קוריאה בטלויזיה 09-15.09

kiCkiC

New member
קוריאה בטלויזיה 09-15.09

קצת שקט בגזרה השבוע..

kiCkiC

New member
ראשון 09.09

יסבבה 12:30 הצב הגיבור Turtle Hero (ש.ח. 15:49, 19:08) אנימציה מדובבת לעברית המבוססת על אגדה קוריאנית. כאשר מלך הים נוטה למות רק אכילת כבד ארנבת יכול להציל את חייו. הצב נשלח להביא בעורמה את הארנבת אל המלכות התת ימית. במאי: דוק-הו קים. דרום קוריאה, 2001 ALJAZEERA ENGLISH 12:30 חטופים בתוכנית: על 23 משפחות החטופים מדרום קוריאה שנלקחו בשבי הטאליבן באפגניסטן.

kiCkiC

New member
שלישי 11.09

ADVANTURE 1 (ש.ח. רביעי 06:00, 12:00, 18:00) 00:00 ספארי גלישה ספארי: קוריאה

kiCkiC

New member
רביעי 12.09

ADVANTURE 1 (ש.ח. 12:00, 18:00) 06:00 ספארי גלישה ספארי: קוריאה

kiCkiC

New member
שישי 14.09

ערוץ החיים הטובים 21:30 ספיישל חיים טובים בקוריאה - פרק 1 (ש.ח. שבת 10:00, 17:30) תיור. פרק 1: החיים הטובים, יחד עם שרון איילון, יוצאים לטיול ברחבי קוריאה המדהימה. בין המקומות בהם נבקר, עיר הבירה המרתקת, סיאול, מוזיאון התה ''אוסולוק'', נטפס לפיסגת הר געש שהתפרץ בלב האוקיינוס ועוד DUNA TV (אין לי מושג איזה ערוץ זה.. חחח) 23:10 מוסא הלוחם פעולה. משלחת דיפלומטית מטעם ממלכת קוריו (קוריאה הקדומה) המגיעה לסין, מנסה לפלס את דרכה חזרה לקוריו, ומצילה בדרך נסיכה יפהפייה שנחטפה. עם: וו-סונג יונג, זיי זאנג, בימוי: קים סונג-סו (ד. קוריאה, 2001).

SashTheRed

New member
נראה לי דונה זה ערוץ זר

בכל מקרה, אם מישהו מבין את השפה שבה מדברים שם, אני ממליץ מאוד לצפות. סרט שווה!!!

GnomeBubble

New member
דונה זה TV לא הונגרי?

טוב, גם אם הסרט לא יהיה מדובב צריך לקרוא כתוביות בהונגרית
אני ראיתי רק את החצי הראשון של הסרט הזה כשהייתי בסין (אם אנחנו מדברים על אותו סרט - הוא אמור להיות בתקופה ששולת מינג עלתה לשלטון ונלחמה במונגולים משושלת יואן). הוא היה חביב, אבל מאוד איטי, ולא קרה שם הרבה יותר מקרבות שהיו עשויים היטב, אבל הם לא היו ממש מעניינים ומרהיבים כמו בסרטים של ג'אנג יימו, אז זה לא עניין אותי. בסופו של דבר לא הספקתי לראות את החלק השני. הפסדתי משהו?

SashTheRed

New member
כן!

הם כולם בסוף מגלים שהם לא קוריאנים, אלא בכלל מונגולים, כשמפקד המונגולים אמר להם "lukes, we're your fathers!!!" ... אבל חוץ מזה, לא יותר מדי. עדיין סרט מאוד חמוד. ועם ז'אנג דזה-אי!!!

SashTheRed

New member
חחחח

כן, ממש קשה להבדיל מי שם נלחם נגד מי... בטח עוד נסיון כיבוש של היודיושי (האמת היא שזה דווקא באמת תואם לתאריכים בסרט)

GnomeBubble

New member
הוא בטח התערבב בין המונגולים

ואף אחד לא שם לב. הם אפילו היו רואים שם את טאקשי קיטאנו, ג'נגיס חאן, הארי קרישנה, נפוליאון בונפרטה וההוא עם הפסים האדומים-לבנים אם הם היו מחפשים מספיק טוב.

SashTheRed

New member
חחח ההוא עם הפסים האדומים-לבנים?

תיאור זה יתאים לכל אוהד של הפועל חיפה

kiCkiC

New member
שבת 15.09

ערוץ החיים הטובים 10:00 ספיישל חיים טובים בקוריאה - פרק 1 (ש.ח. 17:30) תיור. פרק 1: החיים הטובים, יחד עם שרון איילון, יוצאים לטיול ברחבי קוריאה המדהימה. בין המקומות בהם נבקר, עיר הבירה המרתקת, סיאול, מוזיאון התה ''אוסולוק'', נטפס לפיסגת הר געש שהתפרץ בלב האוקיינוס ועוד

למעלה