קורין עוברת שינויים...

tomerldt

New member
קורין עוברת שינויים...

לאחרונה קורין שלנו הפתיעה אותנו פה ושם עם שינויים והפתעות - השתתפה באח הגדול למרות שהרוב לא האמינו שהיא תקח חלק בזה, הפתיעה בגדול כשהגיעה לגמר (והגיע לה!!), הפתיעה כאשר דיברה על מחלת הסרטן אותה ניצחה, החליפה הרכב (תופים ובס) ועכשיו היא חוזרת אלינו לסיבוב הופעות מחודש. לרוב - שינוי בהרכב מביא שינוי בעיבודים, אחרי הכל כל אחד מביא איתו משהו אישי, ולפלייליסט. האמת שאני חושב שאנחנו עומדים להיות מופתעים מכמה שירים שייכנסו לפלייליסט. מה דעתכם? יהיה שינוי בפלייליסט? אילו שירים הייתם רוצים לשמוע בהופעה? מוזמנים גם לבנות פלייליסט משלכם שהייתם רוצים לשמוע (ולא לכתוב דיסקוגרפיה מלאה של קורין
) !!
שיהיה שבוע טוב לכולם!

שכחת להוסיף שקורין יותר לא...

תופיע יותר עם גיטרה(היא אמרה את זה באולפן 24) המממ...... הייתי נורא רוצה לשמוע בהופעה את השירים הבאים: פשוט כל כך תנינענק שיר ליונתן שיר לשירה מה הפרח זן נדיר(איך לא) ארץ קדושה על שפת המזרקה פירמידות מותק אנטארטיקה מעיין לחיות כשזה עמוק שיהיה לכולם שבועע טוב!!!

דעתי

ההרכב החדש שהליקון סיפקו לקורין באמת הביא עימו עיבודים חדשים, בין היתר של לואי להב אם אני לא טועה.. וכך גם פליייסט חדש, שממקם את כל הלהיטים בתחילתו (כשזה עמוק, זן נדיר...) משהו אומר לי שהחזרה להרכב הישן והטוב יחזיר גם את העיבודים הישנים והפחות מתחכמים... סוג של חזרה הביתה בשביל קורין... ההרכב החדש וכך גם העיבודים החדשים היו מאוד תלושים ולא נראו טבעיים.. במיוחד בשביל הקהל הנאמן של קורין.. אני חושבת שהעובדה שקורין התקדמה יחד עם כל השאר החברה, זאת אומרת- השתתפה באח הגדול וכדומה יכול רק לתרום לה, אני אישית בעד הצעד הזה... בכל אופן, אני אישית מקווה שהפלייליסט יכלול בעיקר שירים כמו- יוצאת אל החיים, עולם מושלם, אני משתגעת, פירמידות, וכמובן שירים מהתקליט החדש...

tomerldt

New member
מסכם איתך!

גם אני אשמח לשמוע שירים שהם פחות "מיינסטרים" ויותר להיטים ישנים ושירים שנשכחו כמו מותק, פירות אסורים, עולם מושלם, אני משתגעת וכו'... אבל כמובן לא לוותר על הלהיטים הגדולים ועל שירים מהאלבום החדש. בואו נחזיק אצבעות ונחכה להופעה שתהיה בקרוב!
אני מאמין שקורין יודעת מה היא עושה ושהיא לא סתם עושה ניסויים על המוזיקה שלה...(!)

m757

New member
גם אני הייתי מאוד רוצה לשמוע את "אני משתגעת"

עוד שירים שהייתי שמחה אם יהיו הם - "את יפה", "גשם של פתאום", "בואי אלי" ו"עולם מושלם"..

clyps

New member
את "אני משתגעת" התמזל מזלי לשמוע בדיוק פעמיים

בהופעת ההשקה של המיטב (27.9.05) ובאחת ההופעות בתמונע (24.3.06) . ג'קילה, איזה יופי לראות אותך כאן :)

למעלה