קורונה רבותי קורונה

סיגלית 2014

New member
מנהל
אמן

שכל החיילים יחזרו בשלום מכל פעולה שהיא, בריאים ושלמים.
מבינה לליבך ומצדיעה לחיילים ולבן שלך.

הלוואי שנחזור במהרה לשגרה ולדאגות שנדחקו הצידה.

סיגלית 2014

New member
מנהל
כן. מי שאוכל מצלחת לא יכול לירוק לתוכה

לא ייתכן שאזרח יקבל כסף מהמדינה (ממשרד הרווחה) כדי לשבת בבית והוא יחליט לצאת לים, לטייל או לעשות ספורט כאשר המדינה (משרד הבריאות) מבקשת ממנו להישמע להנחיות.
זה נקרא אגואיזם וחזירות!
כל אלו שלא נשמעים להנחיות מסכנים לא רק את עצמם, לא רק את סביבתם אלא את מערכת הבריאות ואת אלו שידבקו בעתיד ויצטרכו מכונת הנשמה.
אני חייבת לצאת לעבודה, מה יקרא אם אחלה עוד שבועיים? עוד חודש? ומה יקרה אם הגוף שלי יגיב בקיצוניות, והאוגיאיסט שיצא לטיל מקבל את הטיפול שאני יכולתי לקבל?
מה כל כך מבלבל? לא לצאת מהבית!!
אין שום מקום לפוליטיקה כאשר אנחנו נמצאים במשבר כזה. אין שום קשר גם לנושא ההפחדה.
ולשאלתך, אין גם שום מקום להשוואה. את גורל שר הבריאות וראש הממשלה יקבעו ועדות חקירה ובית משפט, לא אני ולא אתה ולא כל החוצפנים שיוצאים מהבית ללא צורך.
איזה מזל שאין לי את הכוח לשלול דמי אבטלה

סיגלית 2014

New member
מנהל
אין לי דרך להשפיע על מוסדות הממשלה

ובעיניך זו התעלמות?
מה זה יעזור שאכתוב עכשו על חוסר התפקוד של המנהיגים שלנו (עאלק מנהיגים)?
לא סובלת אף אחד מהם, בסדר?

אין לי מה להוסיף ואתה מוזמן להוציא את האגרסיות.

כרגע, לדעתי, לאזרחים יש דרך אחת להשפיע. להישאר בבית ולא להתחכם!!
התפרצות של מחלה תלויה באזרחים. להפסיק את החזירות והאגואיזם.
אני יוצאת לעבודה בכל יום, בכל יום עוזבת את הילדים שלי, עובדת בשעות מטורפות ומסכנת את הבריאות שלי כדי לעשות עבודה שאף אחד אחר לא יעשה. ואחרים לא יכולים בסך הכל להישאר בבית?

סיגלית 2014

New member
מנהל
איזה כיף לשמוע

אילו חדשות טובות!

מתפללת ומחזיקה אצבעות לכל החיילים וכל העוסקים בביטחון.
בהזדמנות זו גם מצדיעה לשוטרים ולרופאים. שולחת לכולם חיבוק

הלוואי שנחזור במהרה לשגרה ושכל החיילים יחזרו לביתם בריאים ושלמים

בריאות איתנה לכולם!

סיגלית 2014

New member
מנהל
לא סובלת זה בקיצור והכוונה

שאני לא תומכת בנתניהו באופן כללי וגם לא כעת, לא מבינה מדוע לא ננקטים צעדים נוספים. למשל, לדעתי היה צריך להיות סגר כללי עוד לפני שבועיים.

בסך הכל הציבור נשמע להוראות עכשו. כך לא היה המצב כשנפתח השרשור. גם היום אני רואה אנשים מסתובבים ברחוב אך אין מה להשוות למה שהיה לפני שבוע- שבוע וחצי (כנראה הספקת לשכוח את חופי הים המלאים וטיילת מלאה).

לציבור צריכה להיות משמעת עצמית ויכולת הבנה שכרגע אין ברירה והכרחי להישמע להנחיות (לדעתי יש להחמיר) ולשמור על הגיינה.
אם אתה חושב שהאחראית העיקרית להתפרצות של המגפה היא הממשלה, אתה מוזמן להציע פתרונות. הדבר היחיד שיש לי להוסיף הוא מצבה של מערכת הבריאות שהיה בכי רע ומצבה ילך וידרדר בכל המובנים. העניין שהרופאים נאלצים לעבוד ללא אמצעי מיגון בסיסיים הוא פשוט פשע וחוסר אחריות משווע.

לגבי כלכלה ומצב המשק, סורי, לא מבינה בכלכלה.

סיגלית 2014

New member
מנהל
סוף סוף מוציא אגרסיות

וזה המקום.
מסכימה שהממשלה שלנו צריכה להציע פתרונות אבל המנהיגים שלנו (או המנהיג שלנו.. יש עוד מישהו?) עסוקים במלחמות אגו. איך לא?
לעיתים כאשר לא מסכימים עם דעה מסוימת מביעים דעה אחרת או מציעים דרך אחרת. גם מה שכתבת זו דעה ועם חלק גדול מהדברים אני מסכימה.
כרגע בעייתי לבחור את מי שנראה כמציע את הפתרונות הטובים ביותר, במיוחד במצב שנקלענו אליו. מי שמחליט עכשו משפיע על כולנו לטוב ולרע. אין לנו הרבה מה לעשות כרגע לדעתי.

מתנצלת, מה שמעניין אותי כרגע הוא אבא שלי שישאר לבד בערב החג. הלב שלי כבר שבוע ימים נקרע מבכי. סגר או לא סגר, שוטרים או לא שוטרים, לא מעניין אותי. אצא בצהרי יום רביעי להביא לו אוכל חם ומאכלי חג מיוחדים ואשאיר לו מאחורי הדלת, בלב כואב ועם דמעות בעיניים.
צר לי, איני יכולה לאחל לאף אחד חג שמח. שמח הוא לא יהיה.
אני כן יכולה לאחל לכולם בריאות איתנה ובשורות טובות.

סיגלית 2014

New member
מנהל
קורונה רבותי קורונה

כמה אפשר לדבר על בירה, בחייאת?

מישהו יודע מה קרה למכירות של קורונה?

וברצינות, מה שלומכם? מה שלום משפחותכם?
נמנעתי עד עתה להעלות את הנושא כי טוחנים אותו נונן סטופ בכל אמצעי התקשורת.
לי אישית מספיק להקשיב לחדשות בערב וזהו. במהלך היום אני די עסוקה. עובדת במקום עבודה שמוגדר חיוני ואפילו בהסגר מלא חייבים להגיע. ממשיכים לעבוד עד שניפול

הגענו למצב שמודדים לנו חום בבוקר בכניסה לבניין, החל מאתמול. פשוט טירוף!
כשחושבים על זה לרגע, זה די מדהים. וירוס קטנטן, מיקרוסקופי, שיגע את כל העולם.

מה איתכם? מה שלומכם?
בבית עם הילדים? או ממשיכים לעבוד? בבידוד? משתעממים? חוששים?
שתפו...

מאלף שבלולים

Well-known member
לשמחתי

אני חיוני למשק כך שבתוספת מסכה וכפפות הכל נמשך כרגיל,
קיים מסע הפחדה שלדעתי מנסה לכסות את אזלת היד והבלגן של הגופים שאמונים על בריאות הציבור.

סיגלית 2014

New member
מנהל
עוד לא הגעתי למסכה וכפפות

כרגע לא חושבת שזה נחוץ ומטילה ספק בקשר ליעילות. אבל לא מתווכחת עם מי שכן.
אתה באמת חושב שמדובר רק במסע הפחדה?
אין ספק שמצבה של מערכת הבריאות לא משהו בלשון המעטה, אך כאשר עוקבים אחר מה שקורה באיטליה, מדינה מתוקנת עם מערכת בריאות במצב שונה משלנו (על פי התקשורת), ניתן להבין שיש מקום לדאגה.

מאלף שבלולים

Well-known member
באיטליה

40% קשישים, השכבה הנפגעת ביותר.
לא רק בהפחדה אבל בהחלט שיטה ינשנה של ממשלים אפלים,
להפחיד ולשלוט.
תראי את מר סימן טוב, יהיו אלפי מתים. בשביל מה היה צריך לזרוק משפט כזה לאויר אם לא להפחיד?
וביבי עם המבט הדואג שלו?
פשוט תאמרו את האמת. הכי טוב ופשוט

סיגלית 2014

New member
מנהל
אחרי שרואים כיצד הישראלים מתנהגים

אני חושבת שרק הפחדה תעזור.
יש רושם שלחלק מהישראלים מעניין את התחת.
אז מי ישלם את המחיר?
מי שנדבק ואין לו סיכוי לשרוד.

אני אישית לא הייתי מסתפקת בהפחדה. הייתי מוציאה הנחיה שמי שלא שומר על ההוראות משרד הבריאות, נשללת ממנו הזכות לקבל דמי אבטלה.

למעלה