל זה תלוי במזל האישי שלכם אם אתם תהיו בטיסה שתהיה חלק מתוך ה 80% שעומדות בלוח הזמנים או שהטיסה שלכם תהיה ב 20%...

אם אני הייתי נואש להגיע הבייתה מהר וכל אופצייה אחרת הייתה "עולה לי" בעיכוב של יותר מ 4-5 שעות במועד ההגעה הביתה - הייתי לוקח צ'אנס (בתלות כמובן בעונת השנה. לא בעונת המונסונים...) ומכין את עצמי נפשית לרוץ בטירוף מגייט לגייט ולהגיע לטיסת ההמשך נוטף זיעה.

אם זו טיסה עם המשפחה - ויש ילדים קטנים - לא הייתי לוקח את הצ'אנס. בטח לא עם הילדים שלי שהיו זזים לאט במיוחד - דווקא כדי לעצבן.

Fellowship

New member
רבה! כבר יצא לנו לרוץ בין השערים בשדות תעופה

עם הילדות (7, 10), זו דווקא חוויה נחמדה (בתנאי שמספיקים),
אבל נוותר הפעם

Fellowship

New member
ושאלה נוספת למומחה:

בסוף בחרנו בטיסה אחרת, של Korean Air, שמתי לב שבנוסף לטיסה הלוך וחזור של Korean Air, יש אותן הטיסות בדיוק, עם אותם התנאים בדיוק, של Delta, אבל בפועל זה של Korean Air, כתוב: Operate by Korean Air, אני מניח שזה Code Share(?).
פעם ראשונה שראיתי שהתוצאות ממש מוצגות כפול, האם זה משנה מה בוחרים?

JimmyGee

New member
אני לא מומחה

אבל ההבדל היחיד שאני מכיר זה בצבירת Delta Medallion Status.
אם הכרטיס ניקנה באתר של Delta וה ticket number מתחיל ב DL אז המיילים נחשבים ל Medallion status.
אני לא בטוח אם חייבים ליקנות באתר של Delta אבל כן חייבים את ה DL.
זה גם חשוב למי שמנסה להגיע ל Delta Lifetime Elite Status (million miler).

vinney

Well-known member
זה לא ממש משנה

אם אתה צובר מיילים של דלתא ויש לך כרטיס אשראי שלהם, אז לקנות באתר של דלתא יתן לך יותר מיילים, מעבר לזה אין שום הבדל.

למעלה